Impregnování klobuků - klobouky do deště...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

made1
5 příspěvků 09.10.17 15:33
Impregnování klobuků - klobouky do deště...

Měla bych dotaz ohledně plstěných klobouků. Mám jich několik, ale bojím se je nosit když prší nebo sněží, protože jsou zatím tak, jak jsem je koupila. Většinou se jedná o značky M&S, HM, Mango, atd. Používáte jenom spreje na boty nebo něco extra? Chtěla bych si je letos opravdu užít.

Reklama

Reklama

Reakce:

Krakorec
46 příspěvků 11.10.17 19:11

Já četla impregnování kloubů… To bych v posledku dost možná využila.

Jinak bych vyzkoušela nějaký sprej na obuv, nejdřív na lacinějším tovaru nebo zevnitř klobouku.

Evilcat
4 příspěvky 12.10.17 12:35

Já nosím klobouky často a používám běžné impregnační spreje. Vše naprosto bez problémů. Žádný se mi nikdy nepromáchal ani nijak nepoškodil. Některé kousky mám už hooodně dlouho.

made1
5 příspěvků 12.10.17 15:40
klouby...

No já musím říct, že tu impregnaci kloubů jsem taky brala… Za další radu děkuji.:-D

made1
5 příspěvků 12.10.17 18:13

@Evilcat Děkuju moc, právě jsem si koupila jeden opravdu krásně petrolejový a šíleně nerada bych ho zničila, málokterý mi sedí.

Evilcat
4 příspěvky 13.10.17 07:03
@made1

Není zač. Jsem ráda, že někdo sdílí moji zálibu v kloboucích.

pavka_l
461 příspěvků 13.10.17 11:04

Ono asi taky záleží na klobouku, plstěný bych se neodvážila impregnovat.

Evilcat
4 příspěvky 13.10.17 11:55

Je pravda, že plstěné klobouky mám 2 velmi letité. Nosívala jsem je i do silného deště bez impregnace a byly v pohodě. Impregnuji je poslední 2-3 zimy a k žádné změně vlastností nedošlo. Co udělají moderní materiály může být ještě otázkou.

chekotay
411 příspěvků 15.10.17 09:10

Tato otázka je zbytečná, klobouky nepřízeň počasí vydrží bez obtíží, a to i tahle nejlacinější sorta. Když zmokne, nechte ho vyschnout nepomačkaný, to je celé.

Reklama

Váš příspěvek

Rihanna a Molly Goddard: Přepychová róba a tenisky

Jen málo komu unikla pózující Rihanna v modrých, volánových šatech.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Vyměníš aneb Debilní kecy na Vinted

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Vítejte v českém second-hand byznysu, kde se komunikace degraduje... Celý článek

Reklama