http://ona.idnes.cz/obrazem-deset-nejlepe-oblekanych-cesek-dyz-/

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Lara
208 příspěvků 1.3.12 08:23

No jak myslíte. Každý na to máme jiný názor. Na větší ženě se pár kilo navíc ztratí, kdežto malá vypadá tlustě rychleji. S těmi barvami a vzory si také nejsem jistá, to je spíš individuální. Určitě je celkem omezený výběr klobouků. V širších krempách a zdobnějších modelech to není ono. Také dlouhá saka a šaty jsou spíše tabu. Ne nadarmo jsou modelky vysoké. Mám spoustu hezkých malých drobných kamarádek, super, ale určitě nevidím terno v tom, když je někdo malá tlustá šmudla. A těch potkávám víc. Fakt mi to přijde horší, i kdybych to tak viděla jen já.
Ale malí chlapi jsou trochu specifičtí. Viz zmíněný profesor výše. Já s žádným takovým nechodila, nicméně vysoké ženy jim často nevadí, to jsem zaregistrovala.
Nic, nechci rozvíjet hádku, šmudly nemám ráda obecně. A už vůbec ne šmudly hodnotící modelky.

Alena Cechova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.12 09:47

No třeba paní Geislerová je maličká a řekla bych, že mnoha modelkám prostě natrhne p.del.

JarkaJar
432 příspěvků 1.3.12 10:36

Kvůli debatě o výšce jsem se zaregistrovala. Tohle téma mě zajímá - jak se názory i výška mění. Mám před několika desetiletími průměrnou výšku - 164 cm. Dnes je asi dost podprůměrná, už jsem se s tím několikrát setkala. Není to pro mě nic nepříjemného, až na to, že například tričko ze zásilkového obchodu (německého) má na mě moc dlouhé rukávy. „Pobavila“ mě zaměstnankyně toho obchodu, když mi na mou výšku něco přes 160 cm nabízela zkrácené velikosti. Pomyslela jsem si, že to bere podle německých měr - německé ženy jsou v průměru určitě vyšší než Češky. Časy se mění a vzpomněla jsem si, jak mi kdysi kolegyně vyprávěla, že její maminka mívala v mládí mindráky, že je mezi děvčaty ta největší (174 cm.) A dnes je to běžná výška. Lara říká, že vyšší ženy jsou hezčí. Nemyslím. Přece se říká „co je malé, to je milé“. Podle mě, menší žena je taková, která má tak 150-155 cm. A podle mě vypadá ženštěji a nemusí se ani moc snažit. Pokud je malá a štíhlá, může nosit skoro totéž jako vysoká štíhlá, až na ty velké klobouky a maxidélku, v těch by asi nevypadala dobře. Vysoká žena taky nevypadá dobře ve všem - třeba ve svislých pruzích. Zajímavé je, že asi malé ženy přitahují vysoké muže - znám několik takových párů, kdy muž je o nejmíň 30 cm vyšší. A mladé Francouzky nebo Italky mají tak kolem 160 cm a jak jim to sluší.

MP Ava
248 příspěvků 1.3.12 10:47

Já myslím, že je to jako se vším - malé chtějí být velké, velké zase malé (můj případ). Vždycky mě fascinovaly malé drobné ženy - třeba taková Kylie M. Ideálně když k sobě mají velikého chlapa. Ten pocit, že se někomu schoulím hlavou na hruď… Tak ten neznám:)

hedvika
275 příspěvků 1.3.12 10:54

Moc nechápu, proč to řešíte? Já mám 171 cm a klidně bych byla menší, nepřipadá mi, že být malá je handicap, nebo že na nich vypadá oblečení hure, nez na vysokých holkách. Jinak 5let chodím se stejne vysokým muzem, coz je podle dnesnich meritek málo a kdyz si vezmu podpatky, rozhodne ho prevysuji, lidi se nad tim obcas pozastavuji a me to rozciluje jen proto, ze mi prijde, ze jsou omezeni, co ma sakra nase vyska co vypovidat o tom, jestli je vhodne abychom spolu byli, nebo ne? A co vyska vypovida o tom, zda je holka hezka, nebo hnusna? To, že napsala, že jsou ty holky obvykle takové a makové je jen její postřeh. Kdyby byly vysoké, tak tam napíše vysoké. No a co? :D

Konvalinka
244 příspěvků 1.3.12 11:21

Já jsem se ozvala, protože mě naštval ten stereotyp - vysoká žena = krásná, vznešená, hrdá, noblesní, upravená modelka, oproti tomu malá žena = myškovitá ušmudlaná zakomplexovaná osůbka, zavídící vysokým modelkám. Ženy normální a vyšší si toho nevšimnou, ale já tento nesmyslný předsudek vnímám docela často. Je to blbost, šmudly jsou ve všech výškových kategoriích zastoupeny naprosto rovnoměrně.
Svou výšku 152 cm z čistě estetického hlediska nevnímám jako handicap, ale tyto stereotypy nebo osobní vkus lidí jako je Lara moji sebedůvěru trochu nahlodávají ať chci nebo nechci. Handicap (lehoučký) vnímám spíš po technické stránce věci, například ledaskam nedosáhnu, za volantem, při výběru oblečení a hlavně obuvi…našlo by se toho dost, ale nic z toho není podstatné. Když jsem byla mladší, tak mi vadilo, že se mnou automaticky všichni jednali jako s dítětem, přestože jsem byla dospělá. A co se týká můžů, ti hodně malí po mně nikdy nešli, více se o mně zajímali průměrní a vyšší :)

Alena Cechova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.12 11:48

Moje vysoká kamarádka mi říká, že nemůže a ani nenosí podpatky, prostě by se nevešla do tramvaje. A ono dát si při vystupování čelíčko a zárubeň dveří není nic příjemného. Z téhož důvodu nemá ráda cestování letadlem či autobusem, protože je to pro ni velmi nepohodlné. Donedávna měla problém sehnat na sebe kalhoty, teď už je to lepší díky ešopům. O tom, jak se shánějí pěkné dámské boty ve velikostech nad 40 snad vám nemusím psát. Je problém koupit auto, na nějaké minivozítko můžete rovnou zapomenout, zvláště máte-li podobného partnera a taky děti. A následuje nábytek a všechno ostatní. Ke všemu se musíte hrbit, takže vás bolí záda.
Přesto bych tu její výšku brala, ona je nádherná a impozantní. Akorát se většině mužů dívá na plešku a oni ji za to častují rádobyvtipnými poznámkami, což ona jako jemná bytost snáší se smíšenými pocity. Já osobně bych ale chtěla všem vidět přes hlavy a klidně bych nosila i podpatky a na kecy bych reagovala pohrdlivým nezájmem.
Vlastně se divím, že holky víc nenosí podpatky, velmi to přidá na sebevědomí.
Být malinká, užívala bych si to taky: můžete být panenkou klidně do šedesáti a v mužích vzbuzujete výhradně ochranitelské pocity. To byste se divily, jak s tím některé mé známé umějí pracovat, nikdy nejsou bez chlapa a pár jich ještě mají v záloze. Navíc s nimi muži nikdy nesoupeří, páč je jim to blbé.
Všechno je jen v hlavě. Podle mne je nejhorší bejt obyčejná a mdlá.

Lara
208 příspěvků 1.3.12 12:07

Eh omlouvám se, pokud jsem se někoho dotkla. Pokud je žena upravená, zábavná, vtipná, je mi úplně jedno, jak je vysoká. Taková osoba si zjedná respekt a pozornost bez ohledu na rozměry. Když ale vidím ušmudlanou cuchtu, která je ještě k tomu malá, rejpavá a nepříjemná, přiznám se, že mi to nějak nedá, abych si nemyslela své. Mám kamarádku, která má tak metr šedesát. Jelikož má otce Bulhara, je takový snědý temperamentní typ a vůbec mi nepřijde, že by byla kvůli výšce nenápadná. Její velikost registruju pouze, když se loučíme. Dřív jsem nebyla zvyklá loučit se s ženami líbáním na tvář, ona tak zvyklá byla a bylo poměrně kouzelné, když jsem si vzala lodičky a ona ke mě začala vyskakovat s napřaženou rukou k objetí. Chvíli mi nedocvaklo, co dělá. Teď se poslušně shýbám. Malé ženy jsou takové roztomilé, to uznávám. Proboha fakt si nikdo prosím neberte můj žahavý jazyk víc osobně než je nutné. Zkusím být méně trrr a hlídat svou pichlavost.

DanielaS
5030 příspěvků 1.3.12 12:55

Italove maji prislovi: Vyska - polovina krasy. A popis hezke zeny zacnou VZDYCKY slovem „vysoka“. Pak nasleduje „stihla, blondata, prsata…“ cokoliv dalsiho. Me to fascinuje, jako by vyska implikovala krasu. Oni asi nejaky ten komplexik mit budou, ne ze ne, na jihu jsem vycnivala nad cele rozvetvene rodiny. Merim 168 cm.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.12 13:03

Největší dobuoty bývají v malých balíčcích!
Kdo to řek?! :-))

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.12 13:06
no přece taaaa…spolupacientka Betty Mc Donaldové v plicní léčebně, jak se sakra tento..nooo!!!!:-))

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.12 13:18
GreatSusan díky, přesně.
Alena Čechová - s Vámi musím ve všem souhlasit.
Konvalinko ale o tomhle to nebylo (.
Já třeba nikde svou výšku neuvádím, mně se prostě ty vysoké modelky, na kterých mi připadá že je všechno hezké, líbí.
Slečna která tehdy tak negativně zhodnotila TM prostě tak vypadala, kdyby byla vysoká napsala bych to, ale ona byla prostě malá , kulatá a umaštěná. Měla jsem malinkatou kolegyni ,doslova Statečné srdce ( a velkorysé), ale na druhou stranu ještě jsem neviděla ( a neslyšela) pošklebovat se vysoké holky malým kvůli výšce.
Zato o žirafách, bidlech, tyčkách a podobně určitě slyšela každá vysoká holka.
kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.12 13:31
RenaLange ha detto : no přece taaaa…spolupacientka Betty Mc Donaldové v plicní léčebně, jak se sakra tento..nooo!!!!:-)) No jasně! Minna!
kajiksuk
143 příspěvků 1.3.12 13:41

Já jsem tedy malá a tlustá :), ale pořád mi připadá, že je to lepší než vysoká a tlustá. Ty vysoké holky pak vypadají hromotlucky. Můj kamarád mi řekl, že mu nevadí malé a tlusté, ani vysoké a hubené, vadí mu holky, které jsou „větší“ než on. Já budu vždycky vypadat drobnější než partner, i když jsem o deset kilo těžší, ale o hlavu a půl menší.

Konvalinka
244 příspěvků 1.3.12 14:14

Laro, neomlouvejte se, vůbec se mě to nedotklo. Máte právo na to, aby se vám více líbily vysoké ženy. Že mne to trošku znejistí je čistě můj osobní problém.
RenaLange, věřím vám, že to tak bylo a že jste to nemyslela zle. Ale kdybyste vynechala výšku oné slečny, přišlo by mi to férovější (ale zase by tu nevznikla tato zajímavá debata).
Mně osobně je úplně jedno jak je kdo vysoký, vzhled člověka hodnotím podle úplně jiných kritérií. Nejvýhodnější pro život je asi výška průměrná, ale obávám se, že tito lidé zase budou žehrat, že jsou obyčejní a nezajímaví :) Všechno má své výhody a nevýhody, bohužel my lidé bereme to pozitivní jako samozřejmost a všímáme si více nepříjemných stránek.

MP Barbucha
3716 příspěvků 1.3.12 15:11

když jsem byla v prepubertálním věku, příbuzní mi říkali: „Ty budeš vysoká, po tatínkovi.“ Tak jsem se toho bála, toužila jsem být malá, připadalo mi to roztomilé, krásné, romantické, ideální. Nakonec měřím 175 (nebo 173? teď nevím:-) a nějak extra vysoká si nepřipadám. Ale teprve v dospělosti mi došlo, kolik malých žen by naopak chtělo být vyšší. Dlouho jsem si myslela, že být malá je úžasné (Audrey Hepburn a jiné budiž důkazem) a kdo je malý, neměnil by.
Každý asi trochu chce to, co sám nemá.
PS: Nejlíp se k tomu staví moje kamarádka, která měří okolo 150cm. Vždycky říká: Cože, Ty si děláš legraci z mé výšky? Vždyť já žádnou nemám:-))

MP Pafka
185 příspěvků 1.3.12 15:49

Otázkou je, kdo je malý a kdo velký. Já si připadám velká nebo malá podle toho, v jakém prostředí se pohybuji, tj. mezi modelkami bych se svou výškou byla malá, v Asii bych si třeba připadala vysoká. Mám 167 cm, což je průměrná výška české ženy. Krása ženy určitě nesouvisí s výškou, pohledné mohou být vysoké i malé ženy. Není nic horšího než mrňous závidící těm vysokým a žirafka povyšující se nad ostatními, nejlepší jsou zdravě sebevědomí lidé, ale těch je málo.

mwich
115 příspěvků 2.3.12 12:55
Lachenauerin ha detto : Kateřina Winterová mi jako jediná z nich připadá jako „použitelná“ stylová ikona, tj. její styl mi přijde jako kombinace skutečné osobitosti a citu pro věc. (…)
Do puntíku souhlasím, jenom škoda, že vybrali zrovna jednu z těch nejhorších fotek. A máte pravdu, že K.W. je neprávem opomíjenou světlou výjimkou ve světě české „celebritické“ módy.
Kralovna Bitche
382 příspěvků 2.3.12 13:44
Ale celkově mi příjde, že vybrali dost hrůzné fotky u více lidí (viz Havlová, nebo Winterová).

Když už módní ikony, tak ať z nich padnu na pr*el.
MP Barbucha
3716 příspěvků 2.3.12 16:11

No, já nějak nemám chuť moc sledovat, co která celebrita nosí. To, jestli je někdo ikona, nebo ne, je podle mě v něčem jiném. Někdo je prostě „arbiter elegantiarum“ (zřejmě se to ale píše jinak, sorry:-) svojí osobností, někdo se může snažit jak chce, ale prostě to nemá. začíná o už na základce. Jedna nebo dvě holky udávají tón, ostatní je buď napodobují, nebo ne, ale každopádně z nich ten vůdcovský duch nějak cítí.
Pro mě tohle má A. Geislerová, je prostě cool.

Olinka
2582 příspěvků 2.3.12 18:10

„arbiter elegantiarum“ (zřejmě se to ale píše jinak, sorry:-)
Mělo by to být „arbiter elegantiae“ - elegantia ve 2. pádě.

Naoko
118 příspěvků 4.3.12 19:27

Myslela jsem to nachlup stejně jako Konvalinka. Bohužel jsem jen těsně po pubertálním věku a poznámky okolí stále vnímám (zaplaťjehova, že stále méně a méně). Zkrátka mi to okamžité spojení ušmudlaná, tlustá, malá přišlo kapánek stereotypní a nepříliš citlivé.
Měřím 155 a dříve jsem to brala jako velký handicap, teď mi vadí spíš ty praktické věci - délka kalhot, rukávů, velikosti bot (!!!), nemožnost někam dosáhnout bez stupínku atd…Poslední dobou ale převažují kladné aspekty naší „malosti“, zejména ochranitelské pudy, které u mužů vzbuzujeme a roztomilost, s jakou neodvolatelně působíme.
To, že jsem na příspěvek podrážděně reagovala, bylo způsobeno hlavně srážkou s b…, kterou mi toho dne bylo snésti.

Lara
208 příspěvků 8.3.12 17:46

Tak tady máme ty naše krasavice inteligentní. Snad přežijete mou jízlivost, ale u prostituce pro HM si nemůžu pomoct. Lépe než Františka bych to nenapsala.
http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-komentare-frantisky/170255/promiskuitni-holky-issova-voriskova-plodkova-a-spol-sokuji.html

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.12 18:57
Lara ha detto : Tak tady máme ty naše krasavice inteligentní. Snad přežijete mou jízlivost, ale u prostituce pro HM si nemůžu pomoct. Lépe než Františka bych to nenapsala.http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-komentare-frantisky/170255/promiskuitni-holky-issova-voriskova-plodkova-a-spol-sokuji.html
Frantiska je mi jako osoba dost odporna, ale tady ma asi pravdu.
Btw. dneska jsem si nektere ty saty vyzkousela a musim rict, ze mi docela libily. Nekolikrat jsem ted nekde cetla, ze maji vyjadrovat osobitost a antimodu a v podstate jsou osklive - nektere kusy jsou trochu zvlastni, ale spousta tech veci mi prisla moc hezka, rozhodne bych je nepopsala jako osklive, naopak prijemne vybocuji z obvykleho nicnerikajiciho prumeru.
GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.12 19:03
saryvary ha detto :
GreatSusan ha detto : Kurkova mi pripada uplne nadherna. Navic ted v nemecke tv bezi soutez, kterou Kurkova moderuje a pripada mi, ze KK je i docela chytra. Rozhodne ma ohromnou prezenci, je naprosto profesionalni a je z ni citit, ze dela veci vzdycky na 100%. A „zarivosti“ ma az na pudu, kdyz se usmeje, tak se jednomu podlomi kolena… Taky koukáte na Das perfekte Model? Já neměla Kurkovou moc ráda, ale co tuhle soutěž sleduju, líbí se mi víc a víc. Nejen vzhledem (mimochodem, má naprosto dokonalou pleť), ale i povahou.
jo, koukam :-). KK pravdepodobne nema pory na obliceji, jinak si to nedokazu vysvetlit. Ma fakt neuveritelnou plet, za kterou bych vrazdila…
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek