Holohlavé ženy

Fotoalbum tématu (43) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
giuliettka
8914 příspěvků 10.8.21 21:48
@Barbergirl píše:
Hledáme Modelky
Z Jihomoravského kraje
Břeclav Brno a okolí
Ve věku 20 až 30 let a více
Slečna musí být odvážná ráda experimentuje a ráda by si při vydělala pošlete nám svůj životopis a své foto na email kadernikdodomu@seznam.cz nejlépe do nedělní půlnoci vylisované modelky budou informovaný zda byly vylosovaný děkujeme

Mala som záujem a už som sa aj odfotila, hlavu mám krásnu a holé koleno by mi slušelo, ale životopis? K tomu, aby mi niekto hlavu oholil? Ak niekto na toto odpovie a ten životopis pošle, tak je hňup.

bao-baba
1953 příspěvků 10.8.21 21:59

@giuliettka Už jsem začala psát, jenom jsem nevěděla, jestli mám nebo nemám uvést do životopisu dělnický původ, neb moje matka je původně vyučená. Nebo jestli mám uvést původ inťošský, protože si dodělala maturitu později a otec byl VŠ. Takže jsem už svou šanci nejspíš propásla. Škoda! Hlavu mám tvarovanou hezky a vlasů už není tolik, co bývalo, takže by to holení bylo hotové raz dva.

if5
498 příspěvků 11.8.21 12:01

@bao-baba Proto hledají odvážnou slečnu

Paris1789
5510 příspěvků 11.8.21 21:29

Přijde mi zvláštní, čemu všemu se dnes říká odvaha. Vlasy rostou, i když si oholíte hlavu, je to dočasné (omlouvám se těm, co trpí alopecií). Odvaha je dát někomu svou ledvinu, ne oholit si hlavu. Proboha.

biine
23 příspěvků 11.8.21 23:34

@Paris1789 ale to vlastně nevíme, na jaké odvážnosti kadernikdodomu potřebuje holohlavé slečny :)

giuliettka
8914 příspěvků 12.8.21 05:41
@Barbergirl píše:
@giuliettka Zivotopis aby jsme o vás věděli více toť vše

Ale je to totálna blbosť a vy to dobre viete. To či som sedela na kase v Penny Markete, alebo v Lidli, vám može byť pri holení hlavy a nielen hlavy u p. rdele.

bao-baba
1953 příspěvků 12.8.21 11:15

@Barbergirl aby jsme není spisovný tvar abysme

Můj oblíbený:
Psycholog : Co kdybysme si promluvili…
Pacient: Co kdybychom…
Psycholog: Co kdybychom si promluvili o tom, proč nemáte žádné přátele?

MP blanka
2934 příspěvků 12.8.21 11:40

@bao-baba - presne z týchto „ jazykových “ dôvodov asi vyžaduje @Barbergirl ten životopis. Veď čo ak by sa prihlásil niekto, kto by svojim verbálnym prejavom v správnej češtine zatienil organizátorku?!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek