Hodí se tyto šaty na svatbu?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anyny8
1 příspěvek 29.06.18 18:34
Hodí se tyto šaty na svatbu?

Dobrý den, hodí se tyto šaty na svatbu, když jdu jako host? Fotka zkresluje, šaty jsou béžové. Všem děkuji z reakce.

Reklama

Reklama

Reakce:

Sépia
343 příspěvků 29.06.18 20:40

@anyny8 šaty sa na svadbu hodia. Dajte si svetlé pančuchy a svetlé topánky - béžové akebo telové ak máte. Kávovohnedé.

MonikaMP
20 příspěvků 08.07.18 20:46

Jasně, moc hezké! :) Vzala jste si je?

kočka Míťa
225 příspěvků 12.07.18 08:59

myslím, že pro hosta na svatbu jsou přímo ukázkové…délkou, střihem, barvou - vším se hodí

Mellaanie
11 příspěvků 12.07.18 19:19

Hodí se jak barvou tak délkou

Ghost B.C.
3561 příspěvků 13.07.18 07:50

Teď se dělím o vyčtenou informaci a o to, že na svatbu, kterou jsem nedávno absolvovala, jsme byly žádány, abychom bílou nechaly (my ostatní ženy) jen nevěstě.
Je to asi nepsané pravidlo (nebo je vyloženě z etikety?), ale zní, že bílou má ve svatební den obléct jen nevěsta. A za bílou se údajně považují i všechny barvy, které se s bílou dají zaměnit - tedy i ivory, slonová kost, šampaň, béžová, světloučká růžová/modrá…
Je to z toho důvodu, aby vás tak někdo nemohl s nevěstou zaměnit (kor pokud by ve vašem případě měla i ona také krátké šaty) a vy jste jí tak nekradla pozornost.
Jinak se barvám meze nekladou, až na černou nebo pokud vás o bílý oděv nevěsta vyloženě nežádá.
Takže šaty máte krásné a moc vám sluší, délka je super, jen bych řekla, že patří do té kategorie „bílá“.

if5
131 příspěvků 13.07.18 08:43

A nevěsta bude v krátkých šatech, nebo v dlouhé bílé nádheře?
Pokud v dlouhém, tak by se tyhle krátké podle mě daly vynést.

Lála_druhá
405 příspěvků 13.07.18 09:19

Podle mě jsou na svatbu naprosto perfektní. Měla jsem sama podobné na sestřině svatbě (šla jsem jí za svědka). Vlastně skoro stejné, jen bez té odzoby v horní části a měly balonovou sukni (je to 10 let). Sestra mimochodem měla šaty krátké (po kolena) v barvě slonové kosti. Nemyslím, že by si nás někdo pletl :-)

Pozorovatel
306 příspěvků 13.07.18 09:38

Šaty se mi moc líbí, kdyby na mé svatbě před 2 lety někdo podobné oblékl, tak by mě to nijak neurazilo.

Jestli si někdo splete nevěstu s jiným hostem, tak by měl být podle mě ze svatby vykázán a nemá na svatbě co dělat. Nebo alespoň naše svatba začínala obřadem, pak už snad hosti z manželovy strany věděli, kdo je kdo. Svatební šaty nejsou rozlišováky při sportu.

Reklama

Váš příspěvek

Elsa Schiaparelli se otáčí v hrobě. Její odkaz pošlapali na přehlídce plameňáci!

V roce 2014 módní návrhář Marco Zanini oživil značku Schiaparelli... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Do deště stylově: A jde to vůbec?

Autor: Janča

Pláštěnky jsou praktické, ale o slušivý módní kousek nejde, to vím... Celý článek

Reklama