Holohlavé ženy

Fotoalbum tématu (43) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 11:34
@DonChichot píše:
@lioncity
Proboha koho zajímají preference nějakého nicku v diskusi? Není to náhodu úplně fuck?

No ja mam takovy pocit, ze jsi tam s kiwi resila prave corleoneho preference, nacez jsem poskytla o jeho preferencich detailnejsi informaci. Takze mozna zacit u sebe…;-)

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 11:46

@lioncity
No jo, toho si ňák nejsem vědomá… Ale kdoví, co jste si z toho vzala, takže připouštím, že je o možné.
Takže ještě jednou: nehodlám hloubat nad tím, co se líbí nějakému nicku. Třeba je to tlustá plešatá invalidní důchodkyně alkoholička a díky své vlastní osamělosti se tou hrou na corleoneho velmi baví, což já osobně nechci krmit.
Je ale pravda, že ke kiwi mám bližší vztah, takže na ni reaguju vehementněji a i na to, na co bych u jiných nereagovala.

NellieLovett
2314 příspěvků 30.4.13 11:47

@rice
S tím nesouhlasím, dredy jsem měla, krásné, dlouhé, upravené, z dálky vypadaly spíše jako copánky, rozpuštěné jsem je do práce nenosila, ale do drdolu ne moc vysoko a nikdo s tím problém neměl a to jsem pracovala na hotelové recepci ve 4* hotelu.

Příspěvek upraven 30.04.13 v 12:35

Guinea Pig
1190 příspěvků 30.4.13 11:55

@Fretkodlak takže Vám se líbí třeba tohle? : (záměrně nedávám hnusofotky, fakt mě to zajímá)

Mofu
1129 příspěvků 30.4.13 11:56

@Borůvka19 dovolim si reagovat i když je to pro Fretku…k rockerům dlouhý vlasy prostě patřej, to je něco úplně jinýho přeci.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 12:00

@Borůvka19
Při pohledu na ně cítím pach rozlitého piva.

Atlacoya
2790 příspěvků 30.4.13 12:27

V komunitě rockerů se pohybuji a jeden z nich mí tak nádherné vlasy že při pohledu na ně úplně cítím heřmánek. Má je hladké, lesklé, učesané, co já bych za ně dala.

Fretkodlak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 12:43

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 12:04

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 12:43

Mě tihle naši střediskově vesničkoví rockeři nijak za srdce nechytaj, a to jsem odjakživa na dlouhý vlasy u chlapů vysazená (inu, protivy se přitahujou). Asi mi tam překáží ne tak pivní pach(kterej je, pravda, cítit i z fotky), ale spíš pivní mozol, kterým se podobní strejdové většinou pyšní.
Ale našli by se fešáci pro mě, ne že ne :-)

budox
619 příspěvků 30.4.13 12:49

Myslí, že toto si mohou dovolit pouze extrémně krásné ženy. Obecně se mi to nelíbí

Guinea Pig
1190 příspěvků 30.4.13 13:00

@Fretkodlak díky za odpověď, já se vážně nechci nějak hádat, každý má jiný vkus a o tom to právě je, že :-) každé zboží má svého kupce :-) :-) jen mě to zajímalo, protože pro mě je to absolutní e-e-e a tohle mám zas já zařazeno v šuplíčku jako „asexuální“. Ale je fakt dobré, jak má každý jiný fetiš :-)Díky za reakci.

Toxická
56 příspěvků 30.4.13 13:08

A co myslíte slušela by tomuhle obličeji pleška? :) Křivého úsměvu si prosím nevšímejte.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 13:11

Pro indiány mám slabost, vlastně já chci být indiánka.

Guinea Pig
1190 příspěvků 30.4.13 13:13

@Toxická řekla bych, že jo :-)

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 13:14

@Toxická
Já myslím, že jo! Výrazný oči, pravidelný rysy a celkově žensky „pikantní“ obličejík…

Mofu
1129 příspěvků 30.4.13 13:14

@Toxická jak se mi holohlavý ženský liběj tak vám by to podle mě neslušelo

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 13:16

@Toxická
Mně osobně by to nepobouřilo, vlastně bych si vás na ulici ani nevšimla.
Možná by stálo za to to vyzkoušet v nějakém grafickém editoru a ty vlasy nahradit plochou připomínající kůži. Jenže vy nevíte asi, jaký máte tvar hlavy, tudíž tam stejně nedáte to, co tam má být. Já bych do toho šla, ty 3 měsíce max. přetrpíte a zkušenost je to na celej život.
Akorát teď před létem bacha na hlavu, kůže je tam mnohem citlivější a mohla byste se spálit. Žádný křivý úsměv nevidím.

budox
619 příspěvků 30.4.13 13:17

@Toxická
jste moc hezká, takhle zepředu by Vám to určitě slušelo(asi by to chtělo trošku zvýraznit obočí, při tom vyholení hlavy myslím), ale je nutný celkový tvar hlavy, viděla jsem moc hezké holky, ale měly zezadu hodně hrbolatou hlavu.
Osobní názor-ne, ne holohlavost nebrat

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 13:20

@Fretkodlak Vidíte a existuje skupina, která razí teorii o tom, že muži, kteří v naší době a kultuře nosí dlouhé vlasy a vousy to mají vcelku problematické se sebepojetím a sexualitou vůbec. A určitě umí vydefinovat i ženy, které si takové muže vybírají. A pak se v tom vyznejte. :)
Z vlastní zkušenosti vím (měl jsem vlasy vcelku do 2/3 zad a vousy), že mne jejich ostříhání docela osvobodilo prakticky i duševně. A mohu říci, že spousta mužů kolem po takovém „zákroku“ zmužněla. Nebo Vám ten vzorek chlapců, co poslala Borůvka připadá jako nosiči archetypu mužnosti? :)
Dnes jsem spíše z nouze úplně nakrátko a mohu říci, že jsem si vlasů užil, ale jen etapově, dnes bych takto vypadal k smíchu, jako ti Drsoňi co zpívají, že život je jak velkej fláááááááááááám.

EDIT: překlepy

Příspěvek upraven 30.04.13 v 14:32

Fretkodlak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 13:23

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 12:05

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 13:24
@DonChichot píše:
Pro indiány mám slabost

Já pro některý taky :-)

Guinea Pig
1190 příspěvků 30.4.13 13:27

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:24

pilotDodo
718 příspěvků 30.4.13 13:29

@GalianosjednimL Sice nejsu Fretkodlak, ale dlouhé vlasy na tom správném typu mužů vyhlížejí neskutečně mužně - viz první fotka od kiwi. Ovšem já jsem historií zblázněný romantik, takoví Alamani, Galové, Vikingové, Pikti nebo Peršané… :-D

Fretkodlak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 13:49

.

Fretkodlak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 13:54

.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek