Hubnoucí vlákno

Fotoalbum tématu (126) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

benyka
5373 příspěvků 09.04.17 18:34

@Bossana Nejsem detailista, takže mi ty jedny s botkama stačí na všechno. (Zase tak často v Českém ráji nejsem. :-) ).

Pitelka
133 příspěvků 09.04.17 19:07
@KláraCH píše:
@Itisone to jsem právě taky zkoušela, ale trošku mi u toho vadí, že ten šátek je mokrý od dýchání, je mi to trošku nepříjemné

Mám to stejně… taky používám „rouru“, i když jsem psala šátek… ale vadí mi, že je mokrý a navíc mám pocit, že se dusím :-( Takže běhám bez.

Uživatel je onlinetak Betty
377 příspěvků 24.04.17 13:19

Napíšu něco k hubnutí.
Měřím 167 cm a váha 57 kg. V podstatě celoživotně stejně. Asi do 50let jsem mohla sníst cokoliv v jakémkoli množství. Po padesátce jsem hodně rychle pochopila, že už to tak nepůjde, tak jsem nad tím začala přemýšlet a ubrala jsem. Přesto se mně podařilo přibrat 4 kila a přes veškerou snahu jsem je nedokázala shodit. Ještě bych dodala, že nesportuji, ale jsem chodec.
Když mně bylo pětapadesát jsme jeli na dovolenou do Turecka a poslední den mě postihla faraonova nemoc. Takže to ze mě šlo horem dolem a vlastně to nastartovalo moje zhubnutí. Přesto mně to trvalo 5 měsíců než jsem se dostala na svojí váhu.
V září mně bude 67 a mám stále těch 57. Ale už se musím hlídat. Já bych nedokázala být silná. Mám pocit, že by to změnilo moji identitu.
No už to nemám zadarmo.

Příspěvek upraven 24.04.17 v 13:39

julie74
1054 příspěvků 24.04.17 13:26

Mám dotaz, jsem trochu zmatená pravidly - snídani, jez tak a tak, večeři nepříteli blabla. takže, jak moc vadí, když se nenasnídám a najím se poprvé něčeho lehčího kolem jedenácté a pak obědvám kolem půl druhé? Proč vlastně ta snídaně byla tak důležitá, nebo je snad furt? :))) Poslední dobou mi to takhle vyhovuje a došlo mi že vlastně sním o tu snídani méně jídla, což se vždycky hodí, zjistila jsem že po pár týdnech celkem pravidelného běhání několikrát týdně jsem přibrala půl kila minimálně, a to nejím nijak víc než jindy. takže je jasné, že musím nějak ubírat jídlo.
a děkuji moc za radu najíst se před běháním. Myslela jsem, že se mi poběží blbě, ale pohoda a nemám vlčí hlad po doběhnutí.

Uživatel je onlinetak Betty
377 příspěvků 24.04.17 13:50

@julie74 Já myslím, že snídaně je přeceňovaná, ale asi si každý musí najít svou cestu. Já jsem celý pracovní život nesnídala. Poprvé jsem jedla oběd. Já jsem to měla hodně posunutý do odpoledních a večerních hodin. Přesto jsem neměla problémy s váhou. No teď už to mám asi podle těch tabulek. Snídám a poslední jídlo je do 20hod.
A myslím, že na zhubnutí je opravdu třeba ubrat jídlo.
Já vlastně jím míň abych si tu váhu udržela. Ale dá se zvyknout. :D

chev
187 příspěvků 24.04.17 13:52

@julie74 Já myslím, že s tou snídaní je to individuální. Já když se nenasnídám, mám šílený hlad a je mi zle a doháním to pak celý den. Když snídám, nemám tolik chuť na sladké a nemám vlčí hlad. Když se nenasnídám, sežrala bych všechno včetně toho, co normálně nejím. Takže pokud Vám nesnídat vyhovuje, tak v tom pokračujte. Nejlepší je prostě znát svoje tělo a vědět, co Vám dělá/nedělá dobře.

weruberu
1076 příspěvků 1 inzerát 24.04.17 13:56

@tak Betty Doufám, že se mi také podaří se takhle skvěle držet.

@julie74 Já si dám ráno maximálně kafe s mlékem, snídám vlastně až v práci cca kolem 10h a nějaké negativní důsledky na sobě nepozoruji.

AmelieM
1330 příspěvků 24.04.17 15:07

@julie74 Jde o to, kolik za celý den sníte a jestli třeba nejíte málo. Protože v takovém případě tělo ukládá, i když sportujete. Takže než začnete jídlo ubírat, zkuste nejdřív nějakou aplikaci, např. Kalorické tabulky, zjistěte si, jaký máte bazál a kolik byste měla sníst, když chcete shodit. Lidé jsou často hodně překvapení, že najednou jedí strašně moc a přitom hubnou :-) Sama jím hodně včetně vydatných snídaní a mám dole 10 kg.

Reklama

bustik
299 příspěvků 24.04.17 15:25

V pátek jsem měla radost co se běhu týče. „Začala“ jsem běhat nedávno. Neběhám dlouho, pravidelně a ani velké vzdálenosti. Ale v pátek jsem už místo 3 km uběhla v pohodě 5 km a i rychlost/čas se zlepšují. Takže mám radost. Jediný kdo nespolupracuje, je počasí. Miluji venkovní aktivity, ale k tomu potřebuji teplo. Zatím mi nejlíp vychází ten běh, ale kolo a brusle už netrpělivě čekají, až je pořádně provětrám.

Ghost B.C.
3494 příspěvků 24.04.17 15:48

@bustik Gratuluju k úspěchu:-)
Já jsem dneska taky vyrazila běhat a byla z toho moc hezká procházka :D

KoraKora  24.04.17 17:56

@tak Betty To je skvělé, že se tak držíte. Já jsem na to, že nemůžu sníst co chci, přišla hned v pubertě. :-D A to se nezměnilo, takže se docela desim jak budu fungovat někdy po té padesátce.

julie74
1054 příspěvků 24.04.17 18:50

@tak Betty jak píše Weruberu, taky si váš příklad hodlám zapamatovat a uložit.

Já vždycky snídala cestou do práce, jezdila jsem daleko autem po dálnici a byla to taková pohodička, dlouze žvýkáte každé sousto, soustředíte se pouze na jídlo, protože jinak jedete osmdesát kiláků stejnou rychlostí :))) no a teď jsem doma a nějak se mi předělal metabolismus a najednou mi ta snídaně nechybí, tak jo, nebudu jich želet. Díky

julie74
1054 příspěvků 24.04.17 20:22

@AmelieM nejím málo, to je v pohodě, jednu dobu jsem měla problém, že jsem jedla málo bílkovin, ale to si hlídám. Problém spíš bude asi v tom, že to co mám je plus mínus dvě kila moje přirozená váha na které se pohybuji od dvaceti. jenomže teď se mi nějak přesunuly po porodu špeky do břicha, takže potřebuji hlavně estetické vyladění. A na to asi nejdu moc dobře. Cvičím pilates běhám, tělo se zpevnilo, ale to břicho pořád má nějak navíc. Blbé je, že i na tom břiše mám fakt pěkné svaly, ale na nich jsou napláclé ty špeky.

Pinot Noir  24.04.17 21:02

@julie74 To mi povídejte! Jsem zpět na své váze, ale břuch furt vyvalenej! Není na něm špek a ráno je břicho rovné jak prkno, ale do večera se povolí a vyvalí dopředu… Zlepší se to ještě?

chev
187 příspěvků 24.04.17 21:04
@Pinot Noir píše:
@julie74 To mi povídejte! Jsem zpět na své váze, ale břuch furt vyvalenej! Není na něm špek a ráno je břicho rovné jak prkno, ale do večera se povolí a vyvalí dopředu… Zlepší se to ještě?

Mě se to spravilo, ale trvalo to dýl, skoro 9 měsíců po porodu, ale to beru, 9 měsíců to rostlo, tak 9 to má na to, aby to splasklo. Necvičila jsem nis speciálního, neb jsem měla rozestup, vlastně jsem jen posilovala svaly pánevního dna a ono to zabralo leckde :-).

julie74
1054 příspěvků 24.04.17 22:05

@Pinot Noir jo, vona se ta bestie taky nafoukne, bohužel jsem zjistila, že když ten den nejím chleba, nebo jeden krajíček za den, nafukování se nekoná, před půl hodinou jsem zrovna byla pochválena, že mám nějaké placaté břicho :)))). a já chleba tak miluju.

@chev blbý je, že posilování nepomůže, já mám břicho posílené dost, ty špeky jsou NA SVALECH :))))
Já prostě když přiberu, tak první prsa a břicho a zhubnu to zase jako poslední. jo a svaly mi nejrychleji naskakují na ramenou a na stehnech, ideální ne?

KoraKora  24.04.17 22:13

@julie74 @Pinot Noir Mně se vždycky břicho do večera lehce prifoukne. Ráno je plochý a i kdybych byla o hladu tak do večera se prostě trochu zvětší.

julie74
1054 příspěvků 24.04.17 23:16

@KoraKora trochu a to co se mě občas stane - a fakt je to chlebem, to je rozdíl. :)))) Nějak se to naučilo když jsem byla těhotná a dělá to pořád. Dlouho jsem vypadala těhotná jenom od šesté večer…

xSx
135 příspěvků 25.04.17 00:26

@Pinot Noir : moje kamaradka mela vypouklejsi brisko (ackoli jinak stihla) po porodu celkem dlouho (rodila cisarem). Male je ted cca 9 mesicu a co jsem ji naposled videla, tak je snad jeste stihlejsi nez driv a bricho je pryc :)
edit: koukam, ze uz je to napsane vyse v podstate stejne :)

Pinot Noir  25.04.17 07:51

@chev @xSx Tak 9 měsíců říkáte! Tak jo, budu věřit, že je to i můj případ :)

blond Arwen
215 příspěvků 25.04.17 11:36

@Pinot Noir Dejte tomu ještě čas, taky jsem čekala a i po těch 9 měsících se to lepší, taky jsem po císaři na své váze, ale to břicho je prostě jiné, navíc mám rozestup, můj porodník říkal, že čím pevnější byly břišní svaly předtím, tím horší to bývá poté. Jizvu mám dost velkou a se cvičením jsem musela opravdu opatrně, na břicho spíš prodýchávací cviky a posilování pánevního dna, výsledky jsou. Když stojím a navíc na to myslím, abych stála rovně, je břicho hezké, pevné, když se zapomenu, je to horší a nejhorší je to v pozici kočky, to mi tam tak podezřele plandá kůže, fakt nevím, jestli se to někdy zlepší.

A chtěla jsem se vás zeptat, jestli si cvičíte podle sebe, jak jste byla zvyklá, nebo máte třeba někde z netu nějakou sestavu. Pro inspiraci, díky!

blond Arwen
215 příspěvků 25.04.17 11:39

A ještě dotaz do pléna, kde kupujete pastinák? Buď jsem vážně slepá nebo jsem na něj ještě nikde nenarazila. Díky.

Pinot Noir  25.04.17 11:48

@blond Arwen Cvičím jen podle sebe. A koupila jsem si bosu a víc než dřív jsem se zaměřila na balanční cviky.

Pastinák někdy mívají u nás v Bille, většinou, když potřebuju petržel, a tu nemají, a naopak když sháním pastinák, tak mají jen petržel :)

blond Arwen
215 příspěvků 25.04.17 12:01

@Pinot Noir Díky za odpověď, bosu bude určitě fajn, já kombinuji nějaké balanční prvky z jogy a velký balon.

Billa je jeden z mála obchodů, kam se dostanu tak jednou za rok, takže tam jsem ještě nepátrala. Jinak teda všude jinde mají petržel, s tím souhlasím, případně když z dálky zajásám, že by to konečně molo být ono, tak pak zjistím, že je to nějaká bílá ředkev:), klasika.

chev
187 příspěvků 25.04.17 12:38

@blond Arwen Zkuste postpartum jogu, když to vygooglíte, vyjedou vám obrázky a odkazy na různé stránky. Pokud už jógu děláte, budou Vám obrázky stačit. A jak říkáte, držení těla je základ, prostě prsa ven, břicho dovnitř a pěkně dýchat. A taky bacha, jak sedíte, takové to napůl zhroucení v křesle moc nepřidá. Po prvním dítěti mi taky zbyla krabatá kůže a vyvalený podbřišek, ale tak nějak se to zpravilo a dva roky po jsem už byla zase normální, a to jsem opravdu jen dbala na držení těla a občas zacvičila jógu nebo si šla zaplavat, ale nic velkého.

Stránka:  « Předchozí 1 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Kolekce Kanye Westa: Místo přehlídky paparazzi

Kanye West předvedl svou novou kolekci na paparazzi snímcích... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Módní divadlo v Miláně očima fashion blogerky

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Domov módy ožívá dvakrát do roka - v únoru a v srpnu, kdy se koná... Celý článek

Reklama