http://ona.idnes.cz/obrazem-deset-nejlepe-oblekanych-cesek-dyz-/

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kralovna Bitche
382 příspěvků 28.2.12 20:36
Souhlasíte s výběrem?

Některé mi sedí, ale některé…

Např. Vytiskovou jsem viděla jen na pár fotkách a všude mi připadala jako zoufalá kopie lady Gaga.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.12 22:10

Plodková se mi líbí, je taková… nevím, prostě mi její styl vždycky seděl.
Aňa jak kdy. Ale její styl mi není moc blízký.
Kurkovou nemám ráda, nepřijde mi tak supr krásná, jak se všude tvrdí, a její styl mi nic neříká.
Klára se mi zdá zajímavá, její modely se k ní většinou prostě nějak hodí, ale nejsou pro mě inspirací.
Dáša je dáma, ale ty modely na fotce jsou zrovna dost děsné, podle mého názoru :D
Tereza Maxová se mi obvykle líbí. Možná je to tím nosem, ten mám taky, a ona ho umí krásně nosit :)
Martha Issová mi stylová nepřijde.
Za to Kateřina Winterová, to je můj šálek čaje, ta mě oslovuje.
Mahulena má vždy krásné boty, když se válí na gauči v TopStar Magazínu :D Ale jinak nic moc.
A Vytisková je střelená. Nic víc, nic míň.

Lachenauerin
544 příspěvků 28.2.12 22:42

Kateřina Winterová mi jako jediná z nich připadá jako „použitelná“ stylová ikona, tj. její styl mi přijde jako kombinace skutečné osobitosti a citu pro věc. A taky mi na „českém stylovém nebi“ připadá docela neprávem opomíjená, zatímco např. na takovou Annu Geislerovou se ustavičně pějí ódy; nic proti ní, ale někdy mi přijde její styl vyzdvihován tak trochu neprávem nebo spíš vždy a za každou cenu.
Paní Havlová se obléci jistě umí a mám ji ráda, ale souhlasím s Cinkitoo, že zrovna modely na obrázcích to moc nedokládají. Totéž je v mých očích případ paní Maxové.
Za zmínku mi z té desítky stojí ještě Klára Vytisková - baví mě, ale paradoxně už mi ten mazec začíná připadat pořád na jedno brdo.

Alena Cechova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.2.12 09:55

Já si tyhle noviny koupila v pondělí, a to kvůli Idě Rozové, jinak to nekupuju. Článek jsem četla, proti výběru v zásadě nic nemám, akorát si říkám, že pokud tyhle dámy jsou to nej, co doma máme, pak nás čeká ještě dlouhá cesta. Mně osobně se líbí, ale z velké kreativity je podezřívat nelze.

Karoleenah
2322 příspěvků 29.2.12 10:08
Hm hm, v českém celebritím světě se zřejmě nevyznám, protože o nějaké Plodkové slyším prvně, na fotce u článku mě nikterak neoslovila a googlit se mi ji nechce.
Aňa Geislerová je stejný barevný typ jako já, takže její oblečení sem tam okouknu, ale spíš kvůli barevným kombinacím, její styl se s tím mým moc neshoduje.
A jinak - Karolína Kurková, Dagmar Havlová a Katka Winterová ano, zbytek mě nudí.
Lara
208 příspěvků 29.2.12 11:16

Plodková mi přijde odporná. Nemůžu si pomoct. Vždycky je jakoby uválená.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.2.12 12:16

Lara- že jo !!!! Taková šmudlinka.

MP Barbucha
3716 příspěvků 29.2.12 12:19

Já nechápu, jak se někomu může nelíbit Karolína Kurková. Já jí miluju, sluší jí to ve všem, dlouhonohá blondýna s krásným úsměvem, co chcete víc? Pro mě nejkrásnější češka. Jinak její styl neznám, vídám jí na fotkách, kde vždy předvádí nebo tak, v civilu jsem ji nikdy moc vyfocenou neviděla

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.2.12 12:38
No jo Barbu,všichni nemají Vaši velkorysost.
Kdysi jsem v nějaké obchodě ( v Tv běžela reklama na Pepsi s Terezou Maxovou ) zaslechla : Ta je tak hnusná, můj to taky říká!
A od koho myslíte že to bylo ? Kulaťoučká malá holka s umaštěnýma vláskama.....na sobě něco hnusnýho co už si nepamatuju.....
Já jsem často vídala tu co dělala reklamu na " Mattoni už není " a žije v USA,Hanka nevím jak.
Ta byla tak krásně vysoká a štíhlounká, tvářička opravdu neskutečně krásná, přitom milá a skromňoučká holka .
RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.2.12 12:42
No jo Barbu,všichni nemají Vaši velkorysost.
Kdysi jsem v nějaké obchodě ( v Tv běžela reklama na Pepsi s Terezou Maxovou ) zaslechla : Ta je tak hnusná, můj to taky říká!
A od koho myslíte že to bylo ? Kulaťoučká malá holka s umaštěnýma vláskama.....na sobě něco hnusnýho co už si nepamatuju.....
Já jsem často vídala tu co dělala reklamu na " Mattoni už není " a žije v USA,Hanka nevím jak.
Ta byla tak krásně vysoká a štíhlounká, tvářička opravdu neskutečně krásná, přitom milá a skromňoučká holka .
Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.2.12 14:07

RenaLange: Hana Soukupová, ano ta se mi taky líbí.
Jinak k té Karolíně Kurkové, mně se na ní zdá „všeho moc“, nevím, jak to popsat. A přitom mi u ní chybí „zářivost“. Nedokážu to vysvětlit, no.

Jollo
1 příspěvek 29.2.12 14:34

RenaLange: To je divná logika, že musím splňovat určité estetické předpoklady, aby se mi mohl někdo nelíbit? T. Maxovou bych nenazvala hnusnou, ale vyjma některých fotek, kde je podle mě OK, se mi taky moc nelíbí, prostě mi pohled na ni nelahodí. Kurková naopak ano. A rozhodně jsem se pro tuhle preferenci vědomě nerozhodla.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.2.12 14:35

Kurkova mi pripada uplne nadherna. Navic ted v nemecke tv bezi soutez, kterou Kurkova moderuje a pripada mi, ze KK je i docela chytra. Rozhodne ma ohromnou prezenci, je naprosto profesionalni a je z ni citit, ze dela veci vzdycky na 100%. A „zarivosti“ ma az na pudu, kdyz se usmeje, tak se jednomu podlomi kolena…

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.2.12 15:19
Jollo ha detto : RenaLange: To je divná logika, že musím splňovat určité estetické předpoklady, aby se mi mohl někdo nelíbit? T. Maxovou bych nenazvala hnusnou, ale vyjma některých fotek, kde je podle mě OK, se mi taky moc nelíbí, prostě mi pohled na ni nelahodí. Kurková naopak ano. A rozhodně jsem se pro tuhle preferenci vědomě nerozhodla.
clovek nemusi splnovat urcite esteticke predpoklady, aby mohl hodnotit ostatni. Je ale zajimave, ze soudy typu „ta je tak hnusna“ vynasi velice rady male, tluste a neupravene divciny, ktere jsou, objektivne videno, v ponekud jine kategorii, nez kterakoliv prumerne uspesna modelka. Je taky rozdil ve formulacich typu „je naprosto hnusna“ a „neni muj typ“. Myslim, ze uz ta formulace „je hnusna“ prozrazuje neco o charakterovych vlastnostech techto überkritickych bytosti.
Naoko
118 příspěvků 29.2.12 17:24

GreatSusan: A když bude ta remcalka velká, tlustá a neupravená, bude to lepší? Že se do nás mrňousů pořád někdo naváží :-(
Mě se Kurková taky ani za mák nelíbí, dávám přednost Petře Němcové, ale ta je zase hloupoučká až běda.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.2.12 17:31

Naoko: jeste jednou a pomalu - clovek nemusi splnovat urcite esteticke predpoklady, aby mohl hodnotit ostatni. Nikdo se do Vas nenavazi, nemusite kazdou zminku o malych, tlustych a neupravenych lidech brat hned osobne.

Naoko
118 příspěvků 29.2.12 17:39

GreatSusan: Osobně beru pouze jednu třetinu charakteristiky dívčin, které „velice rády vynáší určité hodnotící soudy“. Což jste zjevně pochytila, i přesto ještě jednou a pomalu odpovídáte na úplně něco jiného.
Ale co už, s každým se holt nedomluvíme.
Jinak za mě vede Klára Issová, Katka Winterová a Klára Vytisková (Winterová byla taky dřív takové extravagantní třeštidlo, když ještě zpívala v Ecstasy, ale rozměrů Vytiskové to nedosáhlo). A dost už Aňi, jako módní vzor se vyzvihuje už léta, ačkoli už dávno nic nového nenabízí.

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.2.12 19:55
Z deseti nabízených za mě jednoznačně Karolína Kurková a Tereza Maxová; líbí se mi jemné a ženské typy.
Za mě bych ještě doplnila Terezu Brodskou, její oblečení se většinou líbí moc. Není nijak extravagantní a asi ani žádná průkopnice, ale její styl se mi prostě líbí.
:)
lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.2.12 20:38

Naoko - do třetice - je rozdíl, mezi kritikou a dojmologií - „ta je hnusná“ - to je výrok, který nikoho nezajímá, není v něm obsažená žádná informace, kromě hnusného vyjádření dotyčné. Říct „ta jde mimo mě, nelíbí se mi“, je alespoň slušné, i když taky nic neříkající - přesto akceptovatelné vyjádření. Na ubohou sprostou urážlivou dojmologii se zmůžou obvykle právě ti, kteří jsou sami hnusní a je to typické. Zažila jsem podobný výjev. Kandidátky na Peklo v džínách, bundě a květákem na hlavě se vysmívaly vkusně a zajímavě oblečené ženě s takovou jízlivostí, že jsem měla chuť jim pak něco říct.
Kua drát. Jste schopny některé z vás nebýt osobní, vztahovačné a zapojit víc racionální půlku mozečku a myslet u toho psaní? Žádná z vyobrazených dam mi nic neříká, KK jediná lahodí mému oku jako persona. Je hezká, charismatická a má to v hlavě perfektně srovnané, prostě profesionálka - chytrých a hezkých je jako šafránu.

Konvalinka
244 příspěvků 29.2.12 21:08

Lilip, s racionálním uvažováním a chápaním psaného textu můžete začít u sebe. Naoko se vyjadřuje k úplně něčemu jinému, než na co reagujete vy. Nemůžu psát za ni, ale ona se vyjadřovala jedině a pouze k tomu, že jí vadí, že ty neupravené, ušmudlané a nevkusné kritizující slečny jsou vždy zároveň MALÉ. Mě osobně to taky zarazilo, nevidím to tady v diskuzi zdaleka poprvé. Nechápu to, on je malý vzrůst projevem ošklivosti nebo nevkusu podobně jako tloušťka nebo neupravenost?

Lara
208 příspěvků 29.2.12 23:55

S dovolením se vyjádřím pouze k otázce výšky. Každé zboží má svého kupce, tudíž i malé ženy, jsou muži, kteří to preferují, ale posledních pár desítek let jsou ideálem krásy spíše vysoké ženy. Je fakt, že spousta věcí bude slušet spíše vysoké ženě než malé. Vždyť i v diskuzích se malé ženy často potřebují poradit, který trend ano a který ne, kdežto vysoké zajímá maximálně tak, kde sehnat dlouhé to či ono, ale ne, jestli jim to bude slušet. Podotýkám, že proti malým ženám vůbec nic nemám. Sama jsem spíš vysoká, ale nevadilo by mi být i vyšší. Malý vzrůst mi nepřijde extra výhodný. Někdo namítne, že malá si snáz k sobě najde muže, ale to už je přežitek. Vídám dosti malých pánů s krásnou žirafou po boku.
Celkově bych prostě malý vzrůst brala jako menší nevýhodu. V kombinaci s tloušťkou a zanedbaností však nevýhodu přímo obrovskou.

Oliva
55 příspěvků 1.3.12 00:40
Lara ha detto : S dovolením se vyjádřím pouze k otázce výšky. Každé zboží má svého kupce, tudíž i malé ženy, jsou muži, kteří to preferují, ale posledních pár desítek let jsou ideálem krásy spíše vysoké ženy. Je fakt, že spousta věcí bude slušet spíše vysoké ženě než malé. Vždyť i v diskuzích se malé ženy často potřebují poradit, který trend ano a který ne, kdežto vysoké zajímá maximálně tak, kde sehnat dlouhé to či ono, ale ne, jestli jim to bude slušet. Podotýkám, že proti malým ženám vůbec nic nemám. Sama jsem spíš vysoká, ale nevadilo by mi být i vyšší. Malý vzrůst mi nepřijde extra výhodný. Někdo namítne, že malá si snáz k sobě najde muže, ale to už je přežitek. Vídám dosti malých pánů s krásnou žirafou po boku.
Celkově bych prostě malý vzrůst brala jako menší nevýhodu. V kombinaci s tloušťkou a zanedbaností však nevýhodu přímo obrovskou.
Hm, to já bych řekla, že spíš vysoká, zanedbaná žena s nadváhou je v nevýhodě, protože je víc vidět, kdežto ta malá má šanci, že bude přehlédnuta.
saryvary
681 příspěvků 1.3.12 06:44
GreatSusan ha detto : Kurkova mi pripada uplne nadherna. Navic ted v nemecke tv bezi soutez, kterou Kurkova moderuje a pripada mi, ze KK je i docela chytra. Rozhodne ma ohromnou prezenci, je naprosto profesionalni a je z ni citit, ze dela veci vzdycky na 100%. A „zarivosti“ ma az na pudu, kdyz se usmeje, tak se jednomu podlomi kolena…
Taky koukáte na Das perfekte Model? Já neměla Kurkovou moc ráda, ale co tuhle soutěž sleduju, líbí se mi víc a víc. Nejen vzhledem (mimochodem, má naprosto dokonalou pleť), ale i povahou.
Alena Cechova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.12 06:45

Čím menší jste, tím zběsilejší barvy a vzory si můžete dovolit, protože to nepůsobí jako pěst na oko, ale nanejvýš roztomile. I holky s nadváhou jsou tak nějak snesitelnější, když jsou malé. Obézní obryně vypadá výhrůžně, kdežto malá kulička mne neděsí.
Mám kamarádku s výškou 186 cm, je velmi krásná, chytrá etc., přesto o své výšce občas hovoří jako o jistém handicapu. Já bych tu její výšku brala hned, ovšem taky si neumím úplně přesně představit, co to obnáší. A já osobně preferuju vysoké muže, mrňousi se mi nelíbí, a jak jsem je poznala, je malý muž diagnóza.
Ráno mám 170 a večer 168 cm.

iron board
72 příspěvků 1.3.12 08:07

Tereza Maxová je mi moc sympatická, podle mě fakt krásná ženská, působí tak čistě, jemně, étericky, ale hlavně přirozeně, nevím, jak to popsat líp.
Též mám pocit, že jak je chlap nevelkého vzrůstu, tak to smrdí průšvihem. Aspoň co jsem teda měla tu čest. Ale možná je to jen proto, že si člověk řekne, co ten Napoleon prudí, beztak má nějaký komplex, fakt nevím:-) Ale ve škole jsme měli jednoho malého profesora, který měl strašně vysoko vytočené křeslou sebe v kanclu a když před ním na ústní zkoušce seděli 3 studenti, chlapi jak hory, zapadlí v miniaturních křesílkách a on se nad něma tyčil jak bůh pomsty, tak to bylo fakt úsměvné:-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek