Gurmánské vlákno

Fotoalbum tématu (1029) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Temperance
3105 příspěvků 17.3.21 21:55

@Vinca_minor Jako dítě jsem jí samozřejmě říkala „ejchucha“.

if5
458 příspěvků 18.3.21 07:18

@Vinca_minor Pro naši velkorodinu strouháme brambory na halušky v robotu na „malých kapkách“. Těsto musí být dost husté, takže mouky přidat podle toho, jaké jsou brambory a jaká mouka. :-) Na omak třeba jako hmota Fimo, takže se musí přes haluškovač opravdu určitou silou protlačovat, ne prolévat.

Vinca_minor
2491 příspěvků 18.3.21 07:44

@if5 A též to děláte tak, že vmícháte do brambor mouku a ihned dáte vařit? A těsto solíte? Díky!

if5
458 příspěvků 18.3.21 08:12

@Vinca_minor Solíme jen vodu, halušky pak dosolí brynza. Když jsou brambory hodně vodnaté, dá se voda z nastrouhaného vymačkat a nechat chvíli usadit. Pak se vršek slije a škrob usazený na dne se vmíchá do těsta. Není potřeba nějak spěchat, ale určitě těsto nenecháváme schválně odležet.

Leticia Monroe
13 příspěvků 18.3.21 10:23

@Vinca_minor
Zemiakové cesto na halušky nesmie stáť, lebo zredne. Čiže si cesto pripravte tesne pre varením. Do cesta treba dať vajíčko aj soľ. Osoliť aj vodu, v ktorej sa varia. Zemiaky je lepšie strúhať na „štvorčekoch“, nie na slzičkách.
Halušky sú uvarené, keď vyplávajú na hladinu.

Vinca_minor
2491 příspěvků 18.3.21 10:30

No tak vidim, že zdejší zkušenosti jsou stejně pestré, jako recepty na webu:)
Večer udělám další pokus, pokud muž koupí brambory, a dám vědět.
Asi je v potu tváře zkusím nastrouhat na těch čtverečkách, mírně scedit se zachycením škrobu a vmíchat mouku na poslední chvíli. A možná do nich vrznu trochu vajíčka. No su zvědavá :D

chitrá alex
381 příspěvků 18.3.21 10:38

@Vinca_minor
fakt je to napínavé. mohly bychom se do nich pustit všechny (my holky co si tady píšeme o svých haluškových zkušenostech) a pak si napsat o výsledcích.

BeKaa
637 příspěvků 18.3.21 13:49

@Vinca_minor Držím palce, já jsem kdysi dělala halušky často, ale přesný recept už si moc nepamatuji. Rozhodně ale vím, že po nastrouhání brambor jsem slila veškerou vodu a brambory jsem i lehce vymačkala, těsto nesmí být tekuté. Mělo by být lehce tužší než na bramboráky.
Mám chuť je udělat, ale manžel ani děti halušky nejí :-(

giuliettka
8324 příspěvků 18.3.21 15:49
@Vinca_minor píše:
Pár receptů už jsem pročetla, spíš mě zajímají osobní zkušenosti :D

Mamka ma učila na 2kg zemiakov dávať 250g múky. Cesto solím, ale vplyvom soli zemiaky uvoľňujú vodu a cesto redne. Takže dám variť osolenú vodu, nastrúham zemiaky a vlejem ich do naváženej múky v ktorej som rozmiešala soľ, tu tiež vážim a na 2kg zemiakov dávam 20 g soli. ( mám tu lyžicu čo váži korenie a soľ) Zamiešam a okamžite hádžem do vriacej vody. Ak robím viac, aby mal manžel na druhý deň do práce, tak zemiaky strúham do studenej vody. Potom zo zemiakov vytlačím vodu na sitku a vylejem ich do pripravenej osolenej múky. Halušky sú svetlejšie a chutia aj na druhý deň rovnako. A drbem to tam rovnako bez ohľadu na druh zemiakov a nikdy sa mi nerozvarili. Ja si vždy poviem mama kázala toľko, tak toľko a šmitec. A asi sila myšlienky ono to funguje a podaria sa. :-)
Jo a mamka mi vravievala daj variť vodu s pokrievkou, aby ti peniaze za elektrinu neutekali v páre, ale až tu pokrrievku dáš dole, tak počkaj 2-3minutky, voda po odkryti prestane na chvíľu vrieť a halušky davaj až začne znova naplno vrieť bez pokrievky, ináč sa ti prilepia na dno.

if5
458 příspěvků 18.3.21 18:03

@giuliettka Fíha, vychytávku s pokličkou příště určitě využiju!

Vinca_minor
2491 příspěvků 18.3.21 18:43

@giuliettka Použiju vaše oblíbené - fíha!
Myslela bych si, že brambory ve studené vodě přijdou o všechen škrob.
Dát vařit vodu pod pokličku a pak chvilku počkat, to je snad normální, ne? :D Dělám to tak i při vaření brambor, těstovin, knedlíků.

Vinca_minor
2491 příspěvků 18.3.21 18:58

@giuliettka Jo a oblíbený dotaz - strouháte na kapkách nebo na čtverečkách?

ertz
918 příspěvků 18.3.21 19:03

@Vinca_minor Mě se neptáte, ale já teda strouhám na struhadle :-). Čtverečky jsou na strouhanku, ne?
Voda musí vařit klokotem mi taky doma vtloukali do hlavy.
Zkuste tam hodit jeden kousek, to opravdu poznáte, jestli drží nebo mizí. A když mizí, tak zahustíte. Je pravda, že je to dost tuhé a hodně mě bolely ruce, když jsem to tlačila přes síto. Ale prý se to má dělat z prkýnka - odsekávat kousky. Na to nemám grif.
My máme rádi noky třeba s vajíčky nebo zelím a moje babička uměla hranou lžíce vykrajovat pravidelné úhledné tvary. J8 musím vzít síto, štve mě různá velikost mých noků.

giuliettka
8324 příspěvků 18.3.21 19:54

@Vinca_minor Na štvorcekoch. :-)

giuliettka
8324 příspěvků 18.3.21 19:57
@ertz píše:
Je pravda, že je to dost tuhé a hodně mě bolely ruce, když jsem to tlačila přes síto.

Moja mamka vravievala, že chce uvarené halušky a nie uvarené broky. :-)

Vinca_minor
2491 příspěvků 18.3.21 20:10

Tak pokus odložen, muž na ty brambory zapomněl :D

ertz
918 příspěvků 18.3.21 20:46

@giuliettka Myslela broky velikostí nebo tuhostí :-)? Taky se mi jednou stalo, že se všechny rozvařily a komplet jsem to vylila na kompost. Tehdy bych byla ráda i za ty broky. Musím to zkusit s tím prkýnkem a nožem - až se budu nudit.

zwedavka
1270 příspěvků 18.3.21 21:10

To se mi povedlo v 11-12 letech, když jsem o prázdninách vařila sourozencům, šulánky jsem rozvařila a komplet protekly do odpadu. :-)

MP Janka
788 příspěvků 19.3.21 09:17

U halušek neporadím, ale na chlupatý knedlíky, což je podobné těsto ze syrových brambor, nastrouhané brambory vyždímu co to dá. Ale strašně záleží na kvalitě brambor, přesný recept prostě neexistuje, mouka se dává pocitově, někdy vyjdou úhledné knedlíky a někdy se vyloví 2-3 knedlíky a zbytek je taková kaše, i když mouky bylo víc než u těch povedených. Mně ale ta rozvařená šlichta chutná, takže jsem zase zklamaná, když se knedlíky povedou :-D

giuliettka
8324 příspěvků 19.3.21 15:41
@ertz píše:
@giuliettka Myslela broky velikostí nebo tuhostí :-)

Tuhosti. :-D

@Vinca_minor píše:
Dát vařit vodu pod pokličku a pak chvilku počkat, to je snad normální, ne? :D Dělám to tak i při vaření brambor, těstovin, knedlíků.

Tak sa ospravedlňujem, za nevyžiadané poučovanie. :-)
Ale urobte si taký súkromný prieskum vo svojom okolí a zistíte, že málokto používa pokrievky na varenie vody, aspoň v mojom okolí, som s tým za exota.

V3S
60 příspěvků 19.3.21 15:56

@Temperance U nás se využívala a využívá voda z chlupatých knedlíků, polévce říkáme oukrop.
Na talíř dáme česnek utřený se solí a přisypeme trochu rozemnuté sušené majoránky. Následně zalijeme vodou, ve které se vařily chlupaté knedlíky.

giuliettka
8324 příspěvků 19.3.21 16:24
@ertz píše:
@giuliettka Musím to zkusit s tím prkýnkem a nožem - až se budu nudit.

Toto poznáte? Viem, že to tu už bolo, ale spomenula som si na tie halušky po tom čo ste napísala, že až sa budete nudiť. Tak potom to chce pinzetu a ideme. -:)
Ja odkedy som to videla, tak mám z Fine dining prdel. :-D
https://www.youtube.com/watch?…

Puffin
374 příspěvků 19.3.21 16:54

@giuliettka To je geniální. „Jako návrat do minulosti, tak o 100 let zpátky…“ „Obyvatelé mají obvykle 5 dětí a živí se zemědělstvím.“

giuliettka
8324 příspěvků 19.3.21 17:09

@Puffin A mastné jedla na tvrdú zimu. :-) A roduverného Slováka šĺak trafí z tej kozej bryndze a slaniny odkvapkanej na papieri. :-)

Vinca_minor
2491 příspěvků 19.3.21 17:27

@giuliettka Ten borec je neuvěřitelně úžasnej. Připomnělo mi to:

Stránka:  « Předchozí 1 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek