Idealni postava podle pekelnic

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
modny guru
280 příspěvků 07.05.13 23:07

Uz sa to tu viacktrat opakovalo, ale moja postava mi pride byt (takmer) dokonala. Vzdy sa na nu sice stazujem, ale som rada taka, aka som. Nemozem si davat vystrihy, inac to vyzera vulgarne, ale na druhej strane som rada, ze mam do nich co dat. Moja priatelka, tiez modelka, ma od prirody stihlu postavu, ale hrudnik skoro ziaden. V puberte tym trpela, ale z toho clovek vacsinou vyrastie a zmieri sa so sebou. Zadok mam velky, je to problem, ale len z toho dovodu, ze pritahuje pozornost, spolu s hrudnikom, zatial co ja chcem, aby sa mi muz pozeral do oci, alebo aspon do tvare. Pas mam stihly, to je tazko dosiahnutelna vec, ked nemate na to dispozicie.

indyka
625 příspěvků 07.05.13 23:24
@MP Maggie píše:
(…) Každé správné pekelnici hádají všichni méně, protože na svůj věk žádná z nás rozhodně nevypadá.

Nejdřív jsem vám chtěla napsat, že jsem ještě pekelnice ve věku, kdy se mi nižší odhad nelíbí a tak dva roky navíc potěší…a pak jsem si uvědomila, že by mne mnohem více potěšilo „vypadáš na 18“ než „vypadáš na 22“. Kruté zjištění. Vzala jste mi iluze, už si i já začínám připadat stárnoucí :-D

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.13 23:24

Prosímvás ženy, opakujte si před spaním: vzhled je důležitý jen pro ty, co nemají co jiného nabídnout.
Všechny jsme krásné, protože se tak cítíme, kurnik už!

indyka
625 příspěvků 07.05.13 23:27

A jinak ideální postava…zpevněná. Holka nemusí být zrovna Twiggy, když má ovšem tělo pevné a nikde jí nic nevisí. Znám pár dívek, které mají do ideálních měr daleko a jsou neskutečné kočky - ale to je prostě robustnější kostra a pevné, pěkně tvarované tělo, žádné faldíky.

bestia
2300 příspěvků 07.05.13 23:32

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 16:14

blacken
2449 příspěvků 07.05.13 23:35

Líbí se mi spíš štíhlé postavy s rozdílem pas-boky - třeba jako má Nina Dobrev a pak éterické víly - třeba Keira. Ne moc vysoké…

Osobně jsem s postavou +- spokojená (klidně si budu opakovat že jsem krásná, protože se tak cítím :-D) - ale kdybych měla možnost něco změnit na sobě, vybrala bych si delší a štíhlejší nohy (abych si nemusela tu délku dokupovat v obuvi, leze to do peněz)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.13 11:42

Momentálně nejvíce menší, drobné dívky, co mají nádherné paže. Pak ty, co nemají PS úpravy na fotkách, takže nikdo z katalogů :). Tady bych asi taky nějaké ideálnější pekelnice našel, ale říkat to nebudu, nechci, aby zpychly ještě více :) :) :)
Z mužů DiCaprio v Labyrintu lží, protože jsme si tam v zásadě strašně podobní kšiltovkou, vousy,10 kg nadváhy a furt neřeší co na sebe :) :) :)

Guinea Pig
1190 příspěvků 08.05.13 12:11

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:14

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.13 12:16

@Borůvka19 …dočasně je správné slovo, vzhledem k tomu, co v některých případech byl dočasný pobyt :)

Morže
1094 příspěvků 08.05.13 13:27

Mě se líbí drobné malé, ale hezky tvarované slečny, kterým i ten největší buran na světě pomůže s těžkým nákupem… moje postava není ideální a sem tam si pofňuknu, ale dokud pořád připomínám ženu a né podivnou postavu neidentifikovatelného pohlaví, kde se prsa dají udělat všude, tak je to ještě dobrý a hlavně mému příteli se líbím a je za mě vyloženě pyšnej a když si před ním dovolím prohlásit, že se mi nelíbí špeky na stehnách, tak mě div neuškrtí a nedá facku :) tak to mám ještě dobrý evidentně :)

Ale každá postava je pěkná, jen s tím musí ženská umět pracovat a nevzdát se :)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.13 13:32

Mam profesionalni deformaci. Takze rozhodne hodne stihle, drobene prsa a dlouuuuuhe nohy. Moderni gymnastky maj naprosto uzasne postavy (pozor neplest ze sportovnima gymnastkama).

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.13 13:39

Maj nejkrasnejsi nohy na svete lepsi nez baletky a modelky.

Fialové kafe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.13 16:34

..

Eset
127 příspěvků 08.05.13 16:42

Mně se líbí postava a la Monica Belucci.

Mylady2
12413 příspěvků 08.05.13 17:09

Mě se líbí postava například tanečnic! Pár jich znám a všechny mají hezkou postavu a krásné vzpřímené držení těla! Což dělá opravdu hodně.
A spíše se mi líbí větší pevné prsa (2-3)

aailyyn
807 příspěvků 08.05.13 17:20

Každá, která je zdravá, zpevněná, má fyzičku, cítí se dobře. A je fuk, jestli u toho máte padesát kilo na sto sedmdesát centimetrů, protože to máte dané a jíte jak dřevorubec nebo máte poctivých o dvacet kilo víc, nicméně nefuníte, když máte běžet po schodech do prvního patra. Je fuk, jestli jste subtilní víla nebo přitažlivá žena s plným poprsím a boky. Se svou postavou jsem spokojená (klasické přesýpací hodiny) i se svými necelými sto šedesáti centimetry, protože díky mému drobnému vzrůstu mi málokdo hádá třidvacet. Někdy bych ale brala o pár centimetrů víc a takové ty dlouhé gazelí nohy až do nebes, to nepopřu. :-) Celebrity mě trošku míjejí, protože si myslím, že drtivá většina z nich má vydřené mnohem hubenější proporce, než by potřebovala a všechny jsou takové nějaké unifikovaně stejné. Snad jen Kim Kardashian (jakkoli si o ní myslím, že je to rychlokvaška, co nic neumí) vypadá normálně (čímž se paradoxně vymyká).

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.13 19:24

Mně se líbí postava Dariny..

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.13 19:27

@vashtie Ta ma hnusny nohy.

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.13 19:29

@gudrun Faktem je, že tím jednou zdůvodňovala proč si bere sukni jednou za uherák…já ani nevím..fakt hnusný?

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.13 19:31

@gudrun KDE?

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.13 19:31

@vashtie Priserny sloni hohy nekde jsem nasla fotku a fakt hruza konve…Ale aspon maka na tom ostatnim za coz klobouk dolu.

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.13 19:36

@gudrun Ona má slony vytetovaný kolem kotníku, tak to asi ví :-)

DRW
2039 příspěvků 08.05.13 19:48

Hezka zena je ta, ktera neni extremne hubena, ale ani roztekla, takze stihla ci lehce s vahou pres, ale udrzovana, hezky oblecena.

indyka
625 příspěvků 08.05.13 19:51

@vashtie „Sexy liga“, to vážně? Ve vedlejší diskuzi o Pekelných celebritách by se ta fotka rozhodně neztratila :-D

(Ale postavu má Dara vymakanou, ne že ne)

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 09.05.13 00:05

Nejideálnější postava je moje…s kapánek většíma prsama, trošku užším pasem, o pár čísel delšíma nohama, jo ještě by to chtělo o něco méně tuku na tricepsu, plnější kulatý zadek a užší ramena…herdek, to už vlastně vůbec nejsem já :-D :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek