Hubnoucí vlákno

Fotoalbum tématu (126) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

blond Arwen
215 příspěvků 25.04.17 12:58

@chev Vypadá to fajn, díky, až dítě usne, zkusím si nějakou sestavu zacvičit, co tomu tělo bude říkat. Videí je k nalezení spousta. Moc jste mě potěšila, že můžu být optimistická, přece jen po roce už jsem si začala říkat, že už to asi v obdobném stavu zůstane. Prostě ta kůže se šíleně vytáhla, jsem malá a štíhlá a břicho jsem měla obrovské. Když jsem byla v šestém měsíci na vyšetření se srdcem, sestřička zapředla hovor, cože to bude a kdy to bude a tak, když jsem odvětila že za tři měsíce, vytřeštila na mé nahé břicho oči a prohlásila, cože?!? až?!? Takže asi tak :)

Jordaan
7395 příspěvků 25.04.17 14:32

.

Příspěvek upraven 21.06.17 v 12:57

blond Arwen
215 příspěvků 25.04.17 15:13

@Jordaan Však já ho kupuju už od září :). Ne že bych zoufale běhala po obchodech a sháněla ho, ale většinou když jsem vyrazila na velký nákup a byla v oddělení zeleniny, tak jsem se po něm koukla. A nepodařilo se, prostě pastinák je moje paní Colombová!

Jordaan
7395 příspěvků 25.04.17 16:02

.

Příspěvek upraven 21.06.17 v 12:56

julie74
1057 příspěvků 25.04.17 16:15

Já zas mám pocit, že kdykoliv potřebuji petržel, mají pastiňák. Ale chuťově mám představu, že je to skoro to samé, nebo ne?

blond Arwen
215 příspěvků 25.04.17 16:49

@Jordaan No přesně, já možná před akcí příkrmy ani nevěděla, že něco takového existuje, i když nevylučuju situaci, že jsem ho někdy naházela do polévky místo petržele a ani si toho nevšimla. Takže si nejsem jistá, jestli jsem ho někdy jedla. Každopádně po pár neúspěších, kdy jsem ho chtěla koupit a nekoupila, jsem ho celkem důkladně studovala na google obrázky :)

@julie74 To právě nevím :). Podle toho, co píšou v dětských receptech, bych myslela, že je sladší než petržel, ale jak jsem psala, ještě jsme se spolu nestřetli. A kde že ho vy potkáváte, když potřebujete petržel?

borovnica
280 příspěvků 25.04.17 17:32

@blond Arwen pastiňák je jemnější a sladší než petržel, také se víc jakoby rozvaří, takže pro malé děti je vhodnější.
Občas ho seženu v Lidlu, ale přesně v ten moment kdy potřebuju petržel :-)

Stránka:  « Předchozí 1 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264

Reklama

Váš příspěvek

Benetton upadá. Zakladatel se rozhodnul zasáhnout

Zakladatel módního řetezce Benetton se vrací. Chce zachránit... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Módní divadlo v Miláně očima fashion blogerky

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Domov módy ožívá dvakrát do roka - v únoru a v srpnu, kdy se koná... Celý článek

Reklama