INSPIRACE Z MINULOSTI

Fotoalbum tématu (208) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
MP hanna
124 příspěvků 19.02.17 10:31

@TheQueenOfIron
Děkuji, seriál jsem neznala. Přidávám se k těšení na druhou řadu. Kostýmy krásné, ale u některých dámských šatů komparsu, mám pocit, že jsou vzadu zapínané na skrýtý zip, i podle toho jak odstávají, zdá se mi to?

TheQueenOfIron
75 příspěvků 26.02.17 19:17

@MP hanna Nedivila bych se - času je málo, komparzistů hodně a rozpočty jsou malé :D

TheQueenOfIron
75 příspěvků 19.04.17 08:15

Tak druhá řada už je nějaký ten čas zpět, navíc vyšla celá najednou. Zatím jsem tak v půlce, na víc nebyl čas a musím říct, že mi seriál opravdu chyběl… Myslím, že včera dokonce začalo natáčení série třetí.

leonella
181 příspěvků 20.04.17 15:27

Nádherné kostýmy jsou i ve filmu Anna Kerenina s Keirou Knightley a Alicií Vikander. Oběma to tam sekne.

tilola
94 příspěvků 26.04.17 13:24

@leonella
Ono ji to sluší nejen v historických šatech!

TheQueenOfIron
75 příspěvků 30.04.17 19:10

@leonella A mně se tam zrovna nejvíc líbil Aaron Taylor-Johnson jako Vronskij… :D

leonella
181 příspěvků 04.05.17 13:22

@TheQueenOfIron
Máte pravdu! V uniformě mu to teda sakra sluší :-)

TheQueenOfIron
75 příspěvků 12.12.17 13:34

Zima už je tady a tak je na čase to tu po té dlouhé době trochu rozproudit. A na co jiného se podívat než na kabáty a kožichy - seriálové, ale přece. První čtyři fotografie jsou ze seriálu Frontier, další tři pak ze seriálu Victoria a nakonec jedna velmi roztomilá z adaptace War & Peace od BBC.

malucia
113 příspěvků 17.12.17 20:06

@TheQueenOfIron
schází mi tam popelka…

TheQueenOfIron
75 příspěvků 18.12.17 09:35

@malucia A Popelka mi v tomhle trochu připomíná Game of Thrones. Tam to vyřešili jednoduše - hodili na herce koberce z Ikei.

Jordaan
8738 příspěvků 18.12.17 09:46

@TheQueenOfIron

Jak to dopadlo s tema vstupenkama?

TheQueenOfIron
75 příspěvků 18.12.17 10:08

@Jordaan Naštěstí jsem se jako zázrakem dostala. Dovolat jsem se ale nedovolala - vždycky mi to položili, ne že by to nezvedli, prostě to položili, což mi přijde jako drzost největší - podpora neodepsala doteď. Pak najednou přišla další záplava neužitečných sms zpráv a mezi nimi kupodivu i jeden e-mail se vstupenkou. Dopadlo to tedy dobře, ale myslím, že tuhle službu znovu využívat nebudu. Jasně, neměla jsem tak zuřivě uklízet svou e-mailovou schránku, ale ten zákaznický servis… Každopádně koncert byl skvělý.

Jordaan
8738 příspěvků 18.12.17 10:14

@TheQueenOfIron

Konec dobry, vsechno dobre. Servis ale desny, kdyz je ten mail tak dulezity, tak to tam maji velkyma pismenama napsat, tak aby to clovek neprehlidnul a ulozil si to.

TheQueenOfIron
75 příspěvků 20.12.17 11:32

@Jordaan No, dneska mi ze zákaznického centra odepsali s tím, že se omlouvají za opožděnou komunikaci, že k odbavení by mi stačila ta textová zpráva, a jak se mi koncert líbil. To mi řekněte, proč tedy do zprávy píší, že musíte použít k odbavení QR kód z e-mailu, když vám pak servis tvrdí něco jiného? Děs běs.

TheQueenOfIron
75 příspěvků 20.12.17 11:37

Ale aby bylo veseleji, můžeme se podívat na pár svršků z Penny Dreadful. Seriál tu už v krátkosti proběhl, ale kabátů by se tam našlo tolik, že kdybych chtěla ukázat všechny, byla bych tu hodně dlouho :D

Stránka:  « Předchozí 1 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek