Hubnoucí vlákno

Fotoalbum tématu (126) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

blond Arwen
215 příspěvků 25.04.17 12:58

@chev Vypadá to fajn, díky, až dítě usne, zkusím si nějakou sestavu zacvičit, co tomu tělo bude říkat. Videí je k nalezení spousta. Moc jste mě potěšila, že můžu být optimistická, přece jen po roce už jsem si začala říkat, že už to asi v obdobném stavu zůstane. Prostě ta kůže se šíleně vytáhla, jsem malá a štíhlá a břicho jsem měla obrovské. Když jsem byla v šestém měsíci na vyšetření se srdcem, sestřička zapředla hovor, cože to bude a kdy to bude a tak, když jsem odvětila že za tři měsíce, vytřeštila na mé nahé břicho oči a prohlásila, cože?!? až?!? Takže asi tak :)

Jordaan
8039 příspěvků 25.04.17 14:32

.

Příspěvek upraven 21.06.17 v 12:57

blond Arwen
215 příspěvků 25.04.17 15:13

@Jordaan Však já ho kupuju už od září :). Ne že bych zoufale běhala po obchodech a sháněla ho, ale většinou když jsem vyrazila na velký nákup a byla v oddělení zeleniny, tak jsem se po něm koukla. A nepodařilo se, prostě pastinák je moje paní Colombová!

Jordaan
8039 příspěvků 25.04.17 16:02

.

Příspěvek upraven 21.06.17 v 12:56

julie74
1674 příspěvků 25.04.17 16:15

Já zas mám pocit, že kdykoliv potřebuji petržel, mají pastiňák. Ale chuťově mám představu, že je to skoro to samé, nebo ne?

blond Arwen
215 příspěvků 25.04.17 16:49

@Jordaan No přesně, já možná před akcí příkrmy ani nevěděla, že něco takového existuje, i když nevylučuju situaci, že jsem ho někdy naházela do polévky místo petržele a ani si toho nevšimla. Takže si nejsem jistá, jestli jsem ho někdy jedla. Každopádně po pár neúspěších, kdy jsem ho chtěla koupit a nekoupila, jsem ho celkem důkladně studovala na google obrázky :)

@julie74 To právě nevím :). Podle toho, co píšou v dětských receptech, bych myslela, že je sladší než petržel, ale jak jsem psala, ještě jsme se spolu nestřetli. A kde že ho vy potkáváte, když potřebujete petržel?

borovnica
281 příspěvků 25.04.17 17:32

@blond Arwen pastiňák je jemnější a sladší než petržel, také se víc jakoby rozvaří, takže pro malé děti je vhodnější.
Občas ho seženu v Lidlu, ale přesně v ten moment kdy potřebuju petržel :-)

Stránka:  « Předchozí 1 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264

Reklama

Váš příspěvek

Český sušenkový gigant fušuje do obuvi. Tiskne na ně polomáčené!

Kdo by nechtěl tenisky přímo k nakousnutí! Přesně tak zřejmě... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Do deště stylově: A jde to vůbec?

Autor: Janča

Pláštěnky jsou praktické, ale o slušivý módní kousek nejde, to vím... Celý článek

Reklama