Hlučnost šicích strojů, zkušenosti s firmou Bernina?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Vidda
7 příspěvků 9.10.12 13:43

@GreatSusan A když si objednáte zboží z e-shopu, tak si ho taky předem vyzkoušíte? Mně ta odpověď přijde úplně ok, je to čistě e-shop s poměrně malým odběrným místem a není tam prostor ani personál na to, aby předváděli odebíraný stroj každému, jen pokud na tom někomu prostě záleží(třeba v mém případě to byl dárek a do oslavy už bych se tam nestihla otočit v případě nějakého problému).

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 14:22

@Vidda

Jenze kdyz si objednam zbozi z e-shopu, tak mam 14 dni na to, abych si to rozmyslela - a kdyz si to rozmyslim, tak to muzu bez problemu poslat zpatky a dostanu zpatky penize. Bez udani duvodu, proste jen tak. To v normalnim obchode nemuzu - nektere obchody to sice nabizi, ale jen jako sluzbu zakaznikum, doopravdy to delat nemusi (pokud je tedy zbozi v poradku, jinak je to reklamace, ale to je jina situace). Takze kdyz neco kupuju v kamennem obchode, tak ocekavam jine sluzby, protoze teoreticky jednou koupim a tim to hasne. Namitky typu „prestalo se mi to libit“ tam neplati. Tj. chci vedet, jestli vec funguje, to je minimalni pozadavek - chci si tim usetrit dalsi cestu do obchodu s nefunkcnim strojem a zdlouhavou reklamaci, pri ktere hrozi, ze mi muj novy stroj budou chtit opravit. Ja ale nechci stroj, ktery uz pred jakymkoliv pouzitim musi byt opraven, ja chci novy a funkcni stroj, ktery funguje. Je jasne, ze zapnutim do zasuvky nepoznam, jestli funguji vsechny funkce, ale poznam, jestli je tu aspon sance na to, ze to budu moci vyzkouset.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 14:32

@GreatSusan ja keď som si kupovala stroj v kamenom obchode, tak som si ho mohla vyskúšať. Ale ja som neočakávala, že mi dajú látku, nite a budem si to moct skušať do aleluja. Naozaj ho len zapol do zásuvky a nechal ma naprázdno bez nití „šiť“ po tom priloženom vzorku. Nechcem sa pani zastávať, lebo hlásam teoriu, že náš zakazník, náš pán, ale naučiť toho kupujuceho zaobchádzať so strojom nemusia. Ak by si kupoval napríklad 5 niťový coverlock, tak naučiť ho navliecť nite za pár sekúnd by bol úkon nadľudský. Ani pri kúpe bycikla Vás predsa neučia ako na ňom sedieť a udržať rovnováhu.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 14:32

@Helena 2

Ja Vas neobvinuju, ze prodavate nefunkcni veci - rozhodne ne. Naopak mam z Vasich odpovedi pocit, ze se snazite delat poctive obchody a rada verim i Vasemu hodnoceni zakazniky. Slo mi jen o tu jednu, z meho pohledu malicko vyhybavou, odpoved na to, zda je mozne stroj zapojit a vyzkouset (ve smyslu bezi/nebezi). Samozrejme neocekavam, ze me budete ucit sit. Na druhou stranu - treba zrovna to, jak funguje zakladni ovladani (treba jak se navlekne nit, jak se dostanu ke spodni niti, jak se stroj zapne/vypne, jak se nastavuji programy) by zrovna byly veci, na ktere bych se ja osobne ptala a prekvapilo by me, ze mi je nejste ochotni vysvetlit, kdyz Vam sdelim, ze se mi stroj libi a chci ho koupit. Moc nechapu, proc by to mel byt problem, zvlast, kdyz je jasne, ze ten stroj zaplatim. Tyhle veci netrvaji dlouho (myslim tim ukazat je „teoreticky“, ne prakticky predvest) a zakaznik ma pocit, ze je opecovavan :-)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 14:37

@gulietta

s tim kolem nesouhlasim - posledne se mnou prodavac jezdil okolo prodejny a ucil me radit a brzdit rukama (moje stare kolo bez razeni se totiz definitivne rozpadlo) :-)

s tim strojem jsem ani nemela vic na mysli - proste ho zapojit a „projet“ bez nite, ne prijit s nastrihanyma kalhotama a dat se do dila :-)

Vidda
7 příspěvků 9.10.12 14:44

@GreatSusan Jak jsem už psala, JE to e-shop. Mají i možnost osobního odběru, ale to na tom, že lze danou věc bez udání důvodů do 14 dnů vrátit, vůbec nic nemění.

Příspěvek upraven 09.10.12 v 14:45

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 14:45

@GreatSusan ale tam išlo skor o to, aby vás za sexi zadoček mohol pridržiavať pri tej skúšobnej jazde, nie o samotný predaj bycikla. :-D
Moja susedka si stroj kúpila a cela naštvaná na neochotný personál ma prišla poprosiť nech ju naučím zo strojom zaobchádzať. Ona si predstavovala, že ju to fakt naučí predavač pri pulte. Veď stroj stojí tisíce a nie pár korún, tak sú povinný. Ja som tým učením strávila s ňou asi týždeň, takže si to neviem predstaviť v obchode. A myslím, že pani mala na mysli typ zákazníka ako moja susedka a nie ako Daniela, ktorá šiť vie. :-)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 14:50

@gulietta
no, asi jo :-). Ja taky umim sit, takze u me by to bylo par minut - treba u meho predchoziho stroje byl takova packa, ktera se musela zmacknout a pak teprve sel vyndat spodni dil stroje (kvuli nasazeni spodni nite) - nez jsem na to prisla, tak jsem mela chut ten stroj rozstipat na prvocinitele. Mela jsem na mysli spis tyhle veci.
A mate pravdu, ten prodavac kol byl velice fesny mlady muz. A zustal mily, i kdyz jsem kolo nakonec nekoupila :-D

abcdefg
75 příspěvků 12.10.12 18:08

@Helena 2 : Vaham prave pri vyberu stroje mezi Berninou C92 a Janome stejne tridy (asi DC 6030 nebo DC 4100) - pokud s nimi mate zkusenosti, muzete mi poradit, ktery byste spise (na bezne domaci siti) doporucila? Dekuji

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek