Hezky česky

Fotoalbum tématu (74) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Porkpiehat
2986 příspěvků 10.9.21 21:21

@giuliettka Je ti odpuštěno :-) Ale kdyby ty třpytky prděl jednorožec, tak by to bylo dokonalé :-D

giuliettka
8914 příspěvků 10.9.21 21:32

@Porkpiehat Jednorožca nemám, tak sa uchýlim k tomu finančnému odškodneniu. Hoď na sklo číslo účtu a prístupový kód na internet banking a ja ťa sa odškodním. :-D

Dalmitka
1855 příspěvků 11.9.21 12:53

@bao-baba - tak či už tá česká Marylin /nebudem menovať/, tak aj tento fešák M. K /bez urážky/ majú s nimi spoločné asi to, čo kráľ s králikom /ako som už dávno napísala/. Či už Marylin M., tak aj Belmondo sú neopakovateľní, úkazy storočia; originály; nemyslím si, že by ich mohol niekto nahradiť. A už vôbec nie Miluše B. - pozerám staré reprízy Ordinace a ten falošný neprirodzený škleb mi trhá žily /smajlík/ a M. K. je síce taký „zlý chlapec“, ktorý sa môže páčiť, ale bez šarmu a charizmy, ktorej mal Belmondo na rozdávanie. A úplne najviac mám rada jeho dva filmy Profesionál a najmä Veselá Veľká Noc - neprekonateľné.

giuliettka
8914 příspěvků 12.9.21 12:26

Prečo mám z toho pocit, že ten politik podnikal v tom aute?
Slovenský regionální politik v lamborghini zemřel při dopravní nehodě

Temperance
3297 příspěvků 13.9.21 13:45

@giuliettka Protože redaktor neumí slovosled ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek