Gurmánské vlákno

Fotoalbum tématu (1067) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
porjk
3335 příspěvků 4.12.21 17:55

@ertz Jo, hrany mám jak když střelí, to mě napadlo hned. Mašinka, říkáte, :), že vy si děláte srandu, co takhle pražský hrad, mě připadá, že cokoliv, ve 3D je nad mě síly. A to si o sobě myslím, že jsem trpělivý osoba a nadto miluju Vánoce…..a přesto mám chuťto poslat oknem ptactvu

ertz
1159 příspěvků 4.12.21 18:04

@porjk Je to jako když skládáte kostky (ty klasické dřevěné), jen je to z perníku. Vidíte, teď si uvědomuju, co všechno jsem vyráběla pro synovce - a pro vlastní už nemám čas a zachraňuje to taky moje maminka. Když najdu fotku, dám sem, měli jsme jednoduchou mašinku. Nakonec domeček může být ten typ jako písmeno A ( dvě střechy + trojúhelník zezadu. Hlavně musíte mít hodně různých zvířátek okolo :-)

porjk
3335 příspěvků 4.12.21 18:12

@ertz Nojo, ale kostky nejsou placatý ;). Je to jak stavět domek z karet, trochu. A přitom jsem se na to těšila. Za fotku budu ráda, Možná byla chyba to nejdřív zdobit a pak slepovat, ale postavený barák bych zas nebyla schopná ozdobit, achjo. Přemýšlím, jestli je ještě nějaká potravina, co lepí, med asi moc teče :(

ertz
1159 příspěvků 4.12.21 18:14

@porjk Podívala jsem se do „odborné“ literatury - doporučují slepit stěny a střechu dlouhými čalounickými špendlíky, pak dát polevu a po zaschnutí polevy se ty špendlíky vytahují. Špilky to jistí. U postaviček se ten špilek má zapéct (kousek musí vyčuhovat, aby se dal zapíchnout). Mašinku jsme dělali podle této fotky - je to hrozně lehké.

ertz
1159 příspěvků 4.12.21 18:18

@porjk Zdobit je lepší naplacato, svisle něco nenakreslíte. Prostě to svážete těmi páratky/špejlemi a pak ztuhne ta bílková poleva - ale musí se fakt dlouho třít, aby byla taková plastická, táhla se. Pokud bude někde chyba, můžete na to dát nějaké lentilky a podobné drobení.

porjk
3335 příspěvků 4.12.21 18:19

@ertz Špendlíky mě teda nenapadly, to nepraskne? V tomhle je nejspíš snaha o tenké tvary kontraproduktivní. Tloušťka má přecejen výhodu, Díky za rady, všechno si píšu a běda, BĚDA, jak mi to napřesrok nepůjde :))

ertz
1159 příspěvků 4.12.21 18:21

@porjk My doma čalounické špendlíky nemáme, takže párátko nebo špilky. Když praskne, uděláte tam přece rampouchy :-)

porjk
3335 příspěvků 4.12.21 18:44

@ertz No, to je fakt, rampouchy jsou efektní a ty mi jdou dobře :))

ertz
1159 příspěvků 4.12.21 19:08

@porjk Nakonec to bude hezké, budete mít úspěch a budete stavět dál a dál. Jednoduché a efektní jsou ty stromky z hvězdiček - od největší hvězdičky po nejmenší je dáte na sebe a voilá stromeček, rampouchy na ně a je to.

porjk
3335 příspěvků 4.12.21 21:31

@ertz Tak ten jsem zvládla loni, proto jsem byla vyzvána, abych udělala chaloupku, prý, co je pro perník typičtějšího. Teď už mám tlak v normě, ale….:))

Vinca_minor
3114 příspěvků 5.12.21 01:13

@porjk To bych mohla být já :D Já špejle ani špendlíky nepoužívám, jen ty díly podpírám vším možným a nechám dobře zaschnout. Nechci riskovat, že v chaloupce zůstane něco nejedlého.

Vinca_minor
3114 příspěvků 5.12.21 01:16

Napřed slepím k sobě stěny. Dovnitř domku dám skleničku a z boku to podepřu hrnky - postavím je vedle podlahy a zapřu stěny ouškama. Střechu podepírám vším možným. A lepím ji, až stěny fakt drží. Nezapomeňte vyndat vnitřní skleničku:) Jedno pracovní foto zde:

Vinca_minor
3114 příspěvků 5.12.21 01:21

A v místech pravých úhlů stěn a hřebene střechy si pomáhám struhadlem, hrany sestrouhnu pod úhlem 45 stupňů, hezky pak k sobě přiléhají. Na téhle fotce to nemám.

porjk
3335 příspěvků 5.12.21 08:22

@Vinca_minor Je, ano, jste to vy! Já si pamatovala kolo, ale autorku už ne. Mě napadlo jen dovnitř dát špalík z polystyrenu, ale to mi pomohlo jen zčásti. Ta střecha mi zacloumala sebevědomím, to vám povím. Podložit to něčím, mě nenapadlo, příště se musím nachystat líp. A lepíte hned po nanešení bílků, nebo tu maltu necháte lehce zavadnout? Já zkoušela oba způsoby a teda žádná sláva ani jeden. A poleva je asi klasická, bílek, cukr, citronová šťáva?

Vinca_minor
3114 příspěvků 5.12.21 11:40

@porjk To je motorka :D Polevu dělám klasickou, ale na radu své babičky do ní přidávám lžičku solamylu. Musí být tak hustá, že po říznutí nožem v ní zůstane rýha. Polevu dávám do zipového sáčku a pak odstřihnu rožek. Jeden sáček uložím do lednice na slepování, dva tři dny v pohodě vydrží. Takže první den zdobím a druhý den lepím. Po nanesení malty hned lepím, podpírám a čekám i pár hodin, než to důkladně ztuhne, netrpělivost se nevyplácí.

Vinca_minor
3114 příspěvků 5.12.21 11:42

Jo a chce to pevné nervy a kreativitu v podpírání. Ale když už to ztuhne, drží to jak helvetská víra.

ertz
1159 příspěvků 5.12.21 11:49

@porjk Musíte tu polevu dlouho třít, aspoň dvacet minut.

MP blanka
3018 příspěvků 5.12.21 13:09

S dovolením, keď je reč o poleve, sa spýtam : Poznáte cukor bez pridaných protispékavých predtým vraj protihrudkujúcich látok? Ja nie, a bola som prekvapená, keď mi sestra napísala, že keď ho nedostala kúpiť, použila obyčajný cukor a poleva z neho jej upchávala všetko, čo skúšala. Pomohla si tak, že 3 kg obyčajného práškového cukru preosievala cez silonky /! / Ani sa nedivím, že si po dvoch dňoch preosievania cukru a dokončovania a zdobenia chalúpok - pre vnukov a priateľov ich robila 10!- necítila rameno ani ruky!

Vinca_minor
3114 příspěvků 5.12.21 14:38

@MP blanka Znám jen extra jemný moučkový cukr s trochou kukuřičného škrobu pro cukráře. To bude asi ono. Já prosívám moučkový cukr na dvakrát přes jemné sítko. Ale tři kila bych teda prosívat nechtěla.

porjk
3335 příspěvků 5.12.21 15:50

@Vinca_minor Koukám, že jsem chybovala vlastně ve všem :). O solamylu jsem nikdy v souvislosti s polevou neslyšela, zato si vybavuji, že moučkový cukr, jak píše @MP blanka, je v posledních letech,,obohacen” o látky, které jsou spis na škodu.
Hodiny jsem rozhodně nečekala, tak to příště taky napravím. No a šlehala jsem pomocí elektriky, to by mě vůbec nenapadlo, že by to mělo být špatně.
Na těch videích to vypadá taaaak snadné :))

if5
519 příspěvků 5.12.21 16:37

@porjk Šlehače bych se nevzdávala, pokud můžete regulovat otáčky. Začínat se musí hodně pomalu, na vyšší rychlost přepnout až ke konci.

Vinca_minor
3114 příspěvků 5.12.21 17:12

@porjk Já taky používám šlehač. Ale mám pětirychlostní a polevu šlehám na tu nejnižší přes pět minut. Rychlé vyšlehání jí nedělá dobře, drolí se a nedrží.

porjk
3335 příspěvků 5.12.21 17:26

@Vinca_minor @if5 Díky, to je věda! Nikdy dřív mě nenapadlo nad sněhem hloubat.

Vinca_minor
3114 příspěvků 5.12.21 18:02

@porjk To je právě to. Nechcete sníh. Chcete hustou polevu. Takže dáte do misky - porcelánové či skleněné, plast nebrat! - všechny ingredience a utřete vařečkou polevu. Rozhodně je blbost ušlehat sníh s velkými bublinami a do toho zašlehávat cukr :D

Femur
696 příspěvků 5.12.21 18:05

Taky se „pochlubím“. Děláme chaloupku se synem (4roky), ale konstrukci musím já. Nejdřív si v podstavci udělám zářezy, do nich bílkovou hmotu, na to stěny, mezi ně dám hmotu a na mnoha místech to podpírám párátky, skleničkou apod. To musí fakt ztuhnout a až pak dávám střechu, natřu hmotou, podepřu podobně jako Vinca minor a pak ještě díry utemuju trochu hmotou. Nikdy to nemám takhle krásně rovné, tak maskuju rampouchy apod. A syn pak lepí perníčky na zaschlou střechu a přidává zvířátka. Výzdoba je na něm, ale až druhý den po ztuhnutí. Letos v chaloupce bydlí chameleon a dva dinosauři.:grinning:

Stránka:  « Předchozí 1 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek