Hodinky - snobárna?

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Jindrason
288 příspěvků 18.11.16 09:22

No moc pěkné hodinky :) taky hledám stále nějaké, asi si udělám radost na Vánoce :)

Martin9385
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.16 13:42

Tak jsem si tam taky koupil hodinky, zaujala me hlavně ta kvalita a cena v porovnání s ostatními obchody.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.16 13:45

@Martin9385 Martine ty jsi jelito

Oldyn
6105 příspěvků 06.12.16 14:29

@Amigdala
Trošku respektu ne? Si koupil hodinky a má radost.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.16 14:34

@Oldyn Hergot no jo, jednu jsem si pleskla za to blby drzkovani! ;-)

Oldyn
6105 příspěvků 06.12.16 14:35

@Amigdala
Tak zas až tolik nemusíte, žádné násilí prosím.

koko8
23 příspěvků 07.12.16 12:59

Mám velkou radost, se na ně podívejte https://www.24time.cz/woman-all-gold/

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.16 13:03

@koko8 Koko už jsi s nima jednou votravovala, hnusnej šunt stále no ;-)

koko8
23 příspěvků 09.12.16 16:27

Vám se nelíbí? proč? mě moc, jsou nádherné…

Josefínaa
429 příspěvků 09.12.16 20:25

@koko8
Už i jinde jsem vám psala, abyste neotravovala. Víte, co to slovo znamená?

Palunkaa
7 příspěvků 30.12.16 19:44

Mně se hrozně líbí masivní hodinky, zrovna mnohé postované v tomhle fóru. Jenže já je mít nemůžu:
1. Preferuju spíš elegantní styl oblečení, nešlo by to dohromady.
2. Mám hubené zápěstí a abnormálně malou ruku, skoro dětskou. Vypadalo by to bizarně.
Proto takové hodinky akorát obdivuji u jiných.
Subtilní, malé, vyloženě dámské se mi nelíbí. Zůstanu holt u mobilu.

Jinak, proč snobárna? Já mám možná význam tohoto slova trochu posunutý, ale vybaví se mi hned týpek s exekucí na krku, který podepíše další nebankovní půjčku, koupí si smartphone za 20 litrů a machruje s ním. Vnímám tenhle termín jako vytahovaní se věcí (životní úrovní) a povyšováním se nad ostaními (ať už skutečně či fiktivně finančně slabšimi).

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 08:28

@Palunkaa Ne toto není definice snobárny :-)

Palunkaa
7 příspěvků 02.01.17 11:58

Amigdala: máte pravdu, když si to po sobě čtu, to slovo je přece jen významem jinde. Jenže jak se tu v diskusi zrovna někdo ptal, zda se snobárna týká i lidí, co žijí od výplaty k výplatě, tak se mi vybavil právě tento příklad.

Oldyn
6105 příspěvků 02.01.17 15:00

@Palunkaa
Haha, týpek s exekucí bude spíš blbec. Snob je povrchní člověk, který nakupuje značkové věci aby bylo vidět, že na to má a hluboce opovrhuje vším ostatním. Například: koupí si Bugatti, protože je drahé a má ho Radim Passer, místo toho aby si jej pořídil za účelem investice, záchrany jedinečného kusu, obdiv k zaniklé značce a pocitu, který zažívala Eliška Junková.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 15:06

@Oldyn Ten kdo má na Bugatti si ho nekupuje protože je drahé, ale nepochybně spíš z toho druhého důvodu, Passer je mimotik a ta Junková už je too much, samozřejmě v našich končinách, o potomcích šejků a emírů nediskutuju.

Oldyn
6105 příspěvků 02.01.17 15:21

@Amigdala
Je mi jedno jaké má kdo pohnutky ke koupi čehokoliv, byl to jen příklad. Too much bych neřekla, znám lidi, kteří si koupili veterána, protože ho měl děda a jezdil v něm. Cena je jinde o tom nediskutuji, ale ten důvod tam je.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 15:32

@Oldyn Tak z definice to ani kupovat nemusí, snob není nutně ani povrchní člověk, stačí povrchní obdivovatel a ani ne nutně toho nejdražšího, prostě „módního“ a souhlas jak píšete, bez osobních zájmů. Nicméně nevnímám pojem snob jako nutně negativní, někdy těžko odlišit snoba od estéta, požitkáře, třeba i mecenáše, důležité společenské role a kupní síla.

Giuli
2931 příspěvků 02.01.17 15:51
kalivrata
430 příspěvků 16.01.17 12:56

Ja nosim tyhle

http://www.lazada.sg/…log/gallery/?…

Neni to zrovna exkluzivni kus, ale libi se mi, maji pro me i citovou hodnotu, jsou spolehlive a nemusim je natahovat ani menit baterii. Kdybych o ne prisla, oplakala bych je.

Pak mam jeste jedny, ktere dostali rodice ke svatbe, sestra nosi tatinkovy, ja maminciny. U tech se mi tata smeje, ze pry byly retro uz pred temi triceti lety.

A za par let, ke tricatinam, bych si prala nejake drazsi, ale vyber asi necham na darci, stejne vim, ze vybere neco, z ceho budu nadsena.

Karel.strba
3 příspěvky 02.09.18 10:38

Jaké hodinky jsou lepší masivní nebo naopak jednoduché štíhlé hodinky?

Pocit chladu
134 příspěvků 04.09.18 12:48

A kde ste ich kupili? juuuj taka som zvedava:-)

Matouskova.jita
1 příspěvek 10.09.18 15:19

Koupila jse Invicta hodinky, mají je téměř v každém obchodním domě, kde je prodejna hodinek. Ale vybírala jsem je na stránkách manilla-hodinky.

Karel.strba
3 příspěvky 10.09.18 15:19

Super tak díky, ale díval jsem se, že Invicta hodinky mají opravdu každém obchodním domě.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek