Gurmánské vlákno

Fotoalbum tématu (985) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Temperance
2877 příspěvků 3.9.20 13:26

@if5 Pečené červené v oleji, po těch se můžu utlouct… Maminka dělávala nakládané červené baňaté, taky lahůdka!!!

Dalmitka
1784 příspěvků 3.9.20 13:50

Ad pečené papriky - je to niečo úplne iné ako surové, ktoré vlastne už ani nejem. Piecť papriky ma naučili dávno pred x rokmi v Bosne - najčastejšie klasické biele /zelené/ papriky, väčšie a pekne rovné. Tam ich pečú rovno na kovovej platni na sporáku; ja na plechu v rúre. Počas pečenia ich obraciam - pečením vznikajú tzv.„pľuzgiere“, rovnomerne sa opália skoro do čierna; nemusia byť na celom povrchu, ale aspoň na každej strane. Potom ich nechám vychladnúť a bez problémov sa dajú pekne zlúpnuť z kože. Zvnútra ich osolím - ony sa samy otvoria /keby nie, pokojne prstom po dĺžke otvoriť/ a odvážlivci dávajú dovnútra aj posekaný cesnak - ja z ohľadu na okolie nie, hoci chuti to prospeje. Potom ich na oleji z každej strany opečiem - hotovo. Perfektná príloha k čomukoľvek.

Demode
2046 příspěvků 26.9.20 19:00

Venku je nevlídno a tak je čas udělat si českou podzimní klasiku - švestkové kynuté knedlíky.
Těsto: Hrubá mouka cca 1/2 kg, droždí cca 1/4 kostky, mléko cca 2 až 2 1/2 deci, vejce, trochu cukru a soli. Droždí zalít troškou vlažného mléka s cukrem a nechat vzejít - cca 10 min a zadělat těsto, nechat asi hodinu kynout na teplém místě.
Náplň:švestky, švestková povidla (když jsou švestky hodně velké tak nedávám), cukr (nemusí být).
Vařím v páře asi 10 až 15 minut, podle velikosti knedlíků.
Posypu mákem s cukrem a poliju máslem.
Ano, je to kalorická bomba.

Demode
2046 příspěvků 26.9.20 19:14

Na přání jsem upekla další kalorickou bombu - štrůdl. Požadavek byl hodně patek, tak jsem udělala 2 šišky. Jablka, ořechy, rozinky, kandovaná citronová kůra, cukr se skořicí, trocha rozpuštěného másla. Peču na 180-185 45 až 55 min., záleží na troubě a velikosti štrůdlu. A přiznávám se, že těsto je koupené, osvědčený výrobce. Vlastní si dělám jen výjimečně.

Ophelie
936 příspěvků 26.9.20 21:30

@Demode jaké používáte těsto?

Kynuté švestkové knedlíky jsou skvělé -naivně se domnívám, že knedlík plněný dvěma švestkammi a tenkou vrstvou těsta až TAK kalorický není:o)

Vinca_minor
2026 příspěvků 27.9.20 18:53

@Demode Švestky a mák - dokonalá kombinace. Já je miluju s bramborovým těstem, ale kynutými bych taky nepohrdla :D

Demode
2046 příspěvků 28.9.20 14:30

@Ophelie Je to babické těsto.

Dneska byly kachní medailonky s pečenými brambory.
40 deka medailonků, 1 lžíce oleje, 2 lžíce medu, 2 až 3 šalotky, sůl, pepř, svazek čerstvých bylinek (saturejka, tymián, rozmarýn, stačí po snítce, svázat do gázy) kousek másla, trošku vývaru (měla jsem kuřecí) na podlití.

Do misky s medailonky přidat sůl, pepř, olej a med, promíchat a nechat hodinku v chladu.
Na trošce másla zpěnit šalotku, vložit medailonky a zprudka orestovat. Přidat bylinky, podlít vývarem - tak 1 až 2 sběračky.
Peču v troubě vyhřáté na 190 až 200°C 45 minut, záleží na troubě.

Moudd
161 příspěvků 28.9.20 15:27

@Demode Dostala jsem na ně hroznou chuť, budu je muset taky brzy udělat :-)

Ophelie
936 příspěvků 29.9.20 10:34

@Demode používám stejné listové těsto:o) kandovaná citronová kůra je výborný nápad - zkusím. Kupujete, nebo vyrábíte?
Kachní medailonky vypadají lákavě, ale obávám se, že u nás doma (děti zatím konzervativní) by byl jedním z těch, které s nadšením předložím, aby se pak naštvala, že se ofrňují (normálně v jídle vybíraví nejsou).

Demode
2046 příspěvků 29.9.20 16:18

@Ophelie
Kůru kupuju, v takové malé krabiččce (ensa), taky kandovaný mix a višně.
Nojo, děti raději palačinky nebo párek s kečupem :-)
Ale já mám doma většinou jenom jednoho strávníka, který papá všechno. Na ty štrůdly a knedle nás bylo víc ;-)

bao-baba
1259 příspěvků 29.9.20 18:03

@Demode
Promiňte, že šťourám, recept na kachní medailonky na mě udělal dojem, ale nebylo by fajn takové dobré jídlo upravit na talíři lákavěji?

Demode
2046 příspěvků 29.9.20 18:13

@bao-baba To by určitě bylo fajn, ale než bych to naaranžovala, bylo by to studený jak psí čumák. Ani bych to při sebevětší snaze s obyčejným foťákem nesvedla.

Porkpiehat
2598 příspěvků dnes v 12:10

Jdu si pro radu. Právě jsem se dozvěděla, že na příměstském táboře, kde budou příští týden moji synové (7 a 9 let) nebudou dodávány obědy, tak jak bylo v plánu. V emailu mi napsali, že z důvodu složité situace kvůli Covidu nemůže zařízení, které mělo obědy dodat, tuhle službu poskytnout. Plně to chápu a respetuji. Naštěstí zatím není ten příměstský tábor zrušený, je to jen pro děti z naší a sousedních vesnice, děti budou v malém počtu a organizátory znám, vedou i odpolední družinu, takže mají moji plnou důvěru, co se týká hygienických nařízení.

Teď se dostávám k tomu hlavnímu: Musím dětem připravit každý den jídlo (studené, není možno ho ohřívat), ideálně ve složení: předkrm - hlavní jídlo - zákusek (není to určené organizátorem, ale i na výlety to takhle chystám). S předkrmem by nebyl takový problém, můžou dostat třeba sterilovanou čočku, kterou mají rádi, mozzarelu s rajčaty apod. Se zákuskem také problém není. Na „hlavní jídlo“ mi ale chybí nápady. Samozřejmě by se do dalo řešit sendviči, ale chtěla bych to dětem připravit trochu pestřejší. Ze studených jídel servírovaných od půlky května do konce června dětem ve škole čerpat nemůžu, protože studené kuřecí stehno se studenou ratatouille jim fakt dávat nechci.
Moje děti patří spíš mezi jedlíky, takže by to jídlo mělo být vydatnější, zeleninový salát jako hlavní jídlo není to pravé. Dělám domácí pizzu, ale studená samozřejmě není nic moc. Něco jiného je, když vychladne a sní se do hodiny. Ale pizza schovaná v lednici, která bude mít tak 4°C už takový zázrak není.

Děkuji předem za všechny tipy a nápady.

BeKaa
593 příspěvků dnes v 12:29

@Porkpiehat Já bych asi dělala základ asi nějaký karbanátek, pečené maso, sekaná. K tomu buď pečivo nebo třeba luštěninovy salat a zeleninu.
Ráda dělám i vegetarianske karbanatky - cibule, cesnek, mrkev, celer, syr - všechno nastrouhat, spojit vejcem a strouhankou, osolit a pak buď osmazit nebo upect. Je to dobré i studené.
Mé děti mají rády nastudeno i pomalu pečené trhané maso.
Snad to trochu pomohlo, kdyby mě něco dalšího napadlo, tak ještě napíšu.

Stránka:  « Předchozí 1 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek