Gurmánské vlákno

Fotoalbum tématu (1018) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Uživatel je onlineBirdonawire
622 příspěvků 21.12.20 16:00

Dneska brzo rano (nemohla jsem spat) jsem upekla pekanovy pie se zazvorem. Uz jsem ho predala byvalym kolegum, pro radost v tom predvanocnim zmatku.

Vinca_minor
2278 příspěvků 22.12.20 10:40

@MP blanka Letos jsem po téhle debatě zkusila vánočku jen z hladké mouky. Je jemnější a mnohem podobnější té kupované. Je to moc dobré, i když já odteď asi budu mouku míchat. Nikdy by mě nenapadlo, že je to takový rozdíl.

MP blanka
2821 příspěvků 22.12.20 11:43

@Vinca_minor - díky za správu o testovacom kúsku. Dobrú chuť!

ertz
772 příspěvků 22.12.20 12:57

@Vinca_minor Až se budete hodně nudit (nebo budete chtít zaměstnat nějaké dítko), tak si tu mouku přesejte. Taky to udělá docela rozdíl v chuti. Dobrá prý je Babiččina mouka - mají jednotlivé mouky pro určitá těsta. (říkala kolegyně, která si dělá domácí listové). Tam záleží na druhu a kvalitě zrna, mletí a možná ještě něčem. A děkuji všem, kteří mi diskuzí o mouce připomněli mé blízké - povoláním mlynáře. Ale zeptat už se jich na nic nemohu.

giuliettka
7991 příspěvků 22.12.20 13:01
@ertz píše:
@Vinca_minor Až se budete hodně nudit (nebo budete chtít zaměstnat nějaké dítko), tak si tu mouku přesejte.

Ste ma prekvapila, ja som si myslela, že sa to robí vždy. Moja babička a potom mamka preosievali múku vždy na všetko, od domácich rezancov, až po obyčajnú zápražku. Riečica bola vždy navrchu, aby bola poruke. Teraz preosievam na sitku, ale nikdy ma nenapadlo, že sa to dá bez preosiatia.

ertz
772 příspěvků 22.12.20 13:03

A pro zájemce o další studium: :-)
https://www.babiccinavolba.cz/…icnych-mouk/
Ve mlýně už to není jako za pana otce, ale voní to tam hezky. Když se teda nesype mouka a není tam mlha (z mouky)

Příspěvek upraven 22.12.20 v 13:03

giuliettka
7991 příspěvků 22.12.20 13:03
@ertz píše:
Dobrá prý je Babiččina mouka - mají jednotlivé mouky pro určitá těsta. (říkala kolegyně, která si dělá domácí listové). .

Pozrite si nezávislé testy múky, tá Babiččina prepadla na celej čiare, obsahovala najviac pridaných zakázaných vecí. Vyšla z testu ako najzávadnejšia.

ertz
772 příspěvků 22.12.20 13:10

Dívala jsem se na ten test. Tam jde o to jaké zrní nakoupili, to znamená chyba už na počátku vstupní suroviny. Myslím, že to museli vědět, když to dávali do prodeje, protože ve mlýně je laboratoř, která testuje vlastnosti hotové mouky a určitě i to zrní. Přesněji - v oboru už nikdo z rodiny nepracuje, ale vzpomínám si, jak to bylo dřív a technologie jde dopředu, takže bude jen dokonalejší. Zajímalo by mě, jak na to firma (z Rakouska) zareaguje a jestli to bude nějak řešit. Dobré by bylo udělat testy po určité době, ale toho se asi nedočkáme.

ertz
772 příspěvků 22.12.20 13:12

@giuliettka U nás doma se dřív taky osívala, ale většina lidí to určitě nedělala a ani teď nedělá :-) Myslím, že už se ani síto na mouku nedá koupit. Zeptám se maminky, jestli ho ještě má.

Vinca_minor
2278 příspěvků 22.12.20 13:20

@ertz Jasně, že se síto na mouku dá koupit. Buď obyč s rovnými stěnami, anebo jakoby hrnek s vrtulkami, které poháníte mačkáním rukojeti. To mám já, z ikea.

Femur
635 příspěvků 22.12.20 14:13

Letos jsem se takhle bavila, když jsem prosívala na tom nejjemnějším čajovém sítku moučkový cukr na polevu na perníčky. Kolegyně, která má perníčky vždy dokonalé, to dává prosívat manželovi do laboratoře. Zdobení má tenoučké jako vlásek, žádná hrudka jí to nekazí.

ertz
772 příspěvků 22.12.20 14:37

@Vinca_minor Tak díky za info, já když potřebuji, používám sítka běžná.
@giuliettka Napadlo mě, že bych výrobci poslala dotaz, jak to bude řešit. Ale asi to nemá cenu. Mail/nebo papír snese vše. Případně se to hodí na mlynáře - ale jakou dostali surovinu, takovou zpracovali.
To červené ramínko 13:03 není ode mě - nevím, s čím se na tom dá nesouhlasit.

Vinca_minor
2278 příspěvků 22.12.20 16:20

@ertz Ta rovná síta mají výhodu, že se z nich sypou suroviny přímo dolů. Když jsem prosívala mouku na obyč sítu, byla mouka všude okolo :D

ertz
772 příspěvků 22.12.20 18:30

@Vinca_minor Já osívám přímo do misky a ťukám sítem do stěn té misky, takže je vše uvnitř.

Vinca_minor
2278 příspěvků 22.12.20 18:35

@ertz Kdo umí, umí. Kdo neumí, koupí si síto na mouku :D

nylons6
64 příspěvků 28.12.20 11:14

Tak přidám taky kousek šmakulády :-)

Vinca_minor
2278 příspěvků 3.1.21 13:31

Dnes jsem uvařila nefotogenické jídlo, ale bylo skvělé. Ježíšek přinesl tagliatelle s medvědím česnekem, tak jsem osmažila cibuli s jednou feferonkou, přidala kousky čerstvého lososa, osolila, opepřila a zakápla citronem. Po opečení jsem to podlila růžovým vínem, přidala čerstvá i sušená rajčata a bylinky, nechala prohřát a odpařit, promíchala jsem to s nudlemi a posypala parmazánem. Bylo to tak výborné!
A zbylo i na zítra do práce :D

Brep
790 příspěvků 3.1.21 16:46

@Vinca_minor Díky za tip na ty zeleninové placičky. Výborné jídlo na přípravu v remosce :)
Jen abych si neopatlala ruce jsem je tvarovala dvěma lžícemi, taky to šlo.

Vinca_minor
2278 příspěvků 3.1.21 18:16

@Brep Podle Florentýny vařím ráda, nikdy jsem se s jejími recepty nesekla. A těší mě, že jste spokojená i vy :D

Vinca_minor
2278 příspěvků 3.1.21 18:21
@MP blanka píše:
Na prispievaní do tohto vlákna sa necítim byť ktovieako úspešnou kuchárkou - varím a pečiem, ale nie je to moja vášeň.

Taky se necítím být kdovíjak úspěšnou, ale tohle není foodblog, jen vlákno normálních ženských v normálních kuchyních. A protože o jídle ráda debatuju a nechám se inspirovat, tak se tu snažím být v rámci možností aktivní.

Femur
635 příspěvků 3.1.21 18:37

@Vinca_minor Přidávám se k fanynkám Florentýny, je to tam tak hezky vysvětlené, člověk se vážně nemůže splést. A navíc se mi líbí její styl psaní, čte se to skoro jak beletrie.

zwedavka
1242 příspěvků 3.1.21 20:35

Tuhle kuchařku mám vyhlédnutou jako dárek pro dceru.

Singer ka
36 příspěvků 3.1.21 20:42

@zwedavka pred pár lety jsem ji dceři kupovala k Vánocům a byla to dobrá volba, neznala jsem ji, ale zaujala mě vtipná předmluva. Dcera si ji pochvalovala. Určitě ji kupte.

nylons6
64 příspěvků 7.1.21 13:22

Dobrý den,
pancetta se moc nechytla, tak zkusíme jinou dobrotu :-)

DanielaS
5220 příspěvků 9.1.21 11:52

Vidím, že tu proběhly perníkové chaloupky. Taky jsem letos poprvé pekla a děti zdobily a byly na dílo náležitě hrdé.

Stránka:  « Předchozí 1 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek