Holinky peklo nebo ráj?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anif
6 příspěvků 15.7.17 13:57
Holinky peklo nebo ráj?

Zaznamenala jsem, že je lidi buď milují nebo nenávidí. Uvažuju o těhle nebo podobných. Co vám na nich nejvíc vadí? Špatné zouvání nebo vrzání při chození? A co na nich milujete? Např. možnost jít bez starosti v dešti hlubokou kaluží? Jaké byste doporučily nebo nedoporučily?

Reakce:
kolúch
577 příspěvků 15.7.17 20:42

Krasne, ale miesto kabelky by som odporucala jazdecky bicik alebo vidli.

Mouška
10 příspěvků 16.7.17 20:04

Ty vaše vypadají hezky. Nejvíce mi vadilo, ze ač byly drahé, tak to byly stále jen gumové boty, které "nefungují ". V teple hreji v chladu studí a co mě štvalo nejvíc, tak byl věcný zápach nohou. O tezkem obouvani asi ani mluvit nemusím. Nakonec jsem se jich zbavila, koupila si stejně drahé kožené a je po problémech.

Bongani
180 příspěvků 16.7.17 21:23

Já mám podobné z pracovní obuvi za 199 Kč. Když prší, je bahno a musím pro koně do výběhu, tak je taky miluju! Ale je pravda, že v těch z obrázku bych byla mnohem stylovější. :-)

Anif
6 příspěvků 16.7.17 21:44

@Mouška můžu mít jen dotaz co to bylo za značku?

zwedavka
1019 příspěvků 31.7.18 11:30

Holínky ani nemiluju, ani k nim necítím nenávist, prostě si je vezmu do terénu či na zahradu, když prší nebo je mokrá tráva. Do města bych si je vzala asi při fakt dlouhotrvající průtrži mračen, břečce či jiné nepřízni počasí…

Lauris6
4 příspěvky 26.9.19 20:01

Holínky jsou perfektní modní doplněk :)

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek