Hledání kabelky

Fotoalbum tématu (24) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 20:48

Dámy, potřebuji novou peněženku a mám dva favority. Snad se to vztahuje ke kabelkám:-)
Každá je úplně jiná, proto tolik váhám, jestli být normální, nebo nenormální.-) Co myslíte? Obě jsou hard case, ta guess je trošku menší, což mi více vyhovuje, ale ta růžová je zase přesně tak střelená, jako já.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 20:52

@kayav Já bych byla pro růžovou, ta má jiskru! A taky se líp hledá v kabelkách než černá. BTW - nedávno se mi podařilo v obchodě vytáhnout z modré kabelky žlutou peněženku a mobil v červeném obalu. Pokladní trochu koukala, ale mně se ty barevné věci opravdu líp hledají.

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 20:55

@Kokoska1 ale zase je pravda, že mám hodně malých kabelek, kam se ta růžová tak tak vejde. to je v podstatě jediný důvod, proč jsem ji ještě nekoupila. ale zase ta guess mi přijde taková snobská, no.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 20:56

@kayav Tak to bude chtít ještě maličkou zelenou s růžovými puntíky :D

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 20:58

@Kokoska1 oni právě mají tu s těma dortíkama ještě takovou menší, ale bez přihrádky na mince. no a pak mají spoustu maličkých právě jenom na mince, třeba taky ve tvaru dortu, nebo mopse, nebo kočky, nebo milionu jiných věcí. Ale to se mi právě úplně nechce, potřebuji to mít asi vše v jednom.
Puntíkovanou bych samozřejmě ráda, ale žádnou ucházející jsem nenašla. Máte tip?.-)

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 20:59

@kayav Ne, nemám, jen jsem to tak plácla.

Mylady2
12413 příspěvků 13.5.13 21:00

@kayav proti guess rozhodně nic nemám ale tady je teda to logo spíš na obtíž :-) hledala bych jinou

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 21:02

@Mylady2 z těch hard case se mi líbí nejvíc..a jinou už nechci, měla jsem jich několik jiných a stačilo..

Mylady2
12413 příspěvků 13.5.13 21:08

@kayav co znamená? To je něco jako skořepinové psaníčko?

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 21:13

@Mylady2 jo, je to pevné a otvírá se to na pant

real.blond
6690 příspěvků 13.5.13 21:14

@kayav proc snobska? Ze je na ni napis guess? Mne by se k vam libila ta dortikova:-)

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 21:17

@real.blond no a hlavne ze je kombinovana se zlatym. Ja si dycky predstavuju vsechny situace, kdy ji vytahuju, a treba na nejakym undergroundovym festaku vytahnout penezenku guess se moc nehodi. A na to ja jsem rapl, ja pokud neznam prostredi tak nevim co si obliknout a pak jeste resit penezenku, to bych pak asi radsi nikam nejela :-D

real.blond
6690 příspěvků 13.5.13 21:20

@kayav tak pokud vahate, tak dortiky jsou jasni ne:-) ikdyz nevim, nakolik vhodni jsou na undergroundovy festak:-D

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 21:21

@real.blond ty si obhajim, zlatej guess asi tezko.-) tak jo dik, asi mam jasno.-)

real.blond
6690 příspěvků 13.5.13 21:22

@kayav no tak! Sikula:-) ja si obal na tel s kralicima usima neobhajila:-( v nestrezenem okamziku letel do kose

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 21:23

Nene! ja ho videla v h&m, to je on?? taky jsem ho chtela!

real.blond
6690 příspěvků 13.5.13 21:25

@kayav jojo je to on:-) uzmula jsem posledni!

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 21:26

@real.blond včera jsem ho viděla ještě v europarku, jestli ho chcete.. na nějaké inkognito akce.-)

real.blond
6690 příspěvků 13.5.13 21:31

@kayav jenze ten muj byl na iphone4S a ja uz mam 5tku:-(

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 21:35

@real.blond aha ok tak to se ještě prodejci neprobrali.-)

chinin
2788 příspěvků 21.5.13 23:36
Tentokrát hledám kabelku já:-)

Předem všem děkuji za pomoc. Jde o kabelku pro kamarádku (dárek), která by měla splňovat následující:

• materiál: kvalitní kůže
  • kvalitní zpracování
  • barva: středně šedá nebo (v horším případě) černá
  • kování: stříbrné (bílý kov)
  • velikost: cca 30×20×12 cm až 35×25×15 cm
  • tvar: podobný jako Dior viz foto (trochu delší ucha), nebo kabelky z linků: http://www.furla.com/…_713664.htmlhttp://www.furla.com/…_713213.html
  • ucha: na nošení v ruce a na předloktí, odepínací popruh na nošení crossbody výhodou
  • styl: elegantní, spíše minimalistické zdobení
  • ne semiš, ne lakovaná kůže, ne vzor pštrosí kůže, ne perforovaná kůže, nejlépe „hladká kůže“
  • cena: ideálně 3 až 4 tisíce Kč :-), maximálně 5 až 6 tisíc (víc než 8 tisíc za ni opravdu nedám, jsem škrt:-))

Všem předem děkuji za tipy.

pehot
713 příspěvků 21.5.13 23:47

@chinin bohužel neporadím (sama něco takového sháním, akorát v nude barvě a do max. 5000,–), ale…já chci být taky Vaše kamarádka!!! :D

chinin
2788 příspěvků 22.5.13 00:10
chinin
2788 příspěvků 23.5.13 13:52

Tesi me, ze chcete byt moje kamaradky, ale nemate pro me radu, kde mam hledat kabelku pro svoji realnou kamaradku? ;-)

P. S. Priznavam, ze umele posouvam tuto diskuzi „nahoru v seznamu“ a doufam, ze se nekdo „chyti“.

NellieLovett
2314 příspěvků 23.5.13 16:08

@kayav
Super, tak dnes jste mě opravdu inspirovala. Objednala jsem si tady tu http://kabelky.zoot.cz/…prezkou-lydc .

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek