Hodí se tyto šaty na svatbu?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anyny8
1 příspěvek 29.06.18 18:34
Hodí se tyto šaty na svatbu?

Dobrý den, hodí se tyto šaty na svatbu, když jdu jako host? Fotka zkresluje, šaty jsou béžové. Všem děkuji z reakce.

Reakce:

Sépia
406 příspěvků 29.06.18 20:40

@anyny8 šaty sa na svadbu hodia. Dajte si svetlé pančuchy a svetlé topánky - béžové akebo telové ak máte. Kávovohnedé.

MonikaMP
62 příspěvků 08.07.18 20:46

Jasně, moc hezké! :) Vzala jste si je?

kočka Míťa
225 příspěvků 12.07.18 08:59

myslím, že pro hosta na svatbu jsou přímo ukázkové…délkou, střihem, barvou - vším se hodí

Ghost B.C.
3659 příspěvků 13.07.18 07:50

Teď se dělím o vyčtenou informaci a o to, že na svatbu, kterou jsem nedávno absolvovala, jsme byly žádány, abychom bílou nechaly (my ostatní ženy) jen nevěstě.
Je to asi nepsané pravidlo (nebo je vyloženě z etikety?), ale zní, že bílou má ve svatební den obléct jen nevěsta. A za bílou se údajně považují i všechny barvy, které se s bílou dají zaměnit - tedy i ivory, slonová kost, šampaň, béžová, světloučká růžová/modrá…
Je to z toho důvodu, aby vás tak někdo nemohl s nevěstou zaměnit (kor pokud by ve vašem případě měla i ona také krátké šaty) a vy jste jí tak nekradla pozornost.
Jinak se barvám meze nekladou, až na černou nebo pokud vás o bílý oděv nevěsta vyloženě nežádá.
Takže šaty máte krásné a moc vám sluší, délka je super, jen bych řekla, že patří do té kategorie „bílá“.

if5
180 příspěvků 13.07.18 08:43

A nevěsta bude v krátkých šatech, nebo v dlouhé bílé nádheře?
Pokud v dlouhém, tak by se tyhle krátké podle mě daly vynést.

Lála_druhá
452 příspěvků 13.07.18 09:19

Podle mě jsou na svatbu naprosto perfektní. Měla jsem sama podobné na sestřině svatbě (šla jsem jí za svědka). Vlastně skoro stejné, jen bez té odzoby v horní části a měly balonovou sukni (je to 10 let). Sestra mimochodem měla šaty krátké (po kolena) v barvě slonové kosti. Nemyslím, že by si nás někdo pletl :-)

Pozorovatel
425 příspěvků 13.07.18 09:38

Šaty se mi moc líbí, kdyby na mé svatbě před 2 lety někdo podobné oblékl, tak by mě to nijak neurazilo.

Jestli si někdo splete nevěstu s jiným hostem, tak by měl být podle mě ze svatby vykázán a nemá na svatbě co dělat. Nebo alespoň naše svatba začínala obřadem, pak už snad hosti z manželovy strany věděli, kdo je kdo. Svatební šaty nejsou rozlišováky při sportu.

Váš příspěvek

Ralph Lauren je rytíř! Získává britský šlechtický titul

Americký módní návrhář Ralph Lauren získává britský rytířský titul,... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Rozhovor: K šití korzetu bruska a kladivo

Autor: Monika

Riwaa Nerona o šití korzetů, spodním prádle a nádherných křivkách... Celý článek