http://www.rostimusipryc.cz/

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Julinha
7 příspěvků 26.2.12 12:43

Reklama Wilkinson: nadsázka, nebo stylizace dívky do blbky?
Dle mého slušné peklo a to nemluvě o diskuzi pod videem:-)kde se z odpůrkyní dělají ošklivky…
Každá chce být přece pindulína! Ty co studují a budují kariéru hlavou nejsou dost hezké, aby si to mohly dovolit zkrátit přes postel…
A jaký je Váš názor?

Reakce:
ifoun
338 příspěvků 26.2.12 12:51
Julinha ha detto : 99 procent reklam je přiblblých, tahle není vyjímkou. Jestli to má být nadsázka, tak dobrý, no… ale přijde mi zbytečné to jakkoliv řešit.
Každopádně odchlupacení (obecně) beru jako součást hygieny, tím to pro mě končí.
Lara
208 příspěvků 26.2.12 13:49

Beru to jako parodii. Něco jako Limonádový Joe.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.12 16:55

Mě ta reklama přijde vtipná a nijak mě neuráží. Však to má nápad :)

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.12 16:56

Reklama je jako virál zajímavá, docela jsem zvědavá, jak marketingově dopadne. Vypadá to, že dělí lidi na dva tábory, což může být super, ale i nemusí.
Osobně mi vadí, že v ženách, co se holí, je podněcována nenávist a opovržení vůči ženám, co se neholí. a v chlapech zase názor, že vyholené jsou normální a více sexy (který chlap nečerpá první zážitky koukáním na porno). Není to jen tahle reklama, je to v celé společnosti a současné kultuře. Myslím, že je to na každé a nevidím důvod, proč by se někdo měl kvůli jakékoli z těch variant cítit jako méněcenný.

hedvika
275 příspěvků 27.2.12 17:27

já si zas ríkám, ze je to jen „verejný názor“, ale ze ve skutecnosti to neni tak horke. Ze chlapi necekaji vyholenou zenskou. Teda ne všichni.

MP Barbucha
3716 příspěvků 27.2.12 19:06

Tak jsem se na to podívala, nelíbí se mi to, z žen to opravdu dělá blbky, které se podbízí chlapům. Proti holení nic nemám, ani proti neholení. Ale je to tak výsostně intimní a osobní věc, že se vlastně trochu u té reklamy stydím:-)
Styl, tak se dneska nudím, co mám dělat…aha, oholím roští…to je peklo.

hedvika
275 příspěvků 28.2.12 07:50
Panečku., já se stydím skoro u všech reklam adresovaných ženám :D
Reklamy na menstruační hygienické pomůcky jsou absolutní vrchol. Kolikrát se ani nedivím, že mají ženy stále nižší platy, než muži, když nás v reklamách ukazují jako ženy zmítané svými menstruačními cykly, posedlé hebkostí svého podpaží, snahou být zombie matkami (tím myslím ten typ, co by se kvuli tomu, aby dite chutnala jeho zdravá svacinka, upsala dáblu), stíhané tragédiemi, jako je skvrna na ubruse, černá tečka na nose a já nevím co všechno ještě. A že si připadáme strašně kůl, když paříme do noci, protože díky tamponům O.B. nás už nic neomezuje… Jo a reklamy, kde hrají topmodelky, nebo jiné celebrity, které jsou nadabovány jakoby afektovaně tajemně… zkuste to někdy zopakovat stejně nahlas a manžel, nebo přítel se z toho posměje :D
MP Barbucha
3716 příspěvků 28.2.12 08:39

Zcela souhlasím, moje kamarádka se v tomto hodně angažuje (sexistické prasátečko). Můj muž se zase stydí u reklam, určených pro muže. Nejhůř snášel chlapark:-)

hedvika
275 příspěvků 28.2.12 08:51

co to bylo? chlapark mi vůbec nic neříká :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.2.12 09:04

Chlapark byl nějaký zábavní park pro chlapy, kam nesmí ženy. Organizoval to nějaký pivovar. V těch reklamách byli takoví ti klasičtí pivaři, heslo chlapi sobě atd. Bylo to prostě strašně trapné a vykreslovalo to chlapy jako chodící měchy piva, kteří se můžou po.. z toho, že vidí velký výstřih. Ono stačí mrknout na reklamy na pivo obecně…
Tak a jdu pracovat, dokud můžu, mám tady slečnu na hlídání a místo práce řeším opět důležité věci tady na Pekle:-)

ifoun
338 příspěvků 28.2.12 09:36

Nejhorší chlapská je současná na Staropramen, kde pupkatí pánové dojdou do hospody a díky Staráči si omotají kolem prstu krasavice, to bych padla pod stůl :-D Ale zas se člověk pobaví :)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.12 09:57

Mně ty reklamy na pivo přijdou všechny blbé a hnusné, možná proto že na některých svých vrstevnících vidím kam je to pivo dovedlo a někteří už tu nejsou. Krom toho už jsem párkrát slyšela že Birell ( nealko) je nejchutnější.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.12 11:47

Ježišikriste!
Na reklamy nekoukám, tak mi tenhle skvost utek… jsem si to pustila a nevěřím vlastním bulvám. Jako nápad to není špatný - ale jestli je něco horšího než reklama pro ženy (jo, někdy prostě nestačím včas přepnout nebo utýct), tak je to zpívaná reklama pro ženy!
A za slovo pindulína odsuzuju autora i tvůrce na doživotí v očistci, kde jim tuto hitůvku budou zmíněné pindulíny předzpěvovat 24/7. Kreativec možná dostane milost v podobě tichých víkendů.
Už jsem ale zaslechla i horší - co to je, to Kůži/nohy/nebo ksicht (nebo co) schovávat ?! Něco o suchý pokožce? To je peklo na zemi… to se mi ježej úplně všechny chlupy… i roští :-))
A jedny z nejhorších, nezpívaný, jsou, jak už píše Hedvika, na dámský vložky. Za úplnej, totální konec ztráty vkusu a soudnosti považuju ty, kde každá tetina špulí na kameru zadek v bílejch upnutejch kalhotách. Jako že tam nemá - každej se podívejte! - krvavej flek!! Fuj hnus. Příště nás oblažej detailem svůdně se vlnící šňůrky již zavedeného OB tampónu?!
Nejhorší je, že ty reklamní časy jsou na všech programech +- stejný… tedy, lze vychytat, kde jsou delší a dá se stihnout třeba sprcha… ale úplně se tomu vyhnout nejde (ano, slyším - kromě vyhození tv aparátku z okna :-)).

Alena Cechova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.12 13:57

Já vám to říkám pořád: vyražte telku z domu a máte klid. Jako třeba já.

Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.12 14:00

Jo, to jsem si taky kdysi myslela; jenže televizi nemám a furt nejsem v bezpečí – a počítač s internetem přece nedám! :-)

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.12 08:44

televizi taky nevlastním a mí spolubydlové taky ne. A mám klid.Akorát někde vyjímečně na zábavě, kam někdy zajdu, když se začnou bavit o nějakým pořadu v televizi, tak koukám jak sysel. Když si pak zjistím, o jakej pořad šlo, tak by mi vůbec nechyběl. Reklamám se stejně nevyhnu, ale šance, že narazím na stránku bez reklam je mnohem větší, než v televizi :))
Navíc u televize nikam pak nemůžu komentovat svoje poznatky, což by mi hodně štvalo :D

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek