Holohlavé ženy

Fotoalbum tématu (43) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Carrion
80 příspěvků 28.4.13 09:25

Asi před týdnem jsem na ulici potkala paní, která měla úplně holou hlavu. Nevím, jestli o vlasy přišla dobrovolně nebo následkem nemoci, ale vypadala ÚŽASNĚ! Krásný obličej, skvělý styl oblékání a ty vlasy to jaksi podtrhovaly. Ale bohužel většinou to tak dobře nevypadá. Každopádně pokud to dotyčné sluší, tak proti holé hlavě nic nemám.

Jirkátor
1570 příspěvků 28.4.13 10:05

V mém životě jsem viděl jedinou ženu, které slušela holá hlava a to Sinead O'Connor.

ivca11
59 příspěvků 28.4.13 10:12

Tak myslím, že by jste měla řešit, jen dvě věci a to:
1. skutečně se vám to líbí? Tak se neohlížejte na druhé, má to přece být váš styl…
2. máte na to tvar hlavy a obličeje? Na to by vám měla odpovědět kvalitní kadeřnice a pokud vám řekne, že na to tvar obličeje nemáte (má na to hlavu podle mne málo kdo) tak to máte vyřešené…

DRW
2040 příspěvků 28.4.13 10:47

Musite byt osobnost, ktera unese i pripadne narazky okoli, hned zatim musite mit takovy tvar hlavy, aby to nebylo smesne a hned za treti musite byt vyrazny typ. Neznam mnoho zen, kterym to slusi, ale pokud jim to slusi a zkombinuji svoje charisma a vzhled. Pak nemam nic proti.
A pak rozhodnuti je na vas. Vlasy dorostou do prijatelne delky cca za 3-4 mesice a pokud si hlavu nebudete holit pravidelne, co 14 dnu, tak do mesice mate centimetroveho jezka.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.13 12:50
@elleela píše:
Se stále se zvyšujícími venkovními teplotami mě chuť nosit šátky trochu opouští. Vlasy mám dlouhé asi tři centimetry. Několik přátel, které považuju za soudné, mi tvrdí, ať bez šátku takhle klidně chodím, ale to víte, já se úplně necítím

No, je to věc zvyku. Já už několik let vlasy ani tak dlouhý, jako jsou 3 centimetry, nenosím :-)
Od naprosto holé lebky mě odrazuje jen vrozená lenost, neb se to musí udržovat ještě pečlivěji, než krátký vlasy.

A že by chlapi vyžadovali dlouhý, taky nejsem přesvědčená - aspoň doma, vždycky když přijdu od holiče, slyším dvojhlasné: No konečně! :-)
Zrovna včera synáček pravil ke svému děvčeti: Máma nemůže nosit dlouhý vlasy, vypadala by o dvacet let starší! A má recht…

planajana
66 příspěvků 28.4.13 14:01

..je to super ak máte peknú lebeňu:)…dobrý príklad je eve salvail, ale poznám babu, ktorá tento účes nosí od puberty, je krásna do tváre a lebku má ešte krajšiu ako táto modelka.. mala som holú hlavu raz, bol to dobrý pocit, ale nie je to pre mňa.) škoda

Příspěvek upraven 29.04.13 v 15:52

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.13 15:21

Osobně se domnívám, že se vlasy přeceňují. Je to svého druhu fetiš. Nechápu to lpění na vlasech, ony přeci rostou a tak lze s nimi dělat všelijaká kouzla.
V práci mám kolegu, jenž vysloveně dlouhé vlasy nemá rád. A vůbec znám spoustu mužů, kteří dávají přednost extravagantním ženám a vysloveně nesnášejí tuctovky.
Já bych se být vámi řídila citem, pokud vám to ovšem nebude bránit v zaměstnání. Znám zaměstnance banky, který chodí v ženských šatech i do práce.
Nebojte se ničeho, když už nic jiného, alespoň se o sobě něco dozvíte.

Guinea Pig
1190 příspěvků 28.4.13 16:26

Řekla bych, že je to těma krásnýma velkýma očima. Taky profil má nádherný. Byla to moc hezká ženská…

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.13 16:34

A mne se líbila tato, lepší než ve Striptýzu…„Ounýlka“

Guinea Pig
1190 příspěvků 28.4.13 16:40

@GalianosjednimL jj, ta byla taky moc hezká.

katkarinka
1255 příspěvků 28.4.13 16:41

Neviem, príde mi to také neženské. Veď vlasy koruna krásy ;) Ale mala som spolužiačku ktorá si oholila vlasy a mala krásny tvar hlavy a obrovské modré oči s nekonečnými mihalnicami a pristalo jej to.

Toxická
56 příspěvků 28.4.13 16:43

@DonChichot Také si myslím, že se vlasy přeceňují, rostou stejně jako chlupy, které si valná většina také holí :)

Tak jediné co mi „brání“ je to, že nijak zvlášť netoužím po tom, abysme s přítelem, vypadali jako dvojčata :D I když mým vlasům by to nejspíše prospělo, po barvení nejsou v nejlepším stavu a po nemoci jich polovina vypadala a zatím stále odmítá narůst, takže když je sepnu prosvítají sem tam holá místa.

Guinea Pig
1190 příspěvků 28.4.13 16:43

A tady Natalie má nádherný nos…až budu velká, koupím si přesně takovej! :-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.13 16:45

@Borůvka19 Ta hrála ve dvojce, že? S nosem neexperimentuj, pamatuj na Maxovou!

Guinea Pig
1190 příspěvků 28.4.13 16:50

@katkarinka neženské? tak z mého pohledu jsou zde zmiňované ženy krásnější a více ženské, než třeba tohle (z tohoto jde na mě spíš hrůza):

Guinea Pig
1190 příspěvků 28.4.13 16:50

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:31

katkarinka
1255 příspěvků 28.4.13 16:51

@Borůvka19 prečo idete zámerne do extrémov? Nič medzi tým neexistuje? Či som mala výslovne napísať že neženské mi neprídu žiadne a zároveň aj pridlhé a nepestované vlasy? Prepáčte, ale ja nepíšem zákonník.

Guinea Pig
1190 příspěvků 28.4.13 16:55

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:31

pilotDodo
718 příspěvků 28.4.13 17:00

@Borůvka19 já nevím, mně se líbí jak ty holohlavé, tak ta vaše dlouhovlasatá :-D nepřijde mi na ní nic hrozného, naopak ty její vlasy obdivuju :-D ale holohlávky jsou podle mě taky krásné, vyniknou rysy tváře a oči :-)

katkarinka
1255 příspěvků 28.4.13 17:00

@Borůvka19 Prečo? O balerínach sa môže písať že sú neženské a o vlasoch nie? Specifikujem: nevzťahuje sa to na situáciu, ked holohlavost nie je zeninym prejavom vôle.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.13 17:00

@katkarinka U nás jsme méně citlivý na sarkasmus, ironii a zvládáme přesahy. Na extrému to lze nejlépe demonstrovat. Nebuďte taká náchylná…:) Neženskst je v tomto ohledu subjektivní pocit, z mého pohledu spíše mluví o něčí úzkosti. Pro mne je třeba dlouholebá holohlavá žena absolutně smyslná a fotogenická. Asi máte nějakou úzkost.

katkarinka
1255 příspěvků 28.4.13 17:01

@GalianosjednimL Samozrejme, ze je to subjektivny pocit, ale nebolo otazkou v tejto diskusii, co si o tom myslite VY, diskutujuce?

Lachenauerin
544 příspěvků 28.4.13 17:03

Není to sice úplně dohola, ale krásná byla Dolores O'Riordan z Cranberries v klipu k písničce Dreams:
http://www.youtube.com/watch?…

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.13 17:03

@katkarinka No s konečnou platností to tady hrotíte Vy a ptáte se na to druhých…nechápu.:(

borůvka19: klabonos, dobře, ale taky moc sexy

katkarinka
1255 příspěvků 28.4.13 17:07

@GalianosjednimL Teraz Vám naozaj nerozumiem, kde čo hrotím.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek