Holíte si ruce?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
bestia
2300 příspěvků 28.12.12 23:29

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:56

Yla
81 příspěvků 28.12.12 23:39

Předchozí příspěvky jsem jenom prolítla, takže pouze můj příspěvek: já na ruce používám epilátor, stejně jako na podpaží. Holím jenom nohy a třísla. Mám husté, silné vlasy a chlupy (bohužel) jsou na tom stejně. takže něco za něco. Žádné strniště nepozoruju :)

Moir
2532 příspěvků 31.12.12 13:30

@rice mysl otevřenou mám, ovšem jakmile někdo po mne bude požadovat, abych se zbavila veškerého ochlupení mimo vlasy, obočí a řasy, pošlu ho, kam slunce nesvítí, s hygienou to nemá samo o sobě společného zhola nic a je pouze na estetickém či jiném cítění jedince, jestli je to ochoten podstupovat

valery
1587 příspěvků 31.12.12 14:52

Já se musím přiznat, že až do otevření tohoto tématu jsem netušila, že kromě nohou, podpaždí, intimních partií a event. knírku pod nosem bych si měla holit ještě další části svýho těla, ale je fakt, že jako přírodní blondýna nijak zvlášť viditelně ochlupená nejsem, tak asi proto mne to netrklo :-D
To tedy brunety lituju, mě většinou otravuje provádět i to minimum, a to to ještě v zimě docela flákám podle hesla : Co oko nevidí, srdce nebolí!

guinejske_prase
178 příspěvků 2.1.13 17:58

Ruce si holím tak nějak ze zvyku a protože mám ráda ten pocit hebké kůže. Mám ale chloupky jemné a nijak zvlášť viditelné, takže i když to několik týdnů neudržuji, nemám na rukou žádné strniště. To se mi vážně nelíbí a nejsem proto zastáncem toho, aby si ruce holily ženy s výraznějším porostem. I když samozřejmě chápu, že ony k tomu na rozdíl ode mne mají důvod :))

valery
1587 příspěvků 2.1.13 22:27
@guinejske_prase píše:
Ruce si holím tak nějak ze zvyku a protože mám ráda ten pocit hebké kůže. Mám ale chloupky jemné a nijak zvlášť viditelné, takže i když to několik týdnů neudržuji, nemám na rukou žádné strniště. To se mi vážně nelíbí a nejsem proto zastáncem toho, aby si ruce holily ženy s výraznějším porostem. I když samozřejmě chápu, že ony k tomu na rozdíl ode mne mají důvod :))

máš moc hezký „nick“, morčátko - sorry za tykání :-)

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.13 09:32

Neholím si ani nohy, proč bych si měl holit ruce? Tfuj, to je nechutný! :D :D :D

digy
98 příspěvků 4.2.13 01:12

Teď jsem si prohlédla svoje předloktí. Žádné dlouhé tmavé chlupy nemám, spíš jen takové chmýří co je vidět jen zblízka, ale pokud bych měla takto chlupaté nohy (které nevystavuju tolik jako ruce), tak bych ve společnosti asi neobstála. V pubertě jsem si holila všechno, včetně paží po celé délce, ale dávno jsem toho nechala a žádné hrozné opičí následky to na mě nezanechalo.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.13 08:31

Ano v létě, a když se mi chce, ruce jsou pak hebké na dotek a opálené a namazané nějakým tělovým mlékem pak vypadají skvěle.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.13 08:32

@Maravelo Abys cítil jemný dotek vánku na své pokožce a aby ti vichřice neobracela chlupy, ty huňáči.

KlaudieS
1765 příspěvků 4.2.13 08:41

Ano. Mám velmi světlou pleť a přitom dost tmavé chloupky, vypadala sem jak samice od orangutana. Nemyslím, že holit si ruce je „moc“.

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.13 09:37

@Matka Vlčice na to mi stačí si sundat čepičku :D

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.13 10:00

@Maravelo takže pleš - chápu, promiň..

SweetPeggySue
25 příspěvků 4.2.13 10:25

Ano, holím si ruce, holím si dokonce i „hřbety“ článků prstů, no představte si to! :-D Dělám to protože miluji pocit hladké kůže. Ale je mi jedno, jestli mají jiní lidé ruce oholené, neoholené nebo se strništěm, dělám to kvůli sobě.

Navaa
553 příspěvků 4.2.13 10:47

Mám husté černé vlasy a dost bledou pleť, takže jsem nejen pořádně chlupatá, ale ještě je to na světlém podkladu - třikrát hurá - krásně vidět. Začala jsem chodit na depilaci… ehm knírku, ale nestojí to málo a je třeba chodit každé asi 2 týdny. Nemá tu někdo prosím radu ohledně odbarvování? Co koupit, jak na to, má-li to smysl? :-)

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.13 10:52

@Matka Vlčice Takže vy za to můžete!!! :D (nevim proč se omlouváte:D nebo to je ten Americký zvyk, jak když někdo omylem zmíní někoho kdo umřel, tak se dotyčný omluví?:D Tak tragicky bych to zas nevnímal :D )

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.13 10:54

@Maravelo No když jste se s tím naučil žít..ale berte to jako praktickou věc, když si tam posvítíte baterou, tak máte hned světlo v celé místnosti.

Maravelo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.13 11:02

@Matka Vlčice To jsem si myslel taky, ale nefunguje to. Zatím to má víc nevýhod než výhod. Dobrý ale je, že se můžu mejt po vzoru babiččína „prdel čelo jedno tělo“ od paty až k hlavě jen mejdlem :D

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.13 11:07

@Maravelo A nemusíte chodit ke kadeřnici, sušit si květák a zkoumat po ránu, kde vám co stojí - já to znám, manžel je hrozně vlasatý.

CandyKendall
1177 příspěvků 4.2.13 12:28

Myslím, že takové ty názory že už je to „moc“ mají lidé, kteří mají málo chlupaté ruce, u kterých bychom se i my „holící“ shodli, že u nich holení není potřeba. Mně například rostou opravdu dlouhé a husté chlupy (mám pak ruce jak chlap) a než jsem si je začala holit, měla jsem z toho opravdu mindrák, nosila jsem radši dlouhé rukávy. Teď si je zkrátka jednou za čas holím, krátké chloupky mi nevadí, ale kdybys to nechala na přírodě, je to fakt extrém.
Nejradši bych taky byla z těch, co rozhlašují, že to není potřeba a že už je to přehnané, ale věřte, že kdybyste na rukou neměli jen chmýří, ale pořádné chlupy, tak tu něco takového nerozhlašujete.

Tebah
4257 příspěvků 4.2.13 13:47

Já se holím, protože mám sice jemné chloupky, ale dlouhé a momentálně nevyšisované, takže tmavé - holím se z estetických důvodů, protože se mi to prostě nelíbí, a to hlavně v zimě. Naopak v zimě celkem kašlu na holení nohou, takže to se to tak nějak vykompenzuje.
Dřív jsem chodila na vosk, ale přestala jsem, protože mám strach, že pak budu mít rozšířené póry - dámy, co chodíte na vosk, pozorujete na sobě něco takového?

Tebah
4257 příspěvků 4.2.13 13:49

@Navaa Kamarádka měla stejný problém a vyřešila to IPL laserem - je ale lepší, když se předtím nechodí na trhání. V každém případě je nutných více ošetření, tuším že asi 3.

Annabel
12 příspěvků 4.2.13 14:15

Ruky zatial nemusim, ine casti tela - fotodepilacia, moj chlap holi vsetko, vratane ruk.

La Belette
271 příspěvků 4.2.13 16:57

@Tebah : a IPL jí pomohlo definitivně? já na něm totiž před asi dvěma lety byla (konkrétně s podpažím), těšila jsem se, jak dám sbohem každodennímu holení a ani po cca pěti, šesti návštěvách se to nijak extra nezměnilo. tak jsem se smířila s tím, že jsem vůči laseru nejspíš imunní a potupně se vrátila k žiletce

Tebah
4257 příspěvků 4.2.13 17:01

@La Belette Ona byla tak cca před rokem a půl, už přesně nevím, ale určitě jí to pomohlo. Nemůže to být tím, že chloupky v podpaží jsou přece jenom o dost silnější než nad horním rtem, nebo třeba kvůli létům holení?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek