Hippies styl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Hippie

Stránka:  « Předchozí 1 2
modra_kocka
903 příspěvků 26.5.12 17:20

@Grenobel: tak to jsem ráda :) Zrovna dnes jsem přemýšlela nad tím, jak je super, když je dnes internet a spousta blogů a fotek a poraden a možností koupit různé oblečení. Mě je 33, a když jsem byla v tvém věku, tak internet se teprve začínat šířit, na maloměstě moc možností nákupů nebylo a naše rodina na to ani neměla. Dnes je o tolik víc možností zkoušet, inspirovat se, hledat, je to o moc snažší, a byla by škoda toho nevyužít! (asi ve druháku na gymplu bych za takovou sukni vraždila: ) )

Ta bunda je ok, a kabelka je k tomu přimo úžasná! Náramky barevně i vzhledově k sukni krásně jdou. Osobně mě trochu tluče do očí žluté tričko. Asi bych zvolila spíš bílé nebo podobné odstínů obroučků brýlí (vypadá to, že je tam nějaký drobný vzorek na světlém podkladu, ale není to moc dobře vidět), a do vlasů čelenku/šátek buď bílé nebo v nějakém odstínu ze sukně - šeříková, růžová. Myslím, že zajímavě vypadala i květina do vlasů - ale to zas nevím, jestli nějakou máš.
Asi bych se nebála ani tratšího trička, případně ho zastrčit do sukně a vzít k tomu pásek, ale to už záleží na tom, co máš ve skříni, a na osobním vkusu. A možná bych zkusila i hnědý pásek přes rozepnutou bundu - nevím, z jakého je materiálu, zda tenšího nebo spíš hrubšího, a jak by to vypadalo, chce to vyzkoušet.

Grenobel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.12 17:31
@modra_kocka píše: @Grenobel: tak to jsem ráda :) Zrovna dnes jsem přemýšlela nad tím, jak je super, když je dnes internet a spousta blogů a fotek a poraden a možností koupit různé oblečení. Mě je 33, a když jsem byla v tvém věku, tak internet se teprve začínat šířit, na maloměstě moc možností nákupů nebylo a naše rodina na to ani neměla. Dnes je o tolik víc možností zkoušet, inspirovat se, hledat, je to o moc snažší, a byla by škoda toho nevyužít! (asi ve druháku na gymplu bych za takovou sukni vraždila: ) )Ta bunda je ok, a kabelka je k tomu přimo úžasná! Náramky barevně i vzhledově k sukni krásně jdou. Osobně mě trochu tluče do očí žluté tričko. Asi bych zvolila spíš bílé nebo podobné odstínů obroučků brýlí (vypadá to, že je tam nějaký drobný vzorek na světlém podkladu, ale není to moc dobře vidět), a do vlasů čelenku/šátek buď bílé nebo v nějakém odstínu ze sukně - šeříková, růžová. Myslím, že zajímavě vypadala i květina do vlasů - ale to zas nevím, jestli nějakou máš.
Asi bych se nebála ani tratšího trička, případně ho zastrčit do sukně a vzít k tomu pásek, ale to už záleží na tom, co máš ve skříni, a na osobním vkusu. A možná bych zkusila i hnědý pásek přes rozepnutou bundu - nevím, z jakého je materiálu, zda tenšího nebo spíš hrubšího, a jak by to vypadalo, chce to vyzkoušet.

Děkuji za radu, někde mám doma krémové tílko, tak to zkusím, (brýle jsou světlé s fialovými a bílými kytičkami), šátek tam mám černý, není moc vidět, světlý mě nenapadl, ale zkusím ho zkombinovat a uvidím. Snad najdu někdy odvahu vzít si to do školy. Pokud ne, budu se v tom producírovat o prázdninách po Praze ;), to mám na prázdninách ráda, že si na sebe můžu vzít cokoliv co chci a nebát se přitom pošklebků nebo divných pohledů spolužáků :)

Katio
196 příspěvků 26.5.12 17:34

Kočky jsou moudrá zvířata, souhlasím do puntíku. Myslím, že tahle fotka je k sukni mnohem lichotivější než ta předtím, tady vypadá fakt krásně. Mně by se asi také více líbil vršek spíše bílý nebo tón v tónu se sukní. A jestli to ještě jde, zkus ji zas i jako šaty, jen to chce zvýraznit pas, třeba šátkem nebo páskem, abys nebyla jak v pytli. A až Tě omrzí bundička, co takhle jednoduchá bílá košile zavázaná v pase na uzel? (doporučuji „vypůjčit“ od táty nebo přítele) Velké dřevěné korále na krk a můžeš vyrazit!

modra_kocka
903 příspěvků 26.5.12 17:40

Tolik názorů na kombinace k jedné sukni, to se mi líbí! A nejlepší na tom je, že všechny zněji fakt dobře. Jeden by řekl - jedna batikovaná sukně/šaty moc možností nenabízí, a přitom už tu máme minimálně 4, a v podstatě jen s použitím různých doplňků. Kdybych nebyla tak ješitná (tj. nebála se negativních reakcí), tak bych si snad taky nechala poradit, jak zkombinovat oblečení ve skříni, aby mi to co nejvíc slušelo :)

Grenobel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.12 17:50
@modra_kocka píše:
Tolik názorů na kombinace k jedné sukni, to se mi líbí! A nejlepší na tom je, že všechny zněji fakt dobře. Jeden by řekl - jedna batikovaná sukně/šaty moc možností nenabízí, a přitom už tu máme minimálně 4, a v podstatě jen s použitím různých doplňků. Kdybych nebyla tak ješitná (tj. nebála se negativních reakcí), tak bych si snad taky nechala poradit, jak zkombinovat oblečení ve skříni, aby mi to co nejvíc slušelo :)

Já bych vám s radostí poradila, ale bohužel talentem kombinovat oblečení též neoplývám, ale věřte mi, taky mi trvalo nějakou dobu, než jsem se to odvážila sem dát. Ale řekla jsem si, no co, tak mi pár lidí napíše, že to je hrůza, ale určitě se najde někdo, kdo mi dobře poradí a vida, našel se:) A mám z toho radost, taky by mě zajímalo, co nosí oné slečny/paní, které styly podobné tomuto kritizují, jak už někdo psal, asi oblečení typu ,,trendy sexy,,.

Právě se mi totiž Hippies styl líbí, tak ještě zkusím něco zkombinovat, i když vůbec nemám ponětí co, takže pokud má někdo nějaký tip, sem s ním :)

modra_kocka
903 příspěvků 26.5.12 18:00

@Grenobel: já si taky nemyslím, že ze pryští talent na kombinování oblečení :D Jen jsem pod vlivem diskuzí tady na MP začala víc zkoušet, zamyslela se nad svým šatníkem, a určila si směr, jakým bych se chtěla v oblékání ubírat. Před tím jsem spíš tápala, řídila se nevhodnými radami, a nepoužívala tolik doplňků. Dá se říct, že jsem pochopila, proč jsem se svým šatníkem nebyla spokojená, co bych s tím mohla dělat, a rozšířila si obzory.

Grenobel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.12 18:06
@modra_kocka píše: @Grenobel: já si taky nemyslím, že ze pryští talent na kombinování oblečení :D Jen jsem pod vlivem diskuzí tady na MP začala víc zkoušet, zamyslela se nad svým šatníkem, a určila si směr, jakým bych se chtěla v oblékání ubírat. Před tím jsem spíš tápala, řídila se nevhodnými radami, a nepoužívala tolik doplňků. Dá se říct, že jsem pochopila, proč jsem se svým šatníkem nebyla spokojená, co bych s tím mohla dělat, a rozšířila si obzory.

Mluvíte mi z duše, dříve jsem si většinou kupovala věci, které se mi zdály módní a které třeba pěkně vypadaly na figuríně, jako doplňky jsem brala max. šperky. Teď už jsem si něco pročetla, shlédla a tak začínám rozšiřovat zásobu kabelek, brýlí, šátků. Směr ani styl zatím vůbec určený nemám, dost to střídám, takže moje skříň je takový velký mix ;D

motorová pila
126 příspěvků 26.5.12 18:44

jak já vám tu možnost oblíkat se podle vlastních představ závidím! Mám sice skříň plnou supr věcí, spoustu šatů, sukní a doplňků, ale s blížícím se nástupem do práce na plný úvazek se děsím, že budu muset dodržovat přísná pravidla u nás ve firmě, tzn. žádné doplňky, vždy kalhoty, uzavřené boty. V létě je mi hrozně líto nechat šaty až na večerní návrat z práce nebo na víkend :( Ale co se dá dělat. Lepší než být bez práce :)

pixie
232 příspěvků 26.5.12 19:08

Tílko bych taky vzala spíš bílé nebo béžové, případně bych se nebránila modré. Pokud se ti džísky líbí, jednu bych si být tebou pořídila. A ještě bych k tomu přidala nějaké korále na krk, je tam moc prostoru mezi hlavou a trikem:)
A styl si najdeš časem, teď si užívej toho, že jsi mladá a kombinuj a zkoušej. Nebo budeš jednou litovat, že jsi své mládí prochodila zcela obyčejně:)

m.amar
124 příspěvků 27.5.12 13:03

@Grenobel
Mně se líbí taška i sukně. Jenom bych vyměnila džínovou bundu za jinou džínovou bundu. Spíš by se mi k tý sukni hodila světlejší džinovina a trochu kratší, možná i vypasovanější, přeci jenom ta sukně je volná dost. A taky bych si asi vzala bílý tílko… Ale co bych si vzala já, na tom moc nesejde. :-) Pokud se v tomhle cítíš dobře, není důvod abys to nenosila. Jak už bylo řečeno, mnohem lepší tohle, než uniforma „džíny - mikina - batoh - kecky“ a obarvená černočerná hlava, černý linky - jsem to ale kočka, to čumíte! :-D

Hippie styl byl kdysi něco, od čeho jsem se nedokázala odtrhnout. Rozšiřovala jsem si džíny různýma látkama, našívala květiny, nosila různý stužky ve vlasech, dlouhý sukně. Batikovala jsem taky, ale jinak než bílý kruhy. Bavilo mě prolínat barvy a myslím, že ani dneska by to v umírněném množství nevypadalo špatně.
A jak píše Katio, že stojí pře plakátem Jimiho Hendrixe, tak já došla s přesvědčením tak daleko, že mám jeho podpis vytetovaný na levém předloktí… A to už mi do konce života nikdo nevymaže :-D I když dneska jsem už úplně jinde a mám sklony spíš k elegantnější módě.
Ale na druhou stranu, právě v létě je to styl, ke kterému se ráda vracím. Na léto je perfektní.

Dahllie
2222 příspěvků 27.5.12 17:49

Tu žlutou vidím jako plus, krásně to celé rozsvítí. Prostě květinové dítko :-) vidím sebe před deseti lety.
Barvy v tónu by tomu, podle mě, ubraly tu mladistvost. Takže do bílé či lila bych šla až po dvacítce, kdy by ten model chtěl vypadat tak nějak seriózněji.

motorová pila
126 příspěvků 27.5.12 18:35

většinou mám problém si představit různé kombinace a musím to vidět, ale zajímavě by mohla vypadat i kombinace, která padla v poradně tzv. vyladit to „do drsna“ koženou bundou… ale já mívám občas trochu extrémní nápady a záleží taky na osobním pocitu nositele. A cca v 15 bych se do mnou uvedené kombinace asi moc nepouštěla :)
Každopádně kdyby ta džíska byla menší a trošinku (ne až po pupík!) kratší, vypadalo by to podle mě líp.

firefly
527 příspěvků 3.6.12 02:33

Pokud je tenhle styl sladěný, a není to jen „vezmu cokoli co najdu, pověsím to na sebe a budu tomu říkat hippie“, tak se mi líbí.
Sama jsem tak před pár lety chodila oblékaná. Dnes už jsem tak nějak zvážněla, ale v létě mě to ještě vždycky párkrát popadne.
Myslím, že když se to hezky sladí a je použité padnoucí oblečení, je to i velmi elegantní a ženský styl. Rozhodně ho vnímám jako větší oživení módní šedi, než spoustu věcí, která se jako oživení uvádí na spoustě webů na v časopisech a blozích

Martakiddie
1 příspěvek 15.5.13 20:44
Proč něco špatné?

Ahojky..Jen sem chtěla napsat proč tento styl někdo soudí zle. Jsou styli hoper, emo, elegant a mnoho dalších..Je na vás jak si styl přivlastníte a jak ho budete nosit…Proč vlastně lidé mají něco proti stylům? Ano některé jsou divné ale je to věc toho člověka…Mě se strašně dlouho líbí Hippies Styl..Začalo to když sem si poprvé pustila singly od ABBA..Zítra si vezmu Hippies outfit do školy, ale strašně se budu bát že se mi začnou posmívat…Ale řekla sem si že o mě vlastně nic neví tak ať se jdou bodnout…Jen sem se tu snažila vysvětlit že je na každém jak se obleče každý nemusí mít vytrhané obočí, vlasy do drdůlku a jednobarevnou kombinézu…To se mi líbí že každý má jiný styl a je to na světě pestré, tak PROČ? PROČ? To skara každý tak odsuzujete…-,–

ninočka
58 příspěvků 15.5.13 21:17

Hippie styl mám ráda, pořád k němu tak nějak inklinuju. Takže se vykašlete na reakce okolí a vemte si, co se Vám líbí a v čem se cítíte dobře. Mám kamarádku, která se tak obléká zhruba 10 let, pořád jí to sluší, prostě to k ní patří.
Myslím si, že tento styl je odsuzován proto, že většina si ho spojí se 60 lety, s neupraveností, drogama, naivitou a dalšími negativními věcmi.

yourcandy
477 příspěvků 15.5.13 21:25

Hippie styl je fajn, ale obléct se tak od hlavy až k patě na to nemám odvahu ani věk. Ale vyzobávám si zajímavé kousky, pásky, vestičky na bílé tílko, zajímavé džíny, mini taštičky cross body, sandálky. Mám dlouhé blond vlasy, jsem drobná, tak to ke mě jde a cítím se v tom moc fajn a pohodlně. Docela mě nadchla reklama na operátora v Hippie stylu, bomba, ta se opravdu povedla :-)

Morže
1094 příspěvků 15.5.13 21:32

Mě se osobně styl hippies nelíbí. Nikdy mi moc nepřirostl k srdci a mír a lásku všem mi přijde furt jako blbý heslo. V pubertě jsem si radši hrála na metalačku, gothičku, nebo technařku (nic extrémního), která všude psala nápisy fuck you nebo tak a moc to s mírem společného nemělo :) Ani dneska se to moc nezměnilo s rozdílem, že už netroubím do světa, jak jsem drsná a proti všem a spíš se to projevuje v detailech.
Pokud se ti to líbí, tak to nos nikdo ti v tom přece nemůže bránit :)

Fretkodlak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.13 21:41

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 12:11

roca28
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.13 07:26

Ahoj já objevila eshop kde mají módu tak trochu etno-hippie
mě osobně se oblečení líbí jelikož tam hrají hodně roli barvy
ale myslím si že dost lidí je dost konzervativních a možná by se i styděli
nosit něco takového. zkuste se podívat a piště názory
tady je link http://www.esperanzashop.cz/

Radiacijka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.13 16:04

JJ moc krane obleceni, uz jsem si koupila od tad tuniku…a muzu rict, nejsem v ni seda mys a vycnivam z davu a o to jde preci:-)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.13 20:32

@Radiacijka No to urcite. To jo.

WorldPeace
2 příspěvky 27.7.13 10:08
Hippies styl

Je mi skoro 14, mám tenhle styl strašně ráda, začnu se tak oblíkat asi i do školy! :) Mám spoustu náramků a řetízků, pořád si něco vplítám do vlasů. Tenhle styl je opravdu suprovej :D

andreama
228 příspěvků 27.7.13 10:21

Třeba tato malajská batika mi přijde zajímavá http://1url.cz/BHdD
Ale jinak si myslím, že vysokým štíhlým a dlouhovlasým holkám tento styl fakt sekne, horší je, když v tom někdo zamrzne do čtyřiceti a léty přibere dvacet kilo.

Spot.Light
118 příspěvků 27.7.13 11:29

Tipuju, že původní hippies na sebe byli asi schopni navléct leccos. Koneckonců ta subkultura byla primárně o úplně jiných věcech než o módě. Mnohem víc se mi líbí styl „boho chic“. Vlastně se mi to na holkách líbí asi ze všeho nejvíc.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek