Inspirativní vuitton?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Hepla
7 příspěvků 15.6.12 09:25

Je vůbec statisticky možné, aby všichni ti páni a kluci, kteří ponožky v sandálech tahají, měli plíseň:-)??? Že jsem nešla na kožaře, měla bych o práci postaráno:-)!
Já si nemohu pomoci, já ty fusekle v těch sandálech prostě nesnáším, a v nejhorším, jak je uvedno v reakci výš, když už mám ty nohy vážně hrozný a plesnivý, snad se dají zvolit dostatečně vhodné prodyšné boty, výběr dnes je, a nenápadné, čisté ponožky:-).

Hepla
7 příspěvků 15.6.12 09:32

Modrá kočka: přesně, ta vůtónská varianta je stejně hnusná jako ta česká:-). Ale já osobně vůtóna nerada a český fusky v sandálech též, takže nejsem moc objektvní pro hodnocení zmíněné problematiky:-).

modra_kocka
903 příspěvků 15.6.12 09:44

@Hepla: já si nemyslím, že to něco společného s plísní, i když ji prý má asi polovina populace. Plíseň je velmi snadno léčitelná, a jeji projevy se dají snadno zakrýt.
Myslím, že je to stejné, jako s tričky o číslo menšími, kurvími kroji a bokovkami s lezoucími muffinky - prostě nositele nenapadne, že to vypadá blbě. Ono to totiž není tak, že vědí, že to vypadá bvlbě, a nevadí jim to. Nositeli poboných věcí skutečně jednoduše nenapadne, že to není hezké. Co víc - často vnímají, že jiní jsou oblečení lépe, ale nevědí, v čem je ten rozdíl. Ale to není o hlouposti ani ignoranci. Jednoduše jim nikdo nikdy nevysvětlil, jak jinak se dá oblékat. Je to podobné, jako by dítěti nikdy nevysvětlili sčítání a odečítání, a v dospělosti se na něj zlobili, že neumí spočítat útratu.
Tady nezabere nic jiného než osvěta a tolerance

modra_kocka
903 příspěvků 15.6.12 09:58

@Hepla: pořád nemohu uvěřit tomu, že to není vtip nebo fotomontáž. Zvlášť ta fotka v úvodu této diskuze - vždyť jsou to hnusné plastové hnusosandále a hnusné vytahné ponožky!

Hepla
7 příspěvků 15.6.12 10:13

Souhlas, Modrá kočko, i stylu odívání se učíme, není geneticky daný:-). Osvojujeme si ho během našeho začleňování do společnosti, kdy se učíme společenským normám a očekáváním, a kdo že to neuvědoměle nejvíce ovlivní každé dítě? Ano, rodina a vrstevníci, také média atd. Prostě prostředí, které tě obklopuje, tě ovlivní. Takže když ti nikdo včas neřekne, že ty fusky v těch sandálech neee, a že muffinci taky neee, smůla:-(, ale v dospělosti už ty naše mentální a sociální procesy trochu řídíme sami a tady nastává šance: tady může nastoupit ta osvěta:-)). Takže potom si ty fusky klidně do těch sandálů vzít můžu, ale nemůžu se divit, když se mně za to někdo na Ádině blogu pochechtává, nebo to mohu vzít jako výzvu a nad těma fuskama se zamyslet…:-)). Trochu to hrotím (s nadsázkou), na světě jsou samozřejmě důležitější věci než fusky v sandálech, ale bavíme se tu o fuskách v sandálech:-).

janus495
82 příspěvků 17.3.14 10:21

@babakoko
ponožky v sandáloch inšpirácia pre samotné ponožky

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek