Hodinky - snobárna?

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.13 02:34

@Narminaa Tak mit patery hodinky v cenove hladine, nejlevnejsi Rolex Danaos lady cca $6,650.00 A nebo Pearltmaster za $32,000.00, hodinky Cartier za $4,500.00 a nebo taky za $56,000.00, dekuji pekne… a ja si myslela jaky su borec, kdyz synator miluje hodinky TAG Heuer a ja si slibila, ze mu je koupim k narozeninam, tedy ty nejlevnejsi Formule 1, za $ 1,700.00, ze jsem normalni cuckar :-)

martina25p
1 příspěvek 19.02.14 17:17
@mauric píše:
Tahle diskuze ve mně podnítila touhu pořídit si nějaké hezké hodinky. Nošení hodinek jsem odvykla, ale už mě nebaví každých 10 minut vytahovat mobil. Je pravda, že skóre ztracených hodinek v mém životě je vysoké (byla jsem šikovné dítě), ale doufám, že už ho nebudu zvyšovat.
Mým snem je značka Breitling, ale zatím jsou hodinky této značky v trochu jiné cenové relaci :D nicméně až na ně budu mít, první Breitlingy koupím svému otci (jakožto pilot bude doufám nadšený).
Prozatím jsem se spokojila s těmito: http://www.chcihodinky.cz/…rgan-m1072r/

Zkus kolekci Force od Invicty http://hodinky69.cz/panske-force SWISS výroba a velmi rozumná cena ;)

chucker
2 příspěvky 23.01.16 00:57
snobství

Snobárna je žít si navýši oproti svému okolí. Tedy pohrdání všech okolo. Tohle nesnáším. Já nosím luxusní hodinky ale pouze na akce k tomu určené. Tedy kde nepotkám nikoho kdo by mě mohl z něčeho nadchnout. Mám hodinky značky Ingersoll od hodinky-rucicky.eu , které stály ranec peněz, ale jsou jen a jen pro mé uspokojení

Sieglinde
266 příspěvků 23.01.16 20:32

@chucker Ja myslim, ze je dulezite, ze te nikdo z niceho nenadchne.

Jindrason
288 příspěvků 28.01.16 09:59

Mám rád hodinky a momentálně nenosím žádné :D šetřím na nějaký „lepší“ kousek.

doubrafka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.16 10:34

Certina, meoris s tema mam nejlepsi zkusenosti

Nela201
2 příspěvky 13.04.16 12:13

Ahojda všichni, podle mě hodinky určitě nejsou snobárna. Je to jako z kabelkama. Je lepší mít méně kousků, ale kvalitních. A každý by měl mít alespoň jedny kvalitní hodinky jako módní doplněk. Já hodinky nosím moc ráda.

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.16 13:51

@Nela201 Ahojda, uka!

Kata565
2 příspěvky 13.04.16 16:01

Zdravím, já hodinky teda moc nenosím. Jsem spíš typ člověka co si vytáhne mobil, aby věděl kolik je hodin. Ale přítel se bez hodinek neobejde. Nedávno jsem mu jedny pořídila k narozeninám.

Nela201
2 příspěvky 13.04.16 18:20

Mám doma třeba jedny guess, ze kterých jsem měla obrovskou radost. Ale moc bych si přála Rolex, budu mít za pár týdnů narozeniny tak uvidíme, třeba je dostanu :)))

Kata565
2 příspěvky 13.04.16 20:17

To držím palce :).. jinak pro inspiraci mrkni třeba na www.prsteny-hodinky.cz Kupovala jsem tu hodinky příteli a myslím, že je spokojený :)..

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.16 20:28

Ach jak neotřelé a rafinované! :-)))

Oldyn
6105 příspěvků 14.11.16 21:39

@koko8
Jedině Ulysse Nardin Grand Deck Marine Tourbillon, jsou naprosto repre. Minutová ručička je ráhno vratiplachty, která se pohybuje zleva doprava, aby jej nakonec vlákna otěží pomocí navijáků přehodila do počáteční polohy.

EmilyG.
1061 příspěvků 14.11.16 22:18

@Oldyn :-) Ale nádherné jsou.

Oldyn
6105 příspěvků 14.11.16 22:23

@EmilyG.
6 900 000 Kč :D

Josefínaa
429 příspěvků 14.11.16 22:24

@Oldyn @EmilyG.
Jsou naprosto úžasné. Škoda, asi je nikdy mít nebudu. Ale, tak, mám zase jiné hračky. ;-)

vlm
4504 příspěvků 15.11.16 19:24

@koko8 no když se vám zdají levné…to víte každý dle svých možností, my tu nejsme žádné hogo fogo

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.16 20:52

@koko8 ULYSSE NARDIN – ROYAL BLUE TOURBILLON :-) 1mil…dolarů

LittleRedRidingHood
14 příspěvků 15.11.16 21:21

Nošení drahých hodinek někdo může vnímat jako snobárnu, ale chápu, když si k obleku na míru nebo ke značkové kabelce někdo pořídí i stylové hodinky. Navíc, při dobré péči vydrží dražší hodinky celkem dlouho. Já mám zatím tyhle a jsem spokojená https://www.gentlemanstore.cz/…vovy-reminek

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.16 08:35

@LittleRedRidingHood A k nim Obag nebo Korse, co myslíte, že je lepčí?

LittleRedRidingHood
14 příspěvků 16.11.16 09:39

@Amigdala Když už, tak lepší, ale lepčí je taky hezké slovo. Já upřednostňuji Furla nebo Coccinelle, takže nevím, ale budu ráda, když to rozseknete.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.16 09:45

@LittleRedRidingHood A jéje, mám tam chybu! Co mám rozseknout, ty hodinky dražší stylové chcete doporučit?

LittleRedRidingHood
14 příspěvků 16.11.16 09:49

@Amigdala Jestli Korse nebo Obag, víte, v těchto značkách se vůbec nevyznám. A ani nechápu, proč musíte na příspěvek, jakých je tady hromada, reagovat tímto způsobem. Pokud se vám hodinky nelíbí, dejte červené ramínko.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.16 09:52
Veselka10
145 příspěvků 17.11.16 18:17

Hodinky jsou pro mě funkční záležitost u které očekávám, že se mi bude i líbit, na značce mi nezáleží. Moc důležitou vlastností je pro mě voděodolnost, protože utápění hodinek je moje „oblíbená“ činnost:(.
Měla jsem vždycky tak troje, jedny na sport, jedny na běžný den a jedny do společnosti s cenou do tisíce za jedny nejvýš.

Pak se mi zalíbili smart hodinky, potřebovala jsem něco univerzálního, co mi bude hlídat i zdraví a bude umět spolupracovat s mobilem. Udělala jsem si radost s nimi, nosím už jenom ty jedny. Vypadají jako větší jednoduchý náramek, bílý řemínek s kovovou sponou a černý displej. Jsou celkem nápadné svou velikostí, ale přitom jednoduché, což mi vyhovuje a už mě neláká koukat po nových hodinkách:).

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek