Holohlavé ženy

Fotoalbum tématu (43) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
modny guru
280 příspěvků 30.4.13 14:00

Ked uz, tak takto:

Příspěvek upraven 30.04.13 v 14:00

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 14:00

@Borůvka19
Vy jste potkala Ondřeje Hejmu?

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 14:05

Mně se takové typy líbí. Naopak mi vadí holé hlavy připomínající skinheady.

Příspěvek upraven 30.04.13 v 14:09

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 14:07

@kiwi Wow! Co jste to sem dala? Takoví krásní indiáni…hned mám lepší den:-)

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 14:07

@kiwi
V tom filmu byli hezcí všichni, i ti zlí. Zrovna nedávno jsem si to pustila, vždycky jsem po shlédnutí TAK unavená.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 14:15
@DonChichot píše:
@lioncity
No jo, toho si ňák nejsem vědomá… Ale kdoví, co jste si z toho vzala, takže připouštím, že je o možné.
Takže ještě jednou: nehodlám hloubat nad tím, co se líbí nějakému nicku. Třeba je to tlustá plešatá invalidní důchodkyně alkoholička a díky své vlastní osamělosti se tou hrou na corleoneho velmi baví, což já osobně nechci krmit.
Je ale pravda, že ke kiwi mám bližší vztah, takže na ni reaguju vehementněji a i na to, na co bych u jiných nereagovala.

Jestli to opakovani bylo urceno mne, tak to fakt neni nutne. Ja si diskutuju o cem chci a neopakuju dokola, o cem diskutovat nechci :-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 14:31

@Fretkodlak To co napíšu je zprostředkované, tudíž není to můj názor, pouze jsem Vám nabídnul další vzorek populace smýšlející jinak.
Takže: Jde jim o vizáž, kdy se stírají typické mužské a ženské znaky. Znáte přece vtipy typu: Slečno, mohu Vás vyzvat k tanci? Co blbneš vole odvětí muž s vlasy po pás a náušnicí…Jejich teorie říkala něco o tom, že tito lidé podvědomě mají problém se sebeurčením a spoustu nevyřešeného v oblasti sexuality, proto to tak kryjí a vypadají neurčitě. Nejsem nějak zastánce této teorie, ale je fakt, že potkávám lesbičky, které mají ty agresivní pichlavé účesy, nátepníky jak kovář a kapsáče, že by jim mohla závidět i Thor Steinar Division :).A na pár metrů bych taky myslel, že je to kluk, včetně té kolíbavé chůze. Přitom v radiu teď se jeden z gayů vymezoval proti tomu, že by měli rozdělené role tak, jak si z toho většina heterokomunity utahuje mamka - taťka. Takže v jádru asi na té teorii něco bude, pouze je vyhrocená a netýká se každého. A taky nejde moc porovnávat s jinou dobou, kulturou a oblastí.
Za sebe Barta, Hůlka atd. mi ve svém věku připadali takto opravdu infantilně a směšně, přesně jako děda, co si hraje na rockera. Prostě zestárnout včas je umění.

Příspěvek upraven 30.04.13 v 14:43

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 14:37

@pilotDodo jasně, ale to co jsem psal, se netýkalo Vikingů, ale: existuje skupina, která razí teorii o tom, že muži, kteří v naší době a kultuře nosí dlouhé vlasy a vousy to mají vcelku problematické se sebepojetím a sexualitou vůbec.

Fretkodlak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 14:56

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 12:05

helenaaa
3 příspěvky 30.4.13 15:19

Holou hlavu jsem kdysi měla. Tedy ne úplně holou, ale ostříhanou strojkem tak na centimetr. Myslím, že mi to slušelo. Dělalo to velké oči a vypadala jsem mladší. Jenže v tom byl kámen úrazu. Byla jsem hodně štíhlá, drobná a s krátkými vlasy jsem vypadala na čtrnáct. Jako čerstvé mamince mi to vůbec nevyhovovalo, protože jsem musela stále na úřadech a u doktorů vysvětlovat, že opravdu jsem už x let dospělá a vážně sebou nepotřebuju vodit své rodiče jako poručníky. Nechala jsem si kvůli tomu ty vlasy zase narůst, ale po kráťoučkých se mi stýská, a kdyby to šlo, tak bych si je znovu ostříhala.

Toxická
56 příspěvků 30.4.13 15:35

@Fretkodlak No tak co já vídám a znám lesbičky, tak některé jsou vážně kočky, ale u valné většiny se často můžete stále dohadovat jestli to je opravdu dívka nebo kluk, tak nevím…

@helenaaa Tak to Vás plně chápu. Toho se také obávám, už takhle si mne pletou s pubertální slečnou a abych vypadal na 12 po tom nijak neprahnu. 12 letá těhotná slečna by asi nevzbuzovala nejlepší dojem :D Takže asi ještě nějaký ten rok počkám a risknu to až po třicítce :)

Acrobaleno
1057 příspěvků 30.4.13 15:40

Ak je tá žena pekná a má pekný tvar hlavy, tak je to naozaj zaujímavé. Napríklad niektorým modelkám tmavej pleti to veľmi pristane. A ešte sa mi to páči na Persis Khambatta, ktorá mala vyholenú hlavu kvôli roli v Star Trek: The Motion Picture.

Mofu
1129 příspěvků 30.4.13 17:22

@Acrobaleno tak tohle je vyloženě ošklivý…

pilotDodo
718 příspěvků 30.4.13 17:34

@GalianosjednimL své Vikingy jsme mínila ve smyslu, že díky tomuto historickému zatížení nevnímám ani v naší době a kultuře dlouhovlasaté muže za zženštilé ;-) ne všichni se mi samozřejmě líbí, ale označení „zženštilý“ mi prostě v mysli nevytane… stejně to mám i s mužskými sukněmi, díky historii mi prostě ani dnes nemužné nepřijdou ;-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 17:34

„Tady akademik 1, zapomněli jste na Dádu přepínám… hlavně nenápadně…“ :) :)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 17:35

@pilotDodo Tak to bude opravdu věc názoru. Dík.

Acrobaleno
1057 příspěvků 30.4.13 18:16

„Beauty is in the eye of the beholder“. To je asi toľko, čo by som k tomu povedala.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 18:19

@Acrobaleno No, možná vás to překvapí, tady rozumíme i Slovensky :), ale chápu, že takhle to vypadá, že jako víte…no…

Acrobaleno
1057 příspěvků 30.4.13 18:41

Ach áno, tento postoj voči používaniu iného jazyka ako našich rodných je mi známi :D. Prečo prekladať niečo, čo tak pekne znie a vystihuje všetko. No z vašej pripomienky mám pocit, že vy neviete a závidíte :P. Kto už by sa chvastal znalosťou cudzieho jazyka? :D

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 18:57

@Acrobaleno Nikdy mi má rodná řeč nepřipadala trapná, abych musel takto veřejně předvádět duševní mastrubaci. Je to fenomén, u kterého se zde na MP dá vsadit, kdo že ho dělá. Pocit máte špatný, já spíše jistotu, že tu něco naháníte, asi jako jeden slovenský modny bloger, co tu Vamberk nazývá Eastern. :) :) No tak jsem měl potřebu k této vaši společné trapnosti něco poznamenat. :) KEEP SMILING (dobre som napisal, vsak?) :)

Guinea Pig
1190 příspěvků 30.4.13 19:13

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:24

Celestína
9 příspěvků 30.4.13 19:13

Ja si bohužiaľ asi nepomôžem, ale holá hlava je podľa mňa vyslovene „mužský“ účes - na ženách sa mi vôbec nepáči.
Pokiaľ žene, ktorá si vyholí hlavu, nejde o androgýnny vzhľad, mala by tomu prispôsobiť šatník a zamerať sa na oblečenie, ktoré je typicky považované za ženské.

Inak ako vyzerá škaredý tvar hlavy?

budox
619 příspěvků 30.4.13 19:15

@pilotDodo
@GalianosjednimL
muž s dlouhými vlasy může vypadat takto ba i takto, dle mého názoru to některý typ může pozvednout. Holohlavé ženy musí být velice krásné s vlasy, aby mohly být krásné bez nich.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.13 19:19

@Borůvka19 Tož dobře Bárta no, ale vidíš někoho rozčíleného, ségra? :) :) :)

pilotDodo
718 příspěvků 30.4.13 19:31

@budox jó, tak ten první je můj typ! (minimálně na pokoukání, nevím, jak moc bychom se shodli na chodu domácnosti :-D)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek