Internetový obchod fashiondays.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
daniela11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.12 18:06
int.obchod fashiondays

Chtěla bych se zeptat, jestli máte zkušenosti s tímto internetovým obchodem. Objevila jsem ho díky MP a dřív než tam utratím majlant bych ráda věděla, jestli tam není s něčím problém, třeba s vracením zboží nebo jestli vám objednané zboží opravdu dorazilo a za jak dlouho.
Děkuji za odpovědi

Reakce:
Daisyrella
62 příspěvků 4.11.12 17:47

Chce to mít přehled o zboží, které si hodláte zakoupit. Objednávala jsem si tam jednou parfém, vyšel mě o pár stovek levněji, než když ho normálně koupím v parfumérii. Byl to originál, zboží došlo asi za 3 týdny. Nicméně oblečení bych tam asi neriskovala.

Kitina1987
27 příspěvků 5.11.12 07:55

Za sebe mám dobré zkušenosti…objednávala jsem si tam trenčkot a přišel cca taky asi během tří týdnů a je perfektní…dál taky nějaké drobnosti…parfémy, náušnice atd..nikdy jsem nic nevracela…

Karin
3948 příspěvků 15.5.13 23:31

Co si myslíte o téhle kampani? Jde o kabelky Picard. Zalíbila se mi tam ta žlutá, Tiger, a chtěla jsem si ji najít jinde na webu, jestli ta cena tak nějak odpovídá, a nikde jsem ji nenašla. Jenom na německém ebay, v jiné barvě. Tak jsem se zkusila podívat i po těch ostatních a taky nic moc. Tak se mi zdá, jestli to trochu nesmrdí… :-(

Daisyrella
62 příspěvků 16.5.13 08:25

@Karin Kabelky Picard prodávají v prodejnách Salamander, tak se zkuste nejdřív podívat tam.

belmonte
65 příspěvků 16.5.13 10:27

Nedávno jsem na Picardy koukala ve Vídni, taky v Salamnder, měli tam obrovský výběr a ceny jako fashion days ve slevě. Jejich ceny/slevy jsou někdy podivné, myslím že slevová cena = původní.

Karin
3948 příspěvků 16.5.13 10:45

Mně nejde ani tak o cenu, jako hlavně o to, abych si nekoupila padělek. V aktuální kolekci (v obchodech) ty kabelky nejsou, ale to je jasné, že nedají do slev aktuální kolekci. Ale já jsem je nemohla najít ani na internetu, že by vůbec existovaly, tak nevím… Četla jsem o FD pár článků od Protivné blondýny, tak mám pochybnosti. A vím, že tam prodávají všelicos. Občas tam třeba vidím jednu stejnou věc (dokonce na identické fotce) ve dvou různých akcích pod různými názvy a za různé ceny. Což sice klidně můžou, ale působí to přinejmenším divně. V člověku to nutně vzbudí pochybnosti.
Mně se ta kabelka sakra líbí, ale když o její existenci najdu na celém internetu zmínku jedině na německém eBayi, tak se mi to nějak nezdá a nejsem si tak úplně jistá, jestli je to opravdu výrobek té značky a jestli je u toho vůbec pravdivý popis (třeba že je to kůže). Tak jsem trochu doufala, že mi tu někdo třeba jen ukáže, že neumím vyhledávat :D

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.13 11:31

Picardku jsem viděla i v Galexu.

arpa
1250 příspěvků 16.5.13 11:41

Mně FD moc nebere, i když vyloženě špatnou zkušenost s nimi nemám (např. reklamace bez problémů, taktéž rušení objednávek…).
Mně na něm v principu vadí asi nejvíc dvě věci: zaprvé to, že se tváří, jak jsou levní, ale totéž zboží lze sehnat mnohde i za méně, zadruhé mi vadí dlouhé dodací lhůty (cca měsíc) v kombinaci s platbou předem - de facto jim poskytujeme levný úvěr. Kombinace prvního a druhého způsobuje, že o výhodnosti koupě na FD trochu pochybuju.

Karin
3948 příspěvků 17.5.13 11:21

Dneska se mi tam zase zalíbila jedna kabela značky Free for Humanity (nikdy jsem o ní neslyšela), ale na internetu jsem zjistila, že tuhle značku mají teď ve slevách všude (bigbrands, různé slevové servery), což je taky zvláštní…

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek