Hodinky - inspirace

Fotoalbum tématu (53) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
shirla
881 příspěvků 1.3.15 09:13

Jdu si pro radu a inspiraci. Hledám pro sebe nějaké pěkné hodinky. Ale vzhledem k tomu, že se v této „problematice“ vůbec neorientuju, tak nevím, jak začít. Mé požadavky jsou: Barva stříbrná, bez kamínků a budíků, nechci čísla, ale aspoň naznačené(vadí mi, že tam není vůbec nic), značka mi je celkem jedno-opravdu se v tom nevyznám. Cena 5tis. Rozhodně nepatřím mezi ty, kdo má útlé ruce a štíhlé prsty, tak aby to nevypadalo blbě. Budu ráda, za každou inspiraci, popř. tip na obchod v Praze, kde dokážou dobře poradit. Díky.

continuity
5853 příspěvků 1.3.15 09:23

@shirla v tehle cene bych sla do citizenu. bezte se urcite podivat do KOSCOMu jsou na Florenci.

shirla
881 příspěvků 1.3.15 10:25

Líbí se mi něco takového.

shirla
881 příspěvků 3.3.15 11:57

Máte někdo zkušenost se značkou Burberry, lze hodinky koupit/vidět/sehnat někde jinde než v Pařížské?

continuity
5853 příspěvků 4.3.15 22:53

@shirla pokud muzu poradit, nekupujte si hodinky od modni znacky.

tiny_fox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.15 01:21

@shirla
naprosto souhlasím s @continuity - v naprosté většině je to jen šmuk s ciferníkem… i když se dají najít výjimky, ale to byste se musela zajímat o typ strojku a tech. detaily, které se úplně běžně nedozvíte…

Gorilka
1177 příspěvků 5.3.15 08:19

Jako třeba Apple?!?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.15 07:44
@continuity píše:
@shirla pokud muzu poradit, nekupujte si hodinky od modni znacky.

Prečo?

pecka79
2011 příspěvků 22.3.15 21:56

Mate niekto skusenosti s hodinkami Invicta?

jackdaw007
368 příspěvků 11.4.15 16:50

Dal by mi někdo tipa na voděodolné hodinky s koženým páskem, čtvercovým, dobře čitelným, zlaceným ciferníkem? Spíš něco trochu retro, vintage, žádný štras, cukrlátka. Cena do čtyř tisíc.

continuity
5853 příspěvků 15.4.15 21:28

@Giulietta neskoro, ale predsta. ako pise @tiny_fox tie strojceky nie su ziadna slava a lepsiu kvalitu za rovnaku cenu dostanete u hodinarskych znaciek. ja to beriem ako modny doplnok a to si radsej kupim v tej cene sperk.

player7o2
1 příspěvek 30.11.15 20:28
Elegantní hodinky (Lington)

Ahoj!!!

Chtěl bych se s vámi podělit o moje nové hodinky.
Nosím je skoro pořád, přijde mi, že se hodí takřka ke všemu. Nejvíc ale asi formální oblčení.
Líbí se vám? Co na to říkáte?

(ps. pořízeno na lington.cz)

Dony Rafin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.16 21:41

@player7o2 Trapná reklama na čínské šmejdy. Lacinost materiálu jde znát na první pohled. tohle si nemůže koupit nikdo kdo má vkus.

isko
1565 příspěvků 6.2.16 23:36

A mě by zajímalo… Má tady některá z dam automaty, resp. mechanické hodinky?

Pocit chladu
147 příspěvků 6.3.16 19:45
@isko píše:

Ale, ano mam..2× mechanika, 2× automaty..znacky Archimede, Auguste Reymond, Junghans a jednorucky Meistersinger:-)
Ale asi to nie je tema pre toto forum..ak sa tu ludia pytaju preco nie su dobre hodinky od krajcirov:-)

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.16 19:56

@isko ano, Tissot s Seiko.

Mulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.3.16 14:50

Ja mám dlouho vysněné hodinky. Jsem ujetá na pánské hodinky a pro tyhle bych vraždila http://prsteny-hodinky.cz/…imer-01.html :)

Daria.M.
28 příspěvků 14.3.16 21:57

Já si teď pořídila tyto (zn. Komono), zalíbilo se mi, jak jsou drobounké.

isko
1565 příspěvků 15.3.16 18:45

@Pocit chladu

samé dobré značky… ten Junghans - co jste vybrala? Mě se od nich strašně líbí Max Bill.
A máte dámské nebo pánské? Ty jednoručky jsou pánské, pokud vím, že?
Já vybírám už déle než půl roku a zjišťuju, že pro ženy takový výběr v této oblasti není. Jednak se kupují módní hodinky, jednak quartz. Já jsem trochu omezená rozpočtem, tak se nemohu tak rozmáchnout.

@KoraKora
Tak u mě to nakonec vypadá na Seiko. Objednané ještě nejsou, ale snad už brzy budou. Tissoty jsem taky hodně zvažovala.

isko
1565 příspěvků 15.3.16 19:04

@KoraKora
a jaký model Seiko máte vy?

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.16 20:36
lenka.dobby
15 příspěvků 19.7.16 13:20

Pritel si ted koupil krasnej kousek, automaticke hodinky znacky slava a to je teda fakt parada :)

Iv_Sm
1512 příspěvků 15.8.16 20:29

Rada bych po dlouhe dobe opat nosila hodinky (preju si je k narozeninam od manzela). Manzel ma (proverene) Skageny, ale jejich damske modely mne neoslovily. Padl mi do oka jednoduchy model od zn. Thomas Sabo. Cenova relace je vyhovujici, ale znacku samotnou vubec neznam. Mate s ni prosim nekdo zkusenost? Za reference budu vdecna.

Lettie
426 příspěvků 18.8.16 15:31

@isko Ano,mam Omegy Constellation a Hermes Cape Cod, libi se mi, ze jde o klasicky strojek, ale vadi mi, ze kdyz je nosim na stridacku, musim je porad prerizovat a natahovat. Pristi hodinky planuju s baterkou kvuli pohodlnosti.

Dujour
82 příspěvků 29.3.17 23:27
@isko píše:

Ano, aspoň patery, všechny pánské a více či méně vintage, protože můj táta je tak trochu sbírá a dost často ho některé přestanou bavit a přehodí je ke mně. Jedny jsou zn. Junghans, které mají podle něj malý ciferník (asi 34 mm), a dvoje primky.

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek