Gurmánské vlákno

Fotoalbum tématu (986) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
lorens
2508 příspěvků 7.5.20 19:15

@Birdonawire Tady se dlouho nesměla prodávat právě kvůli tomu. Ale snad to mají nějak zvládnuté. Předtím jsem je vídala jenom v asijských marketech a nedůvěřovala jsem jim moc. Nemám na to žádný racionální důvod, ale jiná než slepičí vejce se mi protiví, myslím jíst přímo to vejce. Možná se časem odhodlám. Ani křepelčí nejím.

Birdonawire
565 příspěvků 8.5.20 08:11

@lorens Kachní vejce jsem dostala na návštěvě, tak jsem byla zdvořilá a snědla ho a vážně mi chutnalo, lepší než slepičí. Křepelčí jsem dostala taky jako host teď nedávno, na snídani hromádku vařených vajíček, a přijde mi to strašně moc loupání za stejnou chuť. :-D

lorens
2508 příspěvků 8.5.20 22:30

@Birdonawire Křepelčí vejce i křepelky jsem kdysi normálně jedla, teď nějak nemůžu. Mně se ty křepelčí zdály taky jako slepičí, akorát menší. :) Kachní teda zkusím, když zbyde.

Demode
2046 příspěvků 29.6.20 18:59

Škvarkové placky

Vinca_minor
2046 příspěvků 29.6.20 20:36

Vařím kari z červené čočky. Byla jsem líná ji předvařovat, tak do toho furt dolívám vodu a furt ta čočka křupe. Ale voní to náramně.

Temperance
2881 příspěvků 29.6.20 22:36

@Demode Nádhera, jestli jsou tak dobré, jak jsou krásné, zvu se na návštěvu ;-)

Demode
2046 příspěvků 30.6.20 12:43

@Temperance
Proč ne, z Prahy je to sem kousek. Ale musíte se předem ohlásit. Nemívám vždycky škvarky a droždí v zásobě.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.20 19:22

První pokus se zdařil, Rillettes de Connerré - francouzské dušené vepřové.

Temperance
2881 příspěvků 24.7.20 07:28

@vlm Já neznalec jsem si to musela najít - vypadá to báječně! Z jakého množství jste to dělala?

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.20 12:22

@Temperance díky,taky bych nevěděla, ale před nějakou dobou se tu o tom psalo a od té mám chuť ti zkusit. a teprve teď přišla ta chvíle :-),jen maličko 85dkg, sádla a asi 1,5kilo plece, jsou z toho ty dvě sklenice, půllitrový hrnek a malá miska.

benyka
8785 příspěvků 16.8.20 12:39

Když vnoučata vyžadovala pizzu a my ji neměli v mrazáku, odhodlala jsem se zkusit upéct slaný koláč (pizzou bych si to nedovolila nazvat). Úspěch byl dvoutřetinový. Dva strávníci říkali, že je to nejlepší pizza jakou kdy jedli, a jeden že nejhnusnější. Vzhledem k tomu, že jeden z nadšenců byl manžel, tak mi stojí za to zařadit to do svého omezeného kuchařského repertoáru. Po prostudování různých lidových receptů na internetu a s ohledem na manželovy specifické požadavky na suroviny, jsem zjistila, že to lze udělat jedlé prakticky z čehokoli, co dům dá.

EmilyG.
2149 příspěvků 16.8.20 14:31

@benyka urcite byla mnohem lepsi nez nejaka prumyslova zmrazena!

Temperance
2881 příspěvků 17.8.20 14:00

@benyka Já jsem kdysi dávno dělala „pizzu“ na zakryté pánvi, místo těsta plátky chleba nebo pečiva a na ně, co dům dal.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.8.20 18:07

@Temperance to zní jako recept z mimibazaru :-)

benyka
8785 příspěvků 17.8.20 18:46

@Temperance To je takový kolejní recept. Ale ze starého chleba se dá v každém případě udělat skvělý dlabanec. Třeba když se půlky krajíce namažou patlavým sýrem, plácne se na něj kolečko turisťáku, celé se to namočí do vajíčka a hodí osmažit do oleje na pánev. Nebo když se rozkrájejí rohlíky na čtvrtky, namažou se strouhaným sýrem rozmíchaným s vajíčkem a osmaží se to z obou stran. To je ještě z doby, kdy si každý myslel, že pizza je sprosté slovo. Ale stejně si myslím, že pizza jako taková vznikla právě proto, aby se zužitkovalo všechno potřebné. To jenom dneska se z toho dělá věda. :-)

Temperance
2881 příspěvků 18.8.20 12:49

@vlm :-D Není, spíš z těch kolejí, jak píše @benyka

Temperance
2881 příspěvků 20.8.20 14:11

Florentýna má nový recept na kuře na čerstvých paprikách vhodný i pro celiaky: https://www.kucharkaprodceru.cz/kure-na-kapii/?…

benyka
8785 příspěvků 20.8.20 14:37

@Temperance Mám takový blbý dotaz: Proč ty papriky loupat, když se to rozmixuje? Dusím maso na paprice, cibuli a mrkvi (tu přidávám kvůli většímu objemu, když to nijak nezahušťuji - žádné mléko, žádná mouka) celkem běžně, a když chci, aby z toho byla „červená“ omáčka (pro ostatní třeba na těstoviny), tak to rozmixuji až nakonec uvařené. Zatím si nikdo nestěžoval, že by mu to kvůli paprikovým slupkám lezlo do zubů. :-)

Temperance
2881 příspěvků 20.8.20 14:41

@benyka Nejsem autorka receptu, ale možná je to bez slupek jemnější. A ta opečená paprika má trochu jinou chuť.

benyka
8785 příspěvků 20.8.20 15:34

@Temperance Tak to budu muset zase někdy zkusit. Naposled mi to moc svlékat nešlo, tak se takovým receptům vyhýbám. :-)

VeronikK
1278 příspěvků 21.8.20 08:29

@benyka myslím, že pro někoho je paprika těžká na trávení, možná to je bez slupek lepší?

benyka
8785 příspěvků 21.8.20 11:10

@VeronikK Možná. Ale myslím si, že by slupky nemusely vadit, když jsou rozmixované. Je fakt, že mám problém třeba s lečem, ale s paprikami pod dušeným masem ne, i když rozmixované nejsou. Ale to zase bude možná tím, že lečo se vaří podstatně kratší dobu.

if5
349 příspěvků 1.9.20 14:05

@benyka Pečené papriky děláme (do různých jídel) hodně často a loupání záleží na odrůdě - špičaté „kapie“ se většinou loupou líp než ty baculaté.

benyka
8785 příspěvků 1.9.20 15:36

@if5 Aha, dík za info. To bude asi tím. Špičaté jsem snad nikdy neměla (syrové bych je neudala a do vaření je potřebuji jednou za uherský rok).

if5
349 příspěvků 3.9.20 12:27

@benyka Doporučuju špičaté červené koupit třeba na Zelném trhu, nejraději výprodej přezrálých. Na pečení jsou úplně ze všech nejdobřejší :-)

Stránka:  « Předchozí 1 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek