Kdo je vaší největší módní inspirací?

Fotoalbum tématu (58) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
blondýnkaaa
44 příspěvků 13.1.13 22:39

@blacken tak já vlasy dlouhý mám, ale mít je jako ona tak si pískám :). Mě se tedy v seriálů už moc nelíbí. Oblékají jí tam stále stejně… nudně ;) to si tedy myslím já

Andy.X
43 příspěvků 13.1.13 22:44

@blondýnkaaa V kterých seriálech se podle Vás oblekájí nudně? Třeba v sexu ve městě nebo Gossip girl?

blondýnkaaa
44 příspěvků 13.1.13 22:49

@Andy.X vůbec ne… Gossip Girl je v tomto směru pro mě seriálová špička. Sleduji to vlastně jen kvůli jejich oblečení. Už jsem psala na jiné diskuzi, že Blair a Jenny jsou pro mě velké inspirace. A Sex ve městě jsem nikdy nesledovala ;)

blacken
2464 příspěvků 13.1.13 22:52

@blondýnkaaa Tak já už jsem spíš zapomněla, jakou práci by dalo, aby vypadaly tak jako její :-D

Většinou džíny triko, ale párkrát tam měla hezké šaty a na promofotkách vypadá vždycky úžasně…

blondýnkaaa
44 příspěvků 13.1.13 22:56

@blacken bohužel promo fotky nejsou seriál, ale souhlasím, tam jí oblékají hezky. V seriálu má prakticky vždy džíny, tílko a svetřík… klasika ;). Bohužel když někdo vypadá jako ona, nepotřebuje skoro nic navíc aby zaujala :D. Kéž by jí přestaly žehlit ty vlasy… vypadala by ještě lépe :)

blacken
2464 příspěvků 13.1.13 23:06

@blondýnkaaa Něco na tom bude no… :-D

Andy.X
43 příspěvků 13.1.13 23:26

Další seriál, ve kterém se mi líbí styl oblékání (i když je pravda, že poslední řadou to trochu kleslo) je Pretty little liars. I když je pravda, že tento seriál je inspirací spíše pro mladší ročníky :)

alca m
27 příspěvků 19.1.13 18:27

Hodně se mi líbí styl herečky Nina Dobrev.

Příspěvek upraven 09.03.18 v 10:07

llolla
2102 příspěvků 19.1.13 19:06

@Andy.X
Ha, čekala jsem, kdo tenhle seriál kdy zmíní, protože mi přijde, že má ambice být v oblékání „vzorem“ stejně jako třeba Gossip girl (formátovou stránku seriálu pomíjím=). Mně osobně se nejvíc líbí, jak se obléká Spencer, i když zrovna na těchto fotkách to není nic moc=) Ale na to, že je těm holkám kolem 17, tak třeba ta na té první fotce (už nevím, jak se jmenuje) se oblíká dost výstředně. A to mi připomělo další seriál: Life unexpected- Lux i ta její máma jsou taky dobře oblíkaný

modny guru
280 příspěvků 19.1.13 19:49

http://www.youtube.com/watch?… nemam rada slahacky, ale toto ma dostalo

Mylady2
12413 příspěvků 19.1.13 19:50

@modny guru tak to se není čemu divit je to Dior!;-)

llolla
2102 příspěvků 20.1.13 19:19

Ještě jsem si vzpoměla na Zooey Deschanel v New Girl…

Alikea
31 příspěvků 21.1.13 21:00

Coco Chanel…naprosto ji obdivuji.

blondýnkaaa
44 příspěvků 21.1.13 21:48

@llolla ta puntíkatá sukně na prvním obrázku je skvělá ;)

llolla
2102 příspěvků 22.1.13 09:39

@blondýnkaaa
To je Pacman, ono to na té malé fotce není poznat=)

Jackie Daniels
156 příspěvků 1.5.13 13:50

Baví mě seriál Girls a jeho čtyři hlavní hrdinky - vždy perfektně upravená Marnie, bohémská Jessa, obyčejná, trochu oldschoolová Hannah, dětinská Shoshanna… Obzvlášť tedy miluju Jessu, protože rozhodně nejsem ten typ a rozhodně bych jím chtěla být! :)

AnoNe
884 příspěvků 1.5.13 14:16

Jediný, kdo se mi líbí úplně vždycky, je Kate Middleton. Ale určitě za ní stojí stádo módních poradců. A taky má pro oblékání neproblémovou rovnou hubenou postavu. Oblečená je vždycky krásně.

A teď koukám na Ninu Dobrev, kterou tu někdo zmínil, a taky se obléká moc hezky!

MP Edina
131 příspěvků 2.5.13 09:50
...

Pro mě určitě catherinne z modního pekla

Caralina
916 příspěvků 2.5.13 09:59

Moje zrcadlo, vkus, peněženka a vlastní hlava.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.13 10:03

Ja mam uz dlouho strasnou slabost pro Nicka Woostera, kdybych byla muz, tak jedine on :-)

budox
619 příspěvků 2.5.13 10:06

Co se mi líbí, tím se insiruji, neřeším, od koho to pochází

stylově jsem milovala Bree van de Kamp ze Zoufalek, asi proto, že jsem celou její postavu milovala

yako
3225 příspěvků 2.5.13 10:21

Mě docela inspiruje můj dostatek/nedostatek financí. Nemám tolik, abych běhala po obchodních centrech ověšená taškami, ale když se mi něco pěkného líbí, koupit si to můžu, i když pak to doma ukázat znamená čekat na vhodnou příležitost :). Taky chodím do sekáčů a charit a tam se občas vyskytnou parádní kousky. Jen to chce někdy nádech - výdech, nádech - výdech… Pak to doma namiksuju a vznikne něco…

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.13 21:33

Toto je velmi inspirativni!

moet.de.foret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 08:39

Garance Doré rozhodně - jak jejími vlastními outfity, kterých ale člověk najde jen když je hledá, případně u TheSartorialist, ale taky tím, co fotí. Pro mě je fakt obrovskou inspirací. Ne že bych chtěla kopírovat to, co nosí, ale spíš svým přístupem k módě.

Kaisa
24 příspěvků 29.7.13 09:21

Naprosto souhlasím. Navíc Garance taky natáčí skvělá videa. Rozhodně stojí za pozornost.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek