Inspirace na MP/modním blogu jen na hubených holkách?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
yako
3225 příspěvků 30.10.13 11:55

@aailyyn a vy jste výrazný typ? To máte dobrý, já se na to musím namalovat, dřív teda ne, ale poslední dobou nějak blednu :(.

Sekhmet
1918 příspěvků 30.10.13 11:56

@yako Já furt nechápu, proč je výška kolem 160 cm považována za „malou“. Měřím 170 cm (tedy jen o kousek víc, než vy), ale jsem svým okolím považována za velmi vysokou - prostě proto, že s deseticentimetrovými podpatky měřím metr osmdesát, což v naší zeměpisné šířce znamená, že většině mužů koukám svrchu na pleš :)

yako
3225 příspěvků 30.10.13 12:08

@Sekhmet já se za malou nepovažuju ani náhodou, nicméně na jednání je velká výhoda mít vysokou postavu, my co jsme střední postavy :) se musíme prosazovat daleko rafinovaněji a bez podpatků to nejde. Chudáci malí chlapi, ti to mají ještě težší.

Esmee
4418 příspěvků 30.10.13 12:16

@Sekhmet Přesně, mám 172 a mám ráda podpatky, takže občas 182 cm jak píšete, většině mužů se koukám na pleš na hlavě. Pořád si říkám, jak to, že je tady tolik malých mužů, naprostá většina mám méně než 180 cm.

misial
1396 příspěvků 30.10.13 12:38

@Esmee Taky mám cca 170 a kromě mého dvoumetrového přítele (a táty) jsou všichni mně blízcí muži stejně vysocí, jako já. Doteď jsem si to mohla vysvětlovat tím, že ještě porostou, ale ve dvaceti už většina z nich taková asi zůstane… Což se mi tedy vůbec nelíbí, a jim asi taky ne, vzhledem k tomu, že těch 170 cm je u mých vrstevnic naprostá normálka…

Esmee
4418 příspěvků 30.10.13 12:45

@misial Je to tak, můj přítel je stejně vysoký jako já. Když si vedle něj vezmu podpatky vypadám jako velryba :-/

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.13 12:47

@Esmee tak za tuhle lež máte ode mě červené (. Já Vám dám velryba!

Esmee
4418 příspěvků 30.10.13 12:50

@RenaLange Ale jakápak lež, je to bohužel tak, vyšší a těžší než můj přítel. Víte jak si užívám společnost vysokých mužů! Připadám si pak trochu víc normálněji.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.13 12:53

@Esmee to věřím, moje snacha je stejně velká jako syn ( hodně ) a nerada nosí podpatky. Přitom já žádný rozdíl nevidím, mně se libí když jdou vedle sebe i s podpatkama. Prostě subjektivní ( blbý ) pocit, no.
Velryba…tsssssss

Pirek
7060 příspěvků 30.10.13 12:54

@Esmee
Taky jsem to tak měla! A to jsem ještě o něco drobnější, než Vy! :D

(Aktuálních 192 cm a 90 kg už ale netrumfnu…)

Esmee
4418 příspěvků 30.10.13 12:56

@Pirek To jistě ne :-D.

viera666
967 příspěvků 30.10.13 13:57
hmmm,

@navision nehnevajte sa, ale podla mna mate dost skreslenu predstavu o velkostiach. Alebo mozno ja? Bohvie, aj to je mozne :-D
Podla mna totiz v Inspiraciach su same 36 a vyssie, mozno obcas jedna s velkostou 34, 32 som asi ani nevidela.
Takisto Pavlina Jagrova. To vazne myslite, ze ma velkost 32/34? Podla mna tak 36/38.
Teraz som naozaj zmatena. Bud mam poruchu vo videni ja, alebo vy. Naozaj netusim…

navision
9 příspěvků 30.10.13 13:59

@aailyyn

Toho co jste napsala se držím. Ono jen, že kila navíc jsou na tý menší postavě prostě víc znát. Takže inspirace na většině blogů nula :-)

navision
9 příspěvků 30.10.13 14:12

@viera666

Tak možná má 36/38 :-). ono vyšší holky asi můžou mít velikost 38 a být hubené :-). Ono se to těžko popisuje jakou postavou myslím normální. Ani baculka ani hubená. Zkrátka trochu břicho a stehna :-)…se snad vyfotim :-D

MP Barbucha
3716 příspěvků 30.10.13 14:24

@navision
Já myslím, že se fotit nemusíte, máte prostě normální postavu běžné smrtelnice, jako má většina :-) A to opravdu moc nikde vidět není :-)

viera666
967 příspěvků 30.10.13 14:46
prosim,

Skuste dat nejaku fotku beznej smrtelnice. Lebo ja naozaj vidam okolo seba prevazne tu 36/38 ako v inspiracii vo vekovej kategorii do 30 rokov a tu 38/40/42 vo vekovej kategorii cca do 45 rokov. To vnimam ako „bezne smrtelnice“. A fakt mame asi len rozdielne pomenovanie pre to iste. U mna je bezna smrtelnica vo svojej vekovej kategorii trebars tato:http://www.modnipeklo.cz/profil/timbo/

A este nieco na odlahcenie. Nesuvisi vobec s vami, len mi to hned zislo na um. Mam kolegu, ktory tak nadaval, ako si normalne klasicke zenske priemernej velkosti M nemozu na seba uz nic v obchodoch kupi, lebo vsetko je len pre XXS anorekticky. A jeho zena chuda tiez, standardne Mko a beha z obchodu do obchodu a nic na nu nemaju!!! Pointa? Jeho zena ma 44/46tku, ale oooobrovske body +, lebo ho celkom presvedcila, ze 44/46 = M a ostatni su XXS a v obchodoch je hnusny diktat anorexie :-D. Doteraz sme mu nic neprezradili a baba ma v nas velky fanklub.

Příspěvek upraven 30.10.13 v 14:46

navision
9 příspěvků 30.10.13 14:46

Btw. by mě hrozně zajímalo, kde berou na těch blozích tak krásné fotky. Kdo je furt fotí? Nebo se fotí sami? Neumím si představit každý den někoho prudit ať mě nafotí :-D

tajinka
105 příspěvků 30.10.13 14:51

@viera666
Práve som sa to chystala napísať. Pavlína nosí myslím S/M. Takže splňuje vlastne 36-40, avšak vy ste asi mysleli viac prsaté baby s väčšími bokmi.

Sekhmet
1918 příspěvků 30.10.13 14:56
@navision píše:
Btw. by mě hrozně zajímalo, kde berou na těch blozích tak krásné fotky. Kdo je furt fotí? Nebo se fotí sami? Neumím si představit každý den někoho prudit ať mě nafotí :-D

Kamarádka má fashion blog… a osobního fotografa s profi foťákem.

tajinka
105 příspěvků 30.10.13 14:58

@navision
no väčšinou kamarátky, ktoré baví fotiť / majú tiež blog, súrodenci, prípadne priateľ

myslím, že aj tak ich to po čase prestane baviť a zostanú ich fotiť len kamarátky, ktoré majú blog

navision
9 příspěvků 30.10.13 15:18

@viera666

Myslím, že TIMBO má hezky štíhlou postavu :-). Zkusila jsem na netu najít fotky, co mám na mysli konkrétně normální postavou někde na půli cesty mezi štíhlostí a baculatostí :-).

Jinak kolegova žena velký potlesk :-D! Dobře ona…

viera666
967 příspěvků 30.10.13 20:05

@navision hm, pekne si dala podla mna to rozmedzie. Hore tak 38, v strede mensia 38, mozno aj 36/38 a dole je 40/42 podla mna.
Ta horna postava, na tu sa zasustredim. Podla mna akykolvek z outfitov od Timbo bez problemov. Ono to skresluje ked vidis cloveka obleceneho. Seba poznas aj nahu, so vsetkymi spekmi a nedostatkami, bohuzial :-). A vsimni si strihy a dlzky, ktore timbo krasne pouziva. V drvivej vacsine koncia vsetky jej sukne, kabaty a kratasy tesne pod najsirsou catou stehna,. Na bruchu nikdy nema obtiahnute veci, vzdy ma bud opasok, alebo prekrytie, alebo zvyseny pas, alebo vrstvenie. Nohavice detto, slimky, ale z pevnych stahujucich materialov, ktore pekne formuju co maju. Ak mam byt uprimna, tak keby si postavu z obrazku c.1 obliekla podla popisanych postupov a dlzok, bola by si velmi prekvapena velmi blizkym vysledkom :-).

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.13 01:39
@Esmee píše:
@RenaLange Ale jakápak lež, je to bohužel tak, vyšší a těžší než můj přítel. Víte jak si užívám společnost vysokých mužů! Připadám si pak trochu víc normálněji.

A to si představte, že já byla jen těžší! Můj bývalý byl o 20cm vyšší (185cm) a přesto o 4kg lehčí než já… Nynější 2m a zhruba 95kg a jsem naprosto spokojená :D.

nanjua
1153 příspěvků 31.10.13 16:47
@jumbeee píše:
A to si představte, že já byla jen těžší! Můj bývalý byl o 20cm vyšší (185cm) a přesto o 4kg lehčí než já… Nynější 2m a zhruba 95kg a jsem naprosto spokojená :D.

Já mám 172 cm a s podpatky jsem taky vyšší než můj přítel a abych se přiznala, tak si to dokážu užít. Navozuje mi to pocit jakési dominance a velikosti, což je normálně nemožné vzhledem k tomu, že přítel váží skoro jednou tolik než já a ještě je viditelně starší. Je to v hlavě, do jaké role se chcete stylizovat. Já se svou postavou mám naopak trošku mindrák z toho, že ve mě lidi vidí „křehkou vílu“ a to já opravdu nejsem, snažím se to oblečením potlačovat.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek