Hledání kabelky

Fotoalbum tématu (24) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7

Reklama

Kabelková milovnice
3 příspěvky 05.07.13 17:25
Kabelky Renata Corsi

Ahoj, máte někdo zkušenost z kabelkami Renata Corsi? Teď nabízí na slevomatu docela hezké kousky za krásné ceny (udávají, že jsou vyrobeny z kůže), tak se mi tomu právě nechce věřit a zajímalo by mne jestli některá z vás již takovou třeba vlastní? :)

Giulietta  05.07.13 18:09

@Kabelková milovnice Tie zo slevomatu sú azijský kšunt a fake. Kúpte si kabelku od oficialneho predajcu a nie od obchodu čo vám ju objedná z čínskeho eshopu.

Kabelková milovnice
3 příspěvky 05.07.13 23:39

Ještě si to radši rozmyslím, děkuji za názor :) spíš jsem ale doufala, jestli kabelku té značky někdo přímo nemá doma aby mi řekl své osobní dojmy.

Saori
80 příspěvků 25.07.13 20:44

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s kabelkami Sonia Ricci? Přišel mi dnes měil ze slevomatu a zalíbila se mi jedna kabelka…

http://www.slevomat.cz/…-sonia-ricci?…

Začala jsem googlovat jestli to není fake něčeho a našla i odkaz na stránky výrobce http://soniaricci.com/…ections.html

http://soniaricci.com/…ections.html!?p=81

Dost mě zarazil hlavně cenový rozdíl - na slevomatu 1999 Kč, na webu 259 eur.
Zná některá z Vás tu značku?

Kabelková milovnice
3 příspěvky 25.07.13 21:34
kabelka Renata Corsi

Nakonec jsem kabelku na slevomatu nekoupila a jsem moc ráda, protože jsem naprosto stejnou stejné značky viděla v butiku Yanis (nebo tak nějak) na Václaváku, kde ji měli v akci za polovinu - za 700Kč. Ve skutečnosti vůbec nevypadala tak hezky jako na obrázku a o kvalitě zpracování radši nehovořím. Nemluvě o tom, že na slevomatu udávali, že materiálem je kůže, ale to co jsem viděla byla nějaká ta slepenina ze zbytků kůže a vypadalo to děsně. Já bych se tedy už neodvážila kabelku ze slevomatu pořizovat po této zkušenosti.

continuity
5851 příspěvků 12.04.14 18:20

Tak jsem pekne nastvana na svoji Furlu. popraskala ta guma, co zacistuje kuzi. po trech mesicich (!), nebo jak dlouho ji mam a to ji rozhodne nenosim denne.

chtela jsem jeste jednu, ale dobre si to rozmyslim.

Brunhilde  12.04.14 20:35

@continuity
Haha, vítejte v klubu, dnes jsem opět jednu svou kabelku „opravovala“ vteřinovým lepidlem :-)
Ale začišťovací guma zatím v oukeji…

continuity
5851 příspěvků 12.04.14 20:39

@Brunhilde to nejhorsi misto, kde uz hrozilo se to odloupnout jsem taky zakapla vterinakem. Dooney zatim drzi. priste jdu do Pickarda ty vydrzi dele :( fakt mne to nepotesilo.

Reklama

catherinne
13328 příspěvků 12.04.14 22:39

@continuity a co to reklamovat?

continuity
5851 příspěvků 13.04.14 00:56

@catherinne kupovana pres eshop, ale jestli se to zhorsi tak to budu muset udelat. sice nerada, docela jsem si oblibila a hlavne snazim se si kupovat kvalitni veci, abych s nima tyto opletacky nemela.

catherinne
13328 příspěvků 13.04.14 01:19

@continuity tyhle obštrukce asi nelákají nikoho, ale aby drahá kabelka dělala po třech měsících tohle?

lioncity  13.04.14 07:14

@continuity, jo tak to si umim predstavit, ze to nas… zkusila bych to reklamovat, at jim takove kiksy neprochazi. Bohuzel celkove mam pocit, ze vsechny znacky stale zdrazuji, ale s kvalitou to jde spis s kopce.

vendinka
2 příspěvky 19.12.15 16:04

Trošku oživím toto vlákno, pokud to nevadí. Taky hledám nějakou větší kabelku, tak abych ji mohla nosit kamkoliv a vešel by se mi do ní i drobný nákup nebo dokumenty do velikost A4 (např. při cestě na úřad atd.).

Procházím si tak jedny stránky na které jsem narazila a zaujala mě tato: http://www.katalogkabelek.cz/…belka-jolan/

Co si o ní myslíte? Nepůsobí až moc luxusním dojmem pro běžné nošení? Jsem zvyklá spíše na černé kabelky, které můžu kombinovat prakticky s čímkoliv, ale ráda bych i něco jiného a tato se mi docela líbí. Jen se nedokážu rozhodnout :) Možná je to tím, jak jsem tak přízemní a nosím spíše tmavší kabelky. Ale chtěla bych něco zajímavějšího než zase černou :)

Děkuji všem za případné rady, nebo tipy na jiné kabelky.

top topic
963 příspěvků 19.12.15 18:55

@vendinka: ja myslim, ze vsechny kabelky z tech stranek pusobi takovym tim luxusnim dojmem pro vsedni den a ani s jednou urcite neslapnete vedle;-)

mimu37
4 příspěvky 21.12.15 18:00

Co říkáš na tohle: http://www.fshnd.com/…madden-katee ?

Dahllie
2222 příspěvků 21.12.15 18:35

@mimu37 Kšáá spame, tady pšenka nepokvete.

stes  22.12.15 08:26

@vendinka Prosím Vás CO je na ní luxusního? Nijak jí nehodnotím, jen hledám ten luxus.

Gorilka
801 příspěvků 22.12.15 09:06

@stes Zlatá barva + dezén krokodýla.

stes  22.12.15 11:36

@Gorilka v kožence :-)

helus27587
3 příspěvky 01.05.17 20:29

Scháním kabelku crossbody poradí mi někdo kde se dá sehnat pěkná crossbody kabelka za rozumnou cenu díky.

EmilyG.
1061 příspěvků 01.05.17 22:11

@helus27587 to je divné, kolik lidí z KV tady právě dnes najednou něco " schání " a v těch samých vláknech. AC Spart tržnice, ne?

tak Betty
377 příspěvků 04.07.17 11:03

Ráda bych si koupila loveckou kabelku podobnou této. Možná o pár centimetrů větší.
Mám podobnou z Manga, ale je nekožená. I tak ji nosím ráda.
Ale chtěla bych kvalitní, což tahle na obrázku asi nebude.
Uvítala bych doporučení.

Josefínaa
377 příspěvků 05.07.17 16:27

@tak Betty
Myslím, že podobnou mívá Vagabond a také se můžete mrknout v loveckých potřebách, tam ale mají většinou z přírodní nebarvené kůže. Podobný typ v různých barvách jsem viděla i od Furly.

Edit: chybějící písmenko

tak Betty
377 příspěvků 06.07.17 15:45

@Josefínaa Nakonec jsem si objednala tuhle. Je kožená, rozměrově vyhovuje, tak snad dobrá.
Ta kabelka Vagabond mně utekla a v loveckých potřebách se mi nelíbí.
Respektive mně nepřipadá dámská.
Ta první, co jsem sem dala je dost malá.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7

Reklama

Váš příspěvek

Benetton upadá. Zakladatel se rozhodnul zasáhnout

Zakladatel módního řetezce Benetton se vrací. Chce zachránit... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Módní divadlo v Miláně očima fashion blogerky

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Domov módy ožívá dvakrát do roka - v únoru a v srpnu, kdy se koná... Celý článek

Reklama