Idealni postava podle pekelnic

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.13 11:09

@Kalanka no jo..to je obvykle názor těch co je nepotřebujou :-)

Kalanka
707 příspěvků 10.5.13 11:10

@vashtie No jasny, pribejva nam tim konkurence :)

blacken
2464 příspěvků 10.5.13 11:19

@vashtie No, já nevím - určitě nemá špatnou postavu, ale na to, kolik tomu věnuje práce a peněz a photoshopu mi přijde, že to zas takovej zázrak není…
http://www.super.cz/…stacich.html

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.13 11:22

@blacken Tak to máte jinej standard v tom případě..neříkám zázrak, ale moc ženskejch s lepší postavou mě nenapadá

Mylady2
12413 příspěvků 10.5.13 11:25

@blacken věnuje práce a peněz? Vždyť chodí je na pás?! a občas žere jen rejži :-) to mi připadá jako velmi levné řešení :-)

blacken
2464 příspěvků 10.5.13 11:30

@Mylady2 :-D Tak jsem nad tím nepřemýšlela. Předpokládala jsem, že jí normálně :-D

@vashtie Tak to máme rozhodně úplně odlišné měřítko, protože podle toho odkazu, co jsem dala mi naopak přijde, že skoro každá druhá má lepší postavu.

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.13 11:31

@blacken Tak to žijete někde, kde bych žít nechtěla!!! :-)

blacken
2464 příspěvků 10.5.13 11:42

@vashtie :-D Možná, že si spíš všímám jen těch se super postavou a slabší články vynechávám… Ale tak jak tak obdivuju každého, kdo na svojí postavě dokáže makat. Já se pravidelně dokopu jen k zušlechťování v cukrárně:-/

Ceresa
465 příspěvků 12.5.13 00:17

Libi se mi stihle az drobne postavy u zen. Esteticky se mi zcela prici rozkydlost a nadvaha. Nekdo to ma geneticky-lze jen zavidet a nebo maka a maka-muj pripad. Kdyz jsem ted v bazenu videla krasnou holku v obliceji a sjela ji na postavu, tak tech 20kg nadvahy ji uplne zdeformovalo. Mlada holka, cca 20 a celulitida jak blazen. To nevim, co bude delat ve 30,40ti…

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.13 12:19

Já bych řekla, že to tkví hlavně v souměrnosti… já nemám oblíbenej typ postavy, ale trvám na tom, že drobná postava („gymnastka“) nebude k tomu mít prsa čtyřky… a naopak jinak mohutná holka krev a mlíko nebude mít, ač jinak symetrické postavy, dejme tomu tenoučký lýtka.
Pravidelnost a souměrnost prospívá nejen obličeji, ale holt i figuře. Pokud jsou všechny prvky v souladu, je jedno jestli je dotyčná malá nebo velká, hubená nebo mírně při těle…

Olinka
2582 příspěvků 12.5.13 22:32

Líbí se mi křehké, éterické dívky (ty, co to mají od přírody, nikoli anorektičky, ze kterých lezou kosti - většinou to jde opravdu dobře poznat) a zároveň i macaté holky - tam je ale důležitá ta pevnost, bohužel. Svou postavu nemám ráda - sice vím, že by mohlo být mnohem, mnohem hůř, ale furt by mi připadalo lepší mít velkej zadek než vyvalený pupek. Ale to už asi nezměním.
Spíš jsem si při pročítání diskuze zamyslela nad jednou věcí - mně je fakt jedno, jak ženská vypadá, jestli je stará, mladá, tlustá, tenká - hlavně musí mít něco v sobě, něco zajímavého. Stejně tak u chlapů. Neříkám nějací extrémní šeredové (jednou jsem v šalině znechuceně koukala na chlapa, co měl postavu typ hruška - no neke - a ještě to zdůraznil obepnutýma džínama, to bylo i na mě moc), zkrátka v mezích normy. Respektive si na tom člověku najdu něco, co se mi líbí a ty nedokonalost nějak přecházím. Jen škoda, že se stejně neumím chovat k sobě.

MP Janka
739 příspěvků 13.5.13 15:45

Mě se líbí postava jako má Ewa Farna, prostě kus ženské, ale přitom štíhlá, mám kamarádku s podobnou postavou, ač jsem na muže, tak v plavkách to je pěkný pohled. Mě do takové postavy přebývá asi 20 kg a taky mám mnohem hrubší kostru, al eněco takového je můj ideál.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 15:56

@MP Janka Tak zrovna Farna je takova "hormonove "natekla…

katkarinka
1255 příspěvků 13.5.13 17:17

Pre mňa je nádherná žena Liv Tyler, ale to je proste kompletka, tvár, vyžarovanie, nielen postava.

Možno to bude znieť divne, ale páči sa mi ženy s malými, alebo žiadnymi prsiami. Asi to bude preto, že mám zo svojho bujného poprsia komplexy.

modina
20 příspěvků 14.5.13 12:11

Mě se líbí křivky - prostě zadek, prsa, a když je holka trošku ‚měkčí‘ :D, to znamená, když to není kost a kůže… hlavně pevné tělo - zadek, stehna, bříško…

Sofia14
74 příspěvků 17.5.13 15:02

Ač mám postavu přesýpacích hodin, nejvíce se mi stejně líbí bezprsaté, bezprdelaté štíhlounké víly…Těm stačí na sebe natáhnout tátovu košili/triko a vypadají pořád skvěle..kolikrát už mě naštvalo, že jsem v nějakém triku vypadala jako kojná :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek