Internetový obchod fashiondays.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
daniela11  03.11.12 18:06
int.obchod fashiondays

Chtěla bych se zeptat, jestli máte zkušenosti s tímto internetovým obchodem. Objevila jsem ho díky MP a dřív než tam utratím majlant bych ráda věděla, jestli tam není s něčím problém, třeba s vracením zboží nebo jestli vám objednané zboží opravdu dorazilo a za jak dlouho.
Děkuji za odpovědi


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Nikississ
13 příspěvků 04.11.12 17:34

Blondýna o tom dost psala:
http://www.protivna-blondyna.cz/…ndayscz.html

http://www.protivna-blondyna.cz/…zadarmo.html

http://www.protivna-blondyna.cz/…ni-trik.html

 
Daisyrella
62 příspěvků 04.11.12 17:47

Chce to mít přehled o zboží, které si hodláte zakoupit. Objednávala jsem si tam jednou parfém, vyšel mě o pár stovek levněji, než když ho normálně koupím v parfumérii. Byl to originál, zboží došlo asi za 3 týdny. Nicméně oblečení bych tam asi neriskovala.

 
Kitina1987
27 příspěvků 05.11.12 07:55

Za sebe mám dobré zkušenosti…ob­jednávala jsem si tam trenčkot a přišel cca taky asi během tří týdnů a je perfektní…dál taky nějaké drobnosti…parfémy, náušnice atd..nikdy jsem nic nevracela…

 
Uživatel je onlineKarin
3545 příspěvků 1 inzerát 15.05.13 23:31

Co si myslíte o téhle kampani? Jde o kabelky Picard. Zalíbila se mi tam ta žlutá, Tiger, a chtěla jsem si ji najít jinde na webu, jestli ta cena tak nějak odpovídá, a nikde jsem ji nenašla. Jenom na německém ebay, v jiné barvě. Tak jsem se zkusila podívat i po těch ostatních a taky nic moc. Tak se mi zdá, jestli to trochu nesmrdí… :-(

 
Daisyrella
62 příspěvků 16.05.13 08:25

@Karin Kabelky Picard prodávají v prodejnách Salamander, tak se zkuste nejdřív podívat tam.

 
belmonte
65 příspěvků 16.05.13 10:27

Nedávno jsem na Picardy koukala ve Vídni, taky v Salamnder, měli tam obrovský výběr a ceny jako fashion days ve slevě. Jejich ceny/slevy jsou někdy podivné, myslím že slevová cena = původní.

 
Uživatel je onlineKarin
3545 příspěvků 1 inzerát 16.05.13 10:45

Mně nejde ani tak o cenu, jako hlavně o to, abych si nekoupila padělek. V aktuální kolekci (v obchodech) ty kabelky nejsou, ale to je jasné, že nedají do slev aktuální kolekci. Ale já jsem je nemohla najít ani na internetu, že by vůbec existovaly, tak nevím… Četla jsem o FD pár článků od Protivné blondýny, tak mám pochybnosti. A vím, že tam prodávají všelicos. Občas tam třeba vidím jednu stejnou věc (dokonce na identické fotce) ve dvou různých akcích pod různými názvy a za různé ceny. Což sice klidně můžou, ale působí to přinejmenším divně. V člověku to nutně vzbudí pochybnosti.
Mně se ta kabelka sakra líbí, ale když o její existenci najdu na celém internetu zmínku jedině na německém eBayi, tak se mi to nějak nezdá a nejsem si tak úplně jistá, jestli je to opravdu výrobek té značky a jestli je u toho vůbec pravdivý popis (třeba že je to kůže). Tak jsem trochu doufala, že mi tu někdo třeba jen ukáže, že neumím vyhledávat :D

 
Matka Vlčice  16.05.13 11:31

Picardku jsem viděla i v Galexu.

 
arpa
1236 příspěvků 16.05.13 11:41

Mně FD moc nebere, i když vyloženě špatnou zkušenost s nimi nemám (např. reklamace bez problémů, taktéž rušení objednávek…).
Mně na něm v principu vadí asi nejvíc dvě věci: zaprvé to, že se tváří, jak jsou levní, ale totéž zboží lze sehnat mnohde i za méně, zadruhé mi vadí dlouhé dodací lhůty (cca měsíc) v kombinaci s platbou předem - de facto jim poskytujeme levný úvěr. Kombinace prvního a druhého způsobuje, že o výhodnosti koupě na FD trochu pochybuju.

 
Uživatel je onlineKarin
3545 příspěvků 1 inzerát 17.05.13 11:21

Dneska se mi tam zase zalíbila jedna kabela značky Free for Humanity (nikdy jsem o ní neslyšela), ale na internetu jsem zjistila, že tuhle značku mají teď ve slevách všude (bigbrands, různé slevové servery), což je taky zvláštní…


Reklama

 Váš příspěvek

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama