Hledání kabelky

Fotoalbum tématu (24) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 07:59

@real.blond omlouvám se, že jsem místo na Vás reagovala na Chinin. Nějak jsem to přehlídla :-)

hajela
26 příspěvků 4.6.13 09:36

Všimla jsem si, že v diskusi zmiňujete odkazy na rakouské zalando a taky jsem nedávno zaznamenala poměrně dost reklamních bannerů na tyto stránky - nevíte, zda již doručují do Čech? díky…

chinin
2788 příspěvků 4.6.13 16:31

@real.blond
Podivala jsem se na kabelky Guess (Guess by Marciano) a MK dle tveho tipu, a i kdyz pripoustim, ze Guess prodava v posledni dobe „pricetnejsi“ kabelky nez v minulosti, stale to jeste nejsou „strizlive“ kabelky dle meho vkusu. U MK se mi libily dva kousky, ale byly to spis vetsi business kabelky a ja hledam nejakou „univerzalni“ kabelku typu „po jednani na koncert“. Jedna MK kabelka mi pripomela DKNY, tak jsem se podivala i na ni, ale u DK se mi zase libila jen jedna cerna (to by nevadilo, kdyby byla jinak „perfektni“), ale mela zlate kovani a na dotaz mi odpovedeli, ze tento typ se stribrnym kovanim nedelaji (… a popravde, stejne uz byla mimo muj rozpocet). Ach jo, nechapu, proc je tak tezke, sehnat „normalni sedou kozenou kabelku“. :-(

Gräfin
2642 příspěvků 4.6.13 16:36

@chinin to je normální, když přesně vím, co chci, tak to nikde nemají a až ustoupím z nějakého požadavku a koupím něco podobného, tak se vyrojí hromada toho, co jsem chtěla původně.

chinin
2788 příspěvků 4.6.13 16:38

@gudrun
Diky za tip, tu znacku neznam, tak jsem se na ni hned podivala… Abych rekla pravdu, ty kabelky na me pusobi dost lacine (tim nemyslim levne).

P. S.
Zastoupim @publicenemy: :-)
typ = vzor, charakter, priklad.. (en. type) vs. tip = rada, doporuceni, odhad… (en.: tip)

chinin
2788 příspěvků 4.6.13 16:41

@Gräfin
Jj, mas pravdu. :-( Jedine moje stesti je, ze jsem zacala darek shanet s docela velkym predstihem (jde o darek ke kulatinam, kterym bude odpovidat mega-oslava).

Gräfin
2642 příspěvků 4.6.13 16:44

@chinin možná se v obchodech ještě objeví něco se začátkem podzimu

real.blond
6688 příspěvků 4.6.13 16:47

@chinin to me mrzi.. ja myslela v marcianu neco takoveho, zrovna tyto dve se mi libi moc. Ale je jasne, ze kazdemu se libi neco jineho.. nicmene zrovna tmave seda je podle me dost nestastna barva, moc k videni neni a ted v lete vubec. Nejdriv na podzim rekla bych.

chinin
2788 příspěvků 4.6.13 16:54

@Gräfin
Tak s takovym predstihem jsem bohuzel kabelku shanet nezacala. Na podzimni kolekce cekat nemohu. Kazdopadne to nevzdavam - to ani nemohu, protoze jiny napad na „aach- darek“ nemam…

real.blond
6688 příspěvků 4.6.13 16:55

@chinin tato je takova sedo-cerna.. ale uz jsem videla lepsi http://www.guess.eu/…/HWGTOPL2124

Gräfin
2642 příspěvků 4.6.13 16:56

@chinin když bude nejhůř tak nabídka zalando-gräfin-brno samozřejmě pořád platí

chinin
2788 příspěvků 4.6.13 17:03

@real.blond
Ta prvni se mi take libi, ale je uz velka, takova „pracovni“, a jak jsem uz psala, ja shanim „stredni kabelku“, se kterou zena nevypada vecer na koncerte/veceri nebo pri nedelni prochazce, ze „frci rovnou z prace“…

U te druhe se mi libi tvar, ale osobne nemam rada perforovanou kuzi na kabelkach (zvlastni, ze u bot mi to nekdy nevadi) a vim, ze kamaradce se tyto upravy kuze (stejne jako treba „croco-effect“, „emu-effect“) „hooodne nelibi“.

Uz jsem zjistila, ze shanim sedou kabelku ve spatnou dobu (trochu me to zaskocilo, protoze, kdyz jsem shanela vanocni darky, prislo mi, ze jsou obchody sedych kabelek plne, a nejak jsem nedomyslela, ze to se v obdobi jaro/lete zmeni). Na podzimni kolekce ale bohuzel cekat nemohu.

Příspěvek upraven 04.06.13 v 17:04

baltik
1706 příspěvků 4.6.13 17:03

@chinin a co toto na zootu? Moc zavani napodobeninou?

http://kabelky.zoot.cz/…cim-popruhem

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.13 17:16

Ze Zootu nedoporučuji objednávat, ty materiály jsou strašný.

real.blond
6688 příspěvků 4.6.13 17:21

@baltik fejk jak bejk :-D

real.blond
6688 příspěvků 4.6.13 17:22

@chinin perforovani jsem si ani nevsimla, mam to na mobilu nejaky maly:-) tak preju pevne nervy pri hledani

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.13 18:18

Roberto Cavali 2013

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.13 18:25
@real.blond píše: …v pudrove je super!

V pudrovej má lepšie Jimmy Choo. :-)

real.blond
6688 příspěvků 4.6.13 18:29

@Giulietta vic se mi libi ta od @chinin obecne me kabelky Jimmy Choo moc neberou, max psanicka. Ale s botama, to je jina! :-D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.13 18:32

@real.blond tak ešte jednu a idem za dvere. :-)

chinin
2788 příspěvků 4.6.13 18:37

@real.blond @Gräfin @baltik @Giulietta
Omlouvam se, prisel mi klient, tak jsem musela chvili pracovat.. ;-)

@Gräfin
Dekuji moc za nabidku. Mozna ji skutecne vyuziji, protoze jsem se divala, ze ani Picard nedorucuje do CR.

@real.blond
Diky za snahu, ale ta cerno-seda Guess se mi nelibi.

@baltik
Dekuji za tip, ale jak uz psala real. blond, to neni pouha inspirace Kelly bag, to je jeji kopie. Jinak se mi Kelly bag libi moc, ale brala bych jedine original.

@Giulietta
Diky za tipy. Ta prvni je fajn, ale ma zlate kovani (a taky uz je dost pres financni limit - shanim darek, idealne do 200 euro). Ta druha se mi nelibi a myslim, ze ani kamaradce by se nelibila.

Jeste jednou vam vsem dekuji!

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.13 22:00
@chinin píše:
@gudrun
Diky za tip, tu znacku neznam, tak jsem se na ni hned podivala… Abych rekla pravdu, ty kabelky na me pusobi dost lacine (tim nemyslim levne).P. S.
Zastoupim @publicenemy: :-)
typ = vzor, charakter, priklad.. (en. type) vs. tip = rada, doporuceni, odhad… (en.: tip)

@chinin Dík za záskok! :-)
@gudrun To už jsme probíraly! ;)

real.blond
6688 příspěvků 4.6.13 22:08

@Giulietta taky ne.. Neni to nejhorsi, ale nevybrala bych si ji, ale jak rikam, ja mam sve stalice, ktere se treba vetsine nelibi.. Ale ja si jedu na tom svem :-D

baltik
1706 příspěvků 6.6.13 13:05

Http://www. slevomat. cz/moda-a-luxus/pro-zeny/kampan/2487-damske-kozene-kabelky-ore-10#160055

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek