Inspirace na MP/modním blogu jen na hubených holkách?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
coralline
840 příspěvků 2.11.13 10:19
@Moir píše:
a kdo ví, jak to bylo tenkrát, třeba používali to divné francouzské číslování, kdy to číslo před písmenem znamená obvod přes prsa

To by pak sedělo. Přiznám se, že nevím, jak to číslovali.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.13 10:22

@Kay_Adams Jak se ta „čtyřicítka“ jmenuje?

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.13 10:23
@coralline píše:
To by pak sedělo. Přiznám se, že nevím, jak to číslovali.

No dnešní 80D podle mě rozhodně nemá… To mám já a jsem o dost „mohutnější“ jak v obvodu, tak v náplni košíčků.

Kay_Adams
1614 příspěvků 2.11.13 10:24

@jumbeee
Sl. Barbora Holičová.
Plus size model (ako sama seba nazýva) a PR face projektu „Miss plus size“.

coralline
840 příspěvků 2.11.13 10:34
@Giulietta píše:
No to netvrdím. Ale napríklad som čítala rozhovor s Elizabeth Hurley a ta oznámila, že keby mala postavu Marylin tak sa zastrelí. :-)

Podle toho článku odkazovaného výše má Elizabeth skoro totožné míry, akorát MM byla menší :-D
Elizabeth Hurley, who in the above quote called Marilyn Monroe “fat”, actually has around the same dimensions: 34-24-34, though is about 5 inches taller than Monroe was.

Garfie
4456 příspěvků 2.11.13 13:06

@coralline Jenomže ona bohužel ta výška taky hraje dost roli…:-( Třeba já měla kdysi „modelkovské“ míry 90/60/90 ale s svými 158 cm jsem rozhodně nevypadala nijak vychrtle, zatímco kdybych měla o 20 cm víc, myslím že už by to vypadalo jinak

coralline
840 příspěvků 2.11.13 13:27

@Garfie Vychrtle ne, ale štíhle ano. S 20 cm navíc byste vypadala jako anorektička (mám takovu kamarádku :-D). Já jsem taky prcek a co bych dala za 60 cm v pase, jéje.

Garfie
4456 příspěvků 2.11.13 13:45

@coralline Jéje, já taky, ty časy už jsou dááávno pryč :-D

misial
1396 příspěvků 3.11.13 09:57

Tak ale podle toho anglického článku měla mít Marylin Monroe 167 cm a max. 54 kilo… Já mám na 170 cm o deset kilo víc a to na téhle fotce: http://www.ireport.cz/…e-bikini.jpg vypadá MM o dost baculatější… I když zas na téhle http://www.todayifoundout.com/…-340x460.jpg vypadá mnohem hubenější. Čímž docházím akorát tak k tomu, že srovnávat se s ní jakkoliv nemá smysl…

hanka.huskova
122 příspěvků 24.11.13 10:37

Z toho, co jsem četla o Marilyn, mi přijde, že spíš měla ohromné kouzlo. A pak je deset kilo sem nebo tam dost jedno. Třeba na první fotce měla „tlusté“ a na druhé „hubené“ období? Navíc hodně záleží nejen na váze, ale také na složení těla. Když se podíváte na staré fotky Petry Kvitové, je to docela cvalík. V době, kdy vyhrála Wimbledon a Turnaj mistryň měla prý jen o pár kilo míň, ale tu váhu přeměnila na svaly a rázem z ní byla normální štíhlá holka. A ještě k úvodnímu příspěvku tohoto vlákna: v poslední době mi připadá, že je v Inspiraci právě spousta takových hubených holek, jejichž oblečení se mi může líbit, ale inspirovat se jím určitě nemůžu. To by teprve bylo peklo.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek