Holíte si ruce?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
La Belette
271 příspěvků 4.2.13 17:26

@Tebah nad tím jsem taky přemýšlela, určitě to svou roli hrát bude. ačkoliv mám ve svém okolí lidi, kterým to pomohlo, ne třeba úplně stoprocentně, ale rozhodně ten efekt byl znatelný (a bylo mi řečeno, že těch 5-6 návštěv by mělo stačit na takřka kompletní likvidaci). možná to bude dané i tím, že jsem zdědila husté a odolné vlasy, tak se ta kvalita holt projevuje i tam, kde z ní už tak nadšená nejsem =D

Hyacinta
79 příspěvků 4.2.13 17:56

Neholím, neboť nemám co.
A vůbec to neřeším, přijde mi to prostě normální, pokud má někdo chlupy na rukách :-) fakt by mě nenapadlo se nad tím pozastavovat jako kolemjdoucí. Tohle je jedna z věcí, nad kterou jsem totálně povznesená.

Draki
114 příspěvků 4.2.13 18:13

Chloupky na rukou mám dlouhé, ale naštěstí světlé. Pokud nemám husí kůži je to v pořádku. Viděla jsem jak ženy s „chlupatýma“, tak s oholenýma rukama a ani jedno mi nevadilo, pokud k tomu nebylo nic, co by na to upozorňovalo. Jemné hodinky na chlupaté ruce opravdu nebudou nejlepší. Mnohem horší jsou chloupky na břiše. Ty mám bohužel černé. Ještě štěstí, že existuje peroxid. :D Strniště by vypadalo hrozně. Doufám, že nejsem jediná, kdo to takto řeší. :D

analfabet
50 příspěvků 4.2.13 20:13

@Navaa Odbarvování se mi moc neosvědčilo (tedy aspoň v případě toho ehm knírku, jinak to může být ok, nevím). Používala jsem nějaký odbarvovač na obličej od Sally Hansen, byl drahý a chlupy pak tak akorát začaly svítit do dáli. Ale může to být samozřejmě u každého jinak. Nakonec jsem skončila u depilačních krémů určených na obličej a citlivá místa (nějaká Opilca s heřmánkem apod.), které použiju tak cca jednou za 3-4 týdny. Necítím se úplně kompetentní doporučovat někomu nějakou chemii, ale mně to celkem vyhovuje a moje pleť to už několik let v pohodě snáší.

Navaa
553 příspěvků 4.2.13 23:22

Analfabet & Tahla: díky za rady, zkusím tu Opilcu, laser bude nejspíš moc drahé řešení :-)

Tala
246 příspěvků 5.2.13 18:05

Ja sa sice neholim, patrim ku stastlivcom, co nemaju skoro ziadne chlpy. I nohy mi staci pre dobry pocit oholit cca raz do mesiaca.

No mam jeden vyborny tip pre vsetkych, co si potrebuju holit ruky. Raz som si nechtiac pri vareni (mame plynovy sporak) presla rukou ponad ohen tak, ze mi to osmahlo chlpy. Smrad to bol sice strasny, ale aka som bola prekvapena, ze ked najdete spravny uhol a vysku ruky nad ohnom, neboli to, nepopalite sa, ale chlpov sa zbavite. Musela som to „dielo“ totiz uz dokonat, lebo mat osmahnute len male miesto na ruke je vidiet aj na tych bledych jemnych chlpkoch, co mam ja.

Tie nove, co dorastaju su uplne jemne, akoby rastli nanovo. Takze odporucam. Je to rychlejsie ako holenie, nedrazdi to pokozku, vydrzi to dlhsie a novonarastajuce su jemne ako po vytrhani. A ako bonus je to bezbolestne.

Jedina podmienka - praktikovat, ked nikto nie je doma. Urcite poznate, ak smrdi horiaca bielkovina…

ofeliet
429 příspěvků 5.2.13 18:44

Ruce si holím už asi 15 let, pravidelně ob den, žádné strniště se mi nedělá. Vypadá to rozhodně líp než tmavé chlupy. Chlupaté ruce u upravených žen mě vždycky fascinují, nechápu tu logiku, proč si někdo holí nohy a ne ruce? Nohy jsou jako důležitější :-)?

Frantiska
3578 příspěvků 5.2.13 20:01

Podle toho, jak moc mam naladu na bolest, tak bud holim a nebo depiluji. Laser jsem zatim testovala na podpazdi… byla jsem na tom trikrat a mozna tak 10% ochlupeni zmizelo a ja sama sobe lzu, ze chloupky jsou o 2 stupne svetlejsi :)))) Je fakt, ze jsem zkousela jen epilaci IPL, mam v planu zkusit i nejaky novejsi pristroj. Muzu rict, ze prah bolesti mam myslim dobry, tak ta bolest mi prisla skoro nesnesitelna. Nejvetsi zklamani pro mne je, ze epilace IPL absolutne nezabrala na tmave chloupky kolem bradavek. Ted uz jsem skoro zapomnela na to jak moc to bolelo, takze mam v planu jit na ni jeste 3× :) a snad se stane zazrak a chloupky zmizi… ale nemyslim, proste jsou lide, na ktere to nefunguje.

Ambre
52 příspěvků 5.2.13 20:10

Dokud jsem se holila „jen“ žiletkou, tak by mě to ani nenapadlo, ono to stejně většinou ani není vidět, ale co mám epilátor, tak beru i ruce - a není pravda, jak tady někdo výše psal, že oholené ruce jsou nepříjemné na dotek, právě naopak, co si epiluju ruce, tak už mi pár lidí řeklo, že je mám úžasně hladké :) (a taky je to fakt superpříjemné, když vás pak přítel hladí a mazlí se a pochvaluje si, jak je to super, že jste všude tak nádherně heboučká :))

Pinx
220 příspěvků 5.2.13 20:35

@Navaa a co vosk?

Saamantha
18 příspěvků 15.2.13 10:37

Dříve jsem si ruce holila, ale později jsem si chlupy nechala odtranit IPL. I když reklamují, že po několika kůrách je odstranění trvalé, tak stejně musím tak 2× do roka jít znovu.Sem tam stejně nějaký vyroste. U světlých typů lidí mi to tak nevadí, ale když má žena tmavé chlupy je to hnusné. V dnešní době mi přijde zbytečné mít chlupaté tělo.

Bara06
2039 příspěvků 15.2.13 20:40

Ruce naštěstí nejsou nejhorší. Znám jednu takovou „sněhurkovitou“ slečnu, která má hodně chlupatá i záda- což se s bokovkami a krátkým tričkem fakt vyjímá. Co (její) oči nevidí…

Příspěvek upraven 07.12.14 v 16:32

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.13 23:40

Asi budu jedna z těch, které si holit ruce nepotřebují, a stejně to dělají. Prostě se mi to nelíbí, nikomu nic nevnucuju, neodsuzuju, u extrémních případů si maximálně tak tajně pomyslím něco o opičkách… :-) Ale nikoho kvůli rukám nezavrhuju, jakkoli to pro mě může být nepochopitelné. Necítila bych se tak dobře, byť je s pár jemnými světlými chloupky. Začala jsem asi ve 14 letech, takže před více než 7 lety. Je pravda, že to musím dělat denně, ale já jsem „od hlavy k patě“ oholená žiletkou do 5 minut, takže toto mě opravdu neobtěžuje. Nepřipadá mi to přehnané, spíš naopak „dotažené do konce“. :-)

Alexandra76
36 příspěvků 21.2.13 11:01

Holím, jelikož mám tmavé chloupky, tak si pak připadám jak šimpanz :-D

Fiollette
2 příspěvky 30.6.15 01:38

Tak já asi patřím mezi šimpanze :-D Předloktí mám hojně chlupaté(řazeno mezi tmavší chloupky). Neholím si ho a)moc pihaté, nechci to moc dráždit a b)holím si už celé nohy, třísla, podpaží, kolem pupíku, předloktí by bylo už nad mé síly + efekt drátěnky. Prostě to ke mně už patří. Jsem smířená s tím, že náramky a jiné šperky tam moc nevyniknou a nezapadnou. Mám to jako svoji zvláštnost :-) Má mamka na tom byla stejně a s největší pravděpodobností to podědí i dcera. Všichni nemůžeme být stejní :-) Všem, které jsou na tom podobně přeji pevné Já!

mo_hajkova
16 příspěvků 30.6.15 14:48

Neholím, naštěstí nemusím, nejsou chlupaté, řídký a nevidelný porost na rukou, přijde mi to normální, přirozené :)

Chardonnay
327 příspěvků 1.7.15 18:53

Ja prosim obcas zkracuji :-) Nemam moc chlupate ruce, ani silne tmave chloupky, ale nekdy mi vadi jak jsou dlouhe a trci :-D Tak je obcas halabala prejedu ziletkou po smeru rustu a trochu je zkratim.
Ale spis bych chtela vzkazat, ze u tmavovlasky se snedou pleti mi i trochu nad miru chlupate ruce pripadaji v pohode, patri to k nim a muze to byt docela hezke. Moje sestrenice je kocka i s chlupatyma rukama.

ZdenickaKvitko
7 příspěvků 2.7.15 22:56

Mě osobně to přijde přehnané…určitě bych si ruce neholila…Naštěstí mám teda světlé, ale chápu holky které mají tmavé chloupky že to asi řeší. Mě osobně opravdu vyděsí spíše neoholené nohy u ženy s tmavými chloupky :D To je pro mě síla, ale holit si už i ruce..zase buďme lidi :-D

ming_xing
1324 příspěvků 3.7.15 14:37

Jsem hodne tmavy typ, ale nastesti na tech rukou porost nemam nijak zvlast vyrazny (barvou, hustotou ani delkou), takze depiluju jen obcas, kdyz prijde nalada se nejak zevrubne „zkulturnit“. stridam holeni i vosk, nijak to nehoustne, pohoda. rozhodne ale depilaci pazi a rukou nevnimam jako nejakou nutnost (vyjma extremnich pripadu)

billie
374 příspěvků 4.7.15 14:17

Ja si ruky depilujem, inak by som na nich mala asi 3cm+ tmavy porast. Chlpky mam ale nastastie relativne jemne, takze nemam klasicke strnisko. A paradoxne ich castejsie trham v zime ako v lete, pretoze v praci musim nosit kratke rukavy a na neopalenej kozi su viac viditelne.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek