Holit či neholit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Akitaken
4960 příspěvků 7.1.13 20:54
@HertaDeOran píše:
O holení u žen ani nemusíme diskutovat, to je samozřejmostí.Co se týče pleše - ač to někomu může přijít jako známka stáří, většina žen holou hlavu podvědomě vnímá jako falický symbol. A také jako symbol mužnosti, protože se u žen nevyskytuje.

Tu první hovězinu přejdu bez komentáře, tohle se hojně řešilo už v tom druhém diskuzním vlákně..

Co se druhé části příspěvku týče.. ach bože.. prej falický symbol?! A symbol mužnosti?! A co takhle pivní pupek, ten se u žen taky nevyskytuje… taky je to symbol mužnosti?!

Asi vám uniklo, že většina žen upřednostňuje muže s vlasy, protože málokterý muž s počínající pleší/totální pleší.. vypadá přitažlivě, protože na to zkrátka nemá tvar hlavy.

Tenhle frajer na to tvar hlavy má:
http://media.comicvine.com/…jean_luc.jpg

Zato jeden můj spolužák nemá a vypadá o dvacet let starší. Minimálně.
Samozřejmě, u žen nehraje vzhled až tak primární roli, takže pokud je muž s pleší obdařen jinými kvalitami (a ne, nemám na mysli kvality falické), jen hloupá a povrchní žena by vztahem s takovým mužem pohrdla.

Moje story potvrzují i houfné reklamy na vlasatící preparáty.. pánové mají zkrátka z plešky komplexy, stejně jako ženy z nadváhy.

No ale jinak dík.. od teď, až na věčné časy, kdykoliv potkám chlapa s vlasy na ústupu, který je zároveň i debil, bude se mi už navždy díky vám evokovat, že je to vlastně jeden velkej chodící falus…

PS: V dřívějších dobách se věřilo, že plešatění je znakem nadbytku testosteronu.. tak úplně jednoduché to není, ale genetika a hormony v tom hrají nemalou roli..

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 21:29

@Akitaken :D pěkně ste to pomíchala. Patřim mezi populaci mužů, která byla obdařena tim druhem testosteronu, kterej likviduje moje vlasy. Komplexy z toho nemam. Společnost kolem mě má z mojí pleše větší komplex než já.

Furt mi někdo nutí nějaké vlasové preparáty. Od reklam, které jste zmínila po mé příbuzné, kteří si myslí, že to asi nějakej šampon spasí nebo že mi jím udělají radost (udělali by, po některejch mi aspoň nesvědí palice :D jen se trefit). Poznámky typu „tyvole J. kam si dal vlasy?“, „tyjo nech si narůst vlasy“, „proč si sundaváš tu čepici když máš pleš?“ „tim že se zajímáš o módu si léčíš svuj komplex z pleši?“ „ty ses neoholil? tim si kompenzuješ to málo co máš na hlavě?“ „tobě se líbí ta mladá holka? tyvole dyť si plešatej“ a tak dále a tak dále ;-) Dokud člověk neni plešatej, neuvědomuje si, jak je to časté. Neuráží mi to, umim si ze sebe vystřelit, někdy se nad tim zasměju, někdy si myslim že je dotyčnej prostě debil.

Jsem fanda do zen budhismu a východní filosofie. Kdysi, než mi vyrazilo „cédéčko“ jsem chtěl nosit vyholenou hlavu a dlouhej cop. Je to odkaz toho v co věřim. Představa, že si dnes necham něco takového narůst? Lidi by mě ukřižovali zaživa, jak si dovoluju mít komplex ze svojí pleši.

Popravdě, mě začaly vlasy padat velmi brzo, takže jsem se s tim rychle a vcelku snadno smířil. Bral jsem to skoro jako výhodu, protože mi bylo jasné, že kdyby mi začly vlasy padat až ve třiceti, mohl bych mít solidní mindrak. A to sem neměl vůbec představu, jaké tyhle reakce okolí jsou. Chápu chlapy, které to prostě tíží, ale problém to neni jejich, ale společnosti, ta má komplex ze svých plešatých mužů ;-) Kdybyste jim dali pokoj, nepochybuju, že minimálně 60% z nich je úplně vpohodě :-)

Jinak kolikrát si přijdu jako pěknej ko*ot, možná forma souvisí i s obsahem :D

Příspěvek upraven 07.01.13 v 21:42

Akitaken
4960 příspěvků 7.1.13 21:37
@Maravelo píše:
@Akitaken :D pěkně ste to pomíchala.

Nepomíchala, jen jsem to neřekla celé. :-)

Znám spousty plešatých chlapů, kterým je to tam, kde Vám. Naštěstí! :-) Ale znám i spousty plešatých chlapů, co z toho mají mindrák jak hrom. Bohužel.

A Vám letí zelené ramínko a palec nahoru nejen za prima příspěvek (brilantně vyjádřen tlak „společnosti“) a zdravé sebevědomí, ale i za skvělý mužský nadhled.

PS: Nic si z toho nedělejte, já jsem zase singl a „(ne)odpouští“ se to zhruba stejně jako pleš ;-) Takže dobře rozumím a navíc též je mi to tam, kde Vám :-))

Akitaken
4960 příspěvků 7.1.13 21:42

PS: OK, domluveno, my vám dáme pokoj s pleší a vy nám, prosím, dejte pokoj s velikostí prsou a špeků..

a bude ráj na zemi!! :-)

Olinka
2582 příspěvků 7.1.13 21:58

@Maravelo a to vám fakt někdo řekl, to co jste napsal? OMG! Ti lidi si fakt nevidí do huby…
Jinak samozřejmě zelené rameno.
A doporučuju s počínající pleší vyholit hlavu. Jen ne mnišská kolečka nebo (kristepane, to už snad ani nikdo nemůže nosit…hm… může…) přehazovačku!
Třeba takového Bruce Willise jsme s mým arbiterem elegantiae (maminkou:-) vyhodnotily s vyholenou hlavou jako mnohem pohlednějšího než s vlasy;-)

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 22:21

@Olinka
http://www.thatfilmguy.net/…-Statham.jpg
já to nosim tak nějak na stathama :D jen on ten chuligán má ty vlásky ještě na spáncích, tam mě nerostou! :D to bych chtěl :-( kdybych si měl nechat implantovat vlasy, necham si to tam, myslim že je to cool :D Měnim to od 1mm tak do max 9mm :D Tuhle jsem to shodil na milimetr (což je fakt člověk dost lysej :D ) a překvapil chudáka babičku, která byla zvyklá naposled na tak centimetr, dva. Aby jí hned nekleplo, že má doma plešku, tak než stačila zareagovat, vyhrkl sem na ní něco jako „Čau babi, akorát du od holiče, ale nechal sem si jen cenťák zarovnat konečky“ :D

Jinak jo, řikaj, protože asi ví, že jsem bodré povahy a že udělam a beru všechno jako srandu, nebo já nevim :D Jen doufam že to neřikaj všem :D ale lidi rostou z dětí a děti jsou k sobě pěkná svoloč, takže bych se ani nedivil :D

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 22:23

@Akitaken špeky nedobíram a prsa mě zajímají sice malá, ale všeobecně to není v mém zorném poli. Muži nějak řeší velikost prsou? :D vždycky sem měl za to, že to řeší předevšim holky (a pár troglodytů :D )

Olinka
2582 příspěvků 7.1.13 23:25

@Maravelo Á, neznám slastnější pocit, že hladit velmi nakrátko ostříhané/vyholené vlasy… minule jsem takhle znásilňovala kamarádku… nebo hladit chlupaté nohy… teda, chlapské, ženy se mi přece jen víc líbí s oholenýma nohama. Ehm.
Co si pamatuju, tak naposledy řešil prsa spolužák na gymplu, který škatulkoval ve stylu „sněžky“, „lentilky pod kobercem“, „lentilky pod kobercem přejeté parním válcem“ a „velká příkopová propadlina“. Ne, pak mi ještě jeden kamarád řekl, že bůhvíjak velká prsa nemám (opovržlivým tónem). Hádejte, kam jsem ho poslala? :-))

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.13 23:31

@Olinka do velké příkopové propadliny :D

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.13 00:07

@Olinka Takhle to tradičně řešej kluci, co si na ně ještě nesáhli :) a jen co tu možnost budou mít, bude jim fuk, jestli to jsou lentilky nebo propadlina :)

Park
444 příspěvků 8.1.13 08:04

@Maravelo Ty brďo to bych do vás neřek, z fotek ce sem lepíte jsem byl názoru, že máte vlasy jak džastin bíbr.

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.13 09:23

@Park smarja z kterejch:D na vsech mam hlavu jak koleno:D teda pokud nemwm cepici, coz ted v zime mam na vetsine fotek:D (samozrejme, vite jaka je cloveku zima na hlavu kdyz nema vlasy? BRRR!!!:D )

Moir
2635 příspěvků 8.1.13 09:34

@Akitaken Jean Luc ano! Ten s vlasy moc dobře nevypadal, v takovém seriálu Já, Claudius, třeba.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.13 09:53

Plešatý chlapi mi vůbec nevaděj. Pokud jim to přímo a vysloveně nesluší (jako zmíněným Jean-Lucovi nebo Brucíkovi Willisů nebo Karlu Hálovi :-)) ), tak přinejmenším a rozhodně nejsou nechutný - jako je jakákoliv chlupatá tetina.
V tom vidím rozdíl já.

Karin
3950 příspěvků 8.1.13 09:53

Ne, Patrick Stewart a vlasy, to mi prostě nejde dohromady :D 

Ani Bruce Willis s vlasama…

Karin
3950 příspěvků 8.1.13 10:04

Pro zajímavost: inzerát z roku 1933:

http://upload.wikimedia.org/…zor_1933.jpg

HertaDeOran
866 příspěvků 9.1.13 08:43
To: Maravelo

Nechci. Nejsme tady snad proto, abychom se předstihovali v dějinách umění. Já se tímhle živím, tak jsem měla potřebu zareagovat, když se někdo snaží machrovat na ostatní, kteří se v tom tak nevyznají. Pokud jsem to špatně pochopila (a nebudu si to znovu studovat)a Vy jste ve svém příspěvku neoznačil dva Italy a jednoho Francouze jako Vlámy, tak se hluboce omlouvám.

HertaDeOran
866 příspěvků 9.1.13 09:10
a zase ten falus

@Akitaken
No jo, falus místo hlavy k přitažlivosti samozřejmě nestačí, když zbytek nestojí za nic. Myslím ale, že tahle myšlenka není úplně mimo, což dokazuje i fakt, že to tady vehementně řešíte. Pupek mají i ženy ( i když třeba ne z piva) takže to nevidím jako tak markantní rozdíl mezi pohlavími.
Někteří pánové byli touto myšlenkou jistě potěšeni a to byl taky záměr. Opravdu ale znám muže, kterým pleš sluší a dodává jim autoritu. Jsou to ale sebevědomí, maskulinní muži, žádní proplešatělí chudáčci v teplákovce.

Park
444 příspěvků 9.1.13 09:14

@Maravelo tak to sory… fakt jsem to měl podle těch vašich fotek za opačně… že ste takovej trendy vlasatej mladík.
btw údajně se to dědí ze strany matčinýho otce… a protože děda měl kouty od narození a cédéčko od mateřský školky, čekám to každým dnem…

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.13 10:15

@HertaDeOran vlastne je zajimavy co rikate s autoritou a maskulinnosti:D ja se vicemene chlapem stavam az po tom co vyrazneji ztracim na chundelatosti:D bud je to starim, ale myslim si, ze i tim, ze k tomu clovek musi zaujmout postoj(to proste musite, at uz celem, nebo zady:D ) a i mit sve vzory… A to je prave willis, statham, coz jsou chlapi jako remen:D

@Park vzdyt se nic nestalo:D mozna proto lidi trochu sokuje kdyz si sundam cepici:D ja to mam regulerne po tatovi. V 15ti afro, v 18ti (zas) kouty, ve dvaadvaceti palouk v lese a v padesati mi zbydou sem-tam remizky:D po otci z matciny strany mam nastesti krasnou pravidelnou lebku:D vtipne ale je, kdyz se podivam na fotky z detstvi, byl sem opravdu geneticky obdaren:D vlasy mi nerostly snad do 4, pak takove (uz tehdy s kouty) vyfoukane prd, v puberte boom a pak zas prd:D kdyz o tom premyslim, mozna sem si na ty vlasy ani nestacil zvyknout:D

Nanynka_02
450 příspěvků 9.1.13 13:47
@kiwi píše:
Důkazy najdeš (kromě literatury) i ve výtvarných dílech celé historie…

Výtvarná díla právě že žádným důkazem nejsou. Ve výtvarných dílech se falšovala realita. Zobrazení pubického ochlupení u žen bylo pokládáno za necudné a pornografické, a proto ho na klasických dílech nenajdeme. Goyova Nahá Maja je jednou z výjimek: „Francisco Goya's The Nude Maja (1797) has been considered as probably the first European painting to show a female subject's pubic hair. The painting was considered quite pornographic at the time.“

A jedná vtipná (no, spíš smutná) historka k tématu se vztahující:

„John Ruskin, the notable author, artist, and art critic was apparently accustomed only to the hairless nudes portrayed unrealistically in art, never having seen a naked woman before his wedding night. He was allegedly so shocked by his discovery of his wife Effie's pubic hair, a thatch of hair, rough and wild, similar to a man's, that he rejected her, and the marriage was later legally annulled. He thought her a monster.“

Park
444 příspěvků 9.1.13 13:48
@HertaDeOran píše:
@Akitaken
No jo, falus místo hlavy k přitažlivosti samozřejmě nestačí, když zbytek nestojí za nic. Myslím ale, že tahle myšlenka není úplně mimo, což dokazuje i fakt, že to tady vehementně řešíte. Pupek mají i ženy ( i když třeba ne z piva) takže to nevidím jako tak markantní rozdíl mezi pohlavími.
Někteří pánové byli touto myšlenkou jistě potěšeni a to byl taky záměr. Opravdu ale znám muže, kterým pleš sluší a dodává jim autoritu. Jsou to ale sebevědomí, maskulinní muži, žádní proplešatělí chudáčci v teplákovce.

tak tak… pamatuju si jak jsme si jako třináctiletý hokejisti přáli mit chlupatý prsa, fousy a začínající pleš… prostě pořádný testosteroňáci…
jinak(mám dojem), slečna akitaken tu v jiným vlákně psala, že je nezadaná :( takže těch vlasáčů je asi nyní v populaci úbytek…

DanielaS
5306 příspěvků 10.1.13 13:02

@Maravelo Pcha, s holou hlavou toho muzete podniknout…

http://oi48.tinypic.com/oibvag.jpg

Příspěvek upraven 11.01.13 v 10:10

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.13 19:10

@DanielaS to se mi neukazuje:D tedy jestli nechcete naznacit ze bych se mel stat ladnou labuti:D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek