Idealni postava podle pekelnic

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.13 01:15

@Beruska bez tecek Pánové policajti, ztratil se mi manžel, musíte ho najít! Je takový menší, silnější, má brýle, vlasů spíš míň a trochu šilhá. Taky má trochu předkus a břicho a… a… a víte co, radši už ho nehledejte. :D

Nanynka_02
450 příspěvků 9.5.13 12:36

Otázce moc nerozumím. I úplně normální a zdravé postavy mají různé podtypy, stejně jako třeba obličeje. Těžko se dá některý z nich označit za „ideální“, spíš jde o osobní preferenci. Někomu se víc líbí oválný ksichtík, někomu pikantní tvář se špičatou bradičkou - někomu víc drobná elegantní figura (Audrey Hepburn), někomu kypřejší vnadná tajle(Marylin Monroe).

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.13 12:45
@Nanynka02 píše:
Otázce moc nerozumím. I úplně normální a zdravé postavy mají různé podtypy, stejně jako třeba obličeje. Těžko se dá některý z nich označit za „ideální“, spíš jde o osobní preferenci. Někomu se víc líbí oválný ksichtík, někomu pikantní tvář se špičatou bradičkou - někomu víc drobná elegantní figura (Audrey Hepburn), někomu kypřejší vnadná tajle(Marylin Monroe).

A vy nevíte, jaký typ - podtyp se Vám nejvíc líbí?..jestli jo, tak šup sem s ním, na to je přesně dotaz :-)

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.13 12:53
@Mylady2 píše:
A spíše se mi líbí větší pevné prsa (2-3)

Dvojky jsou „větší“ prsa?

Kalanka
707 příspěvků 9.5.13 12:57

Hezká postava je pro mne daná už geneticky - dlouhé, rovné nohy. Širší ramena, rovná záda. Viditelný pas. Hodně žen, ať už cvičí jakkoliv, pro mne nikdy hezkou postavu mít nebudou - třeba s krátkýma křivýma nohama člověk nic neudělá.

Nixe Lulu
344 příspěvků 9.5.13 13:08

Mně se líbí nejvíc atletická postava, s pevnými svaly. Ne nepřirozeně velké svaly ale ani ne příliš hubená.

Nanynka_02
450 příspěvků 9.5.13 13:10
@vashtie píše:
A vy nevíte, jaký typ - podtyp se Vám nejvíc líbí?..jestli jo, tak šup sem s ním, na to je přesně dotaz :-)

Mně se - fyzicky - nejvíc líbí postavy pubertálních cikánských děvčat: drobné, se štíhlými končetinami, strašně mlaďounké, ale už se ženskými tvary (prsa, pas, boky). Ale sama bych takovou figuru nechtěla, ani ji nepokládám za ideální.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.13 13:10

Nejhorsi postava jesou kratky nohy a dlouhy telo!! To muze slecinka makat nejist a furt to bude hruza. A vobliknout to dobre je taky fuska.

Nixe Lulu
344 příspěvků 9.5.13 13:12

@gudrun Souhlasím ohledně moderních gymnastek. Taky jsem dřív tenhle sport dělala a dodnes obdivuju. Ale tak hubená jako mnohé závodní gymnastky nejsem ani jsem nebyla, asi mi není geneticky dáno mít tak hubené nohy (i když zbytek postavy mám štíhlý).

Lolula
88 příspěvků 9.5.13 13:13

Mě se líbí oplácané upravené holky s výrazným pasem. Paradoxem je, že jsem podobný typ a nějak zvlášt spokojená teda nejsem :)

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.13 13:21

@Nixe Lulu @gudrun Ja by som sa nebála tvrdiť, že aj postava mužov-gymnastov sa dá vetšinou smelo označiť za ideálnu :)

Zoe
316 příspěvků 9.5.13 13:23
@indyka píše:
A jinak ideální postava…zpevněná.

Pro to hlasuji všemi deseti. Ani hubená ani tlustá, ale hlavně zpevněná. Výstižné.

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.13 13:29
@Nanynka02 píše:
Mně se - fyzicky - nejvíc líbí postavy pubertálních cikánských děvčat: drobné, se štíhlými končetinami, strašně mlaďounké, ale už se ženskými tvary (prsa, pas, boky). Ale sama bych takovou figuru nechtěla, ani ji nepokládám za ideální.

Jak se může líbit postava jinak než fyzicky? A proč není ideální něco, co se Vám nejvíc líbí…mě matete :-)…mimochodem ta definice je na mě až fetišisticky konkrétní..brrr :-)

Amonute
360 příspěvků 9.5.13 13:45

Pre mňa to vždy boli pevné presýpacie hodiny, hoci ja sama som skôr to cello :)). Musím sa priznať, že občas mi padne pohľad na ultraštíhlu baletku a poviem si, že to je prekrásna útla a dlhonohá éterická víla… ale predsa len, vždy sa mi viac páčili obliny. :) Ideál má nastavený každý inak, kedže tých typov a ich variácií je toľko…

Nanynka_02
450 příspěvků 9.5.13 13:48
@vashtie píše:
A proč není ideální něco, co se Vám nejvíc líbí…mě matete :-)

Protože slovo „ideální“ označuje dokonalost. Mně se ty lolitkovské „cukřenky“ podvědomě líbí, ale zároveň vím, že za pár let to s nimi bude jinak. Tento typ figury jim dlouho nevydrží. Takže jsem vděčná za tu svoji, která sice v pubertě postrádala erotický pel dívčího rozpuku, ale před čtyřicítkou pořád vypadá velmi dobře (a to i v devátém měsíci těhotenství. To jsem nečekala a cítím pocit neurčitého vděku. Mám hroznou pleť, ale přibrala jsem jen na břiše).

Morže
1094 příspěvků 10.5.13 00:22

@Amonute Já dle toho vzoru tam nejsem :D Já mám hrudník jak cello, ale nohy jak bell

lablonderousse
240 příspěvků 10.5.13 09:22

Mně se líbí hlavně ženy, co vypadají jako ženy, co působí tak, že by se jich chtěl někdo dotknout, takže prsa, rozdíl mezi pasem a boky, aspoň decentní, být zpevněná, ale ne viditelně svalnatá, pekáč buchet na břiše mi přijde sexy jen u mužů. A vážně by mě zajímalo jak vypadám navenek, protože jsou dny, kdy se na sebe podívám a moje postava se mi vyloženě líbí a druhý den se na sebe podívám zase a připadá mi, že je to fakt tragédie…

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.13 10:01

A já trvám na tom, že má figuru výbornou…
http://www.super.cz/…makacka.html

Nixe Lulu
344 příspěvků 10.5.13 10:07

@vashtie Ten jejich styl psaní je fakt šílenost. Ale jo, postavu má pěknou.

Kalanka
707 příspěvků 10.5.13 10:52

@Nixe Lulu Ma fakt hezkou postavu, skoda jen tech umelych balonu na hrudi.

Mylady2
12413 příspěvků 10.5.13 10:54

@Kalanka balónu? Má max 3…

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.13 10:55
@Kalanka píše:
@Nixe Lulu Ma fakt hezkou postavu, skoda jen tech umelych balonu na hrudi.

Balony??? je má akorát si myslim

Kalanka
707 příspěvků 10.5.13 10:59

@vashtie Jo, ta velikost neni nijak prestrelena, ale vypadaji proste strasne umele a mne se to fakt nelibi. S tim, jak je vysportovana, by patrne od prirody mela prsa minimalni…

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.13 11:06

@Kalanka Mně se líbí..kdyby prsa neměla, nepůsobila by žensky…

Kalanka
707 příspěvků 10.5.13 11:07

@vashtie Chapu. Ale ja proste nejsem fanousek silikonovych prsou.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek