Hodí se na svatbu?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
catherinne
13518 příspěvků 28.1.13 11:24

Moc pěkné svatební šaty, budete spolu pěkně ladit střihově a přesto bude na první moment jasné, kdo je nevěsta…pošlete nám potom jednu fotku, prosím.

Linie
2020 příspěvků 28.1.13 11:26

Nevěsta za ty peníze, co mají napsáno na stránkách, může mít ušité na míru v Čechách. Možná i z lepšího materiálu.

Kate1985
45 příspěvků 28.1.13 11:33
@catherinne píše:
A můžu se zeptat jak je to s velikostma? Odpovídají? Já se teda zapoměla podívat, co mají nejmenší, já vždycky narazila, třeba v půjčovně na problém s obvodem hrudníku. Ty kosti mám strašně malé a většina šatů je mi velká.

Já od nich mám jedny dlouhé společenské a dvoje koktejlky a velikost mi seděla, ať si každý kritizuje, jak chce… opravdu, je mi to jedno, moje osobní zkušenost je velmi dobrá :-) Navíc, pokud máte jakékoli dotazy, tak vše s Vámi po mailu ochotně a pečlivě proberou. Já jsem si s nima při první objednávce koktejlek vyměnila opravdu horu mailů a vše jsme dořešili až do zdárného konce.

catherinne
13518 příspěvků 28.1.13 11:38

@Kate1985 děkuju a ať uděláte radost vám oběma.

Kate1985
45 příspěvků 28.1.13 11:40
@catherinne píše:
@Kate1985 děkuju a ať uděláte radost vám oběma.

Také děkuji :-)

Jirkátor
1569 příspěvků 28.1.13 12:30

Nevím jak vypadá Vaše sestra a tak neposoudím, které by se k ní hodily nejvíce. Tak to vezmu jen podle vzhledu. Ty první ( zelené ) jsou krásné dlouhé šaty ( nikoli večerní toaleta - ta vypadá přece jenom jinak ). Ty druhé jsou také moc pěkné, ale ale musí být do nich alespoň trochu vzhledné nohy. Ty třetí se mi nelíbí.
Nevím jak vyniknete, coby nevěsta, vedle někoho v takových šatech, ale pokud budete mít šaty klasicky bílé, tak každé barevné budou vidět víc než ty Vaše. Proto bych to až tak neřešil.
Sečteno podtrženo: ty zelené, pokud se hodí stylem k Vaší sestře.

Agrafína
251 příspěvků 28.1.13 13:43

Na letní svatbu mi ty dlouhé přijdou vhodné, navíc jsou opravdu nádherné a pokud víte, že se sestře budou líbit, asi bych neváhala :) Taky v nich nevidím velkou večerní, spíš krásné vzdušné letní šaty.

TulaJ
254 příspěvků 28.1.13 14:21

Tie prvé tulipánové sú krásne - ale neviem, na svadbu - hlavne ak by bola v kostole - sa mi zdajú ramená príliš odhalené, možno som stará (teda to som určite) a príliš konzervatívna, ale vadia mi aj dnešné nevesty, ktoré majú tiež zväčša šaty na ramienka alebo korzetové často s veľmi odhaleným poprsím - myslím, že na túto tému sa už na MP niekde diskutovalo. Ale keby k tomu bolo niečo vhodné, čím by sa na obrade zakryli ramená (šál?), tak prečo nie - vzhľadom na ročné obdobie OK. A tiež záleží na tom, ako je celá svadba ladená - myslím, že aj na svadbu by sa mal určiť dress code, aby boli všetcia na +/- rovnakej úrovni oblečenia (už som na svadbách videla rôzne odevy od jeansov až po večerné róby - a keď sa to stretne na jednej svadbe, zákonite sa niektorí musia cítiť trošku neprimerane).

Sekhmet
1918 příspěvků 28.1.13 14:29

Jo a přesně proto neuznávám svatby v decentních kostýmcích a obyčejných letních šatičkách, které pak půjdou použít i na běžné nošení. Protože se může stát, že si některý z Vašich bratranců/strýčků/bratrů/svědků/kamarádů přivede jako doporovod dlouhonohou gazelu v tulipánových šatech, která si vůbec nebude lámat hlavu s tím, co se hodí a co ne a na fotkách pak bude jako nevěsta vypadat ona místo vás, zvláště, pokud zrovna vy nedisponujete mírami a krásou oné gazely.
(což se samozřejmě nevztahuje zrovna na Kate1985, jakožto autorku vláka - jedná se jen o obecný povzdech)

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 28.1.13 14:40

(som jedina, komu sa zda divne, ze v kazdej teme a kazdom druhom prispevku, ktory napise Kate1985, je odkaz alebo aspon obrazok z Dressit?)

julkajulcao
18 příspěvků 28.1.13 14:41

No já myslím, že pokud sestře udělají radost, koupit jí je samozřejmě můžete, a na svatbu si je vzít nemusí. Taky jsem zastánce „tradičních názorů“, že na svatbě by se ostatní neměli moc odhalovat, šaty s tím dlouhým rozparkem přes celou nohu a odhalenými rameny na mě působí spíš jako na letní procházku Karibikem. Ale je samozřejmě na vás, vy jste ostatně nevěsta, a dokážete zhodnotit, zda se šaty nasvatbu hodí nebo ne. V případě, že si takhle představujete oděv vašich svatebčanů, tak by bylo ale vhodné ostatním naznačit, jak podle vás vypadá vhodný dress code, aby se ostatní necítili trapně.

Jirkátor
1569 příspěvků 28.1.13 14:42
@MP alex píše:
(som jedina, komu sa zda divne, ze v kazdej teme a kazdom druhom prispevku, ktory napise Kate1985, je odkaz alebo aspon obrazok z Dressit?)

Ne.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek