Iontový fén s hlubokým difuzérem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Murph
8 příspěvků 01.02.16 18:21
Iontový fén s hlubokým difuzérem

Mám suché, nerovnoměrně vlnité dlouhé vlasy. Když je rozčešu, mám na hlavě lítací háro, které se začne vlnit až po pár dnech. Když je pomačkám a nechám uschnout na vzduchu, tak jdou do mírných vln (asi typ 2B, co jsem se dočetla na netu), ale je tam spousta malých rozlítaných vlásků a vypadá to neupraveně, po spaní to vypadá blbě, je to rozcuchané. Když to prohrábnu prsty, zlepší se to, ale žádný zázrak. Takže chci zkusit difuzér.

Jenže nevím jaký. V nějakých radách jsem se dozvěděla, že pro delší vlnité vlasy jedině hluboký s okrajem (jako mistička), aby z něj vlasy nevypadávaly ven a nabral je. Ale takových bohužel moc není. Přemýšlím nad Babyliss nebo BioIonic. Recenzí je málo, nejvíc jsem se dočetla na Amazonu. U BioIonicu bylo několik příspěvků o poruchách, ale většina lidí si ho chválí, že rozdíl v kvalitě vlasů je znát. U Babylissu jsou ty recenze zaměřené spíš na to, jak rychle suší a že je opravdu silný, takže turbo skoro nelze použít. Babyliss mají i v Tescu, Datartu, na Alze, prostě všude možně a bojím se, aby nebyl moc horký a nevím, zda či jak velký má u něj ionizace efekt. Ale jako plus má tenhle fén zřejmě hluboký difuzér. Na BioIonicu se mi nelíbí mělčí difuzér a v podstatě teď mají výpadek u difuzéru - často není dostupný. Máte někdo s těmi fény či difuzéry zkušenost? Nebo s jakoukoliv jinou značkou? Jakýkoli tip, rada, vysvětlení..
Je to investice několik tisíc. :/

BioIonic

Babyliss http://products.kijkshop.nl/…154267-4.jpg

Nemůžu najít žádné video, kde by ty difuzéry byly pořádně vidět.

Bio Ionic Power Light
http://www.luxusnivlasy.cz/…-cerny--p165

BABYLISS 6000E
https://www.alza.cz/…d3809759.htm


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Murph
8 příspěvků 02.02.16 20:09

Tak jsem si projela znovu Amazon a volala jsem do jednoho obchodu..

Babyliss fén má malý difuzér, asi 8 cm. A je údajně dost hlučný. Dle eshopu je minimálně poruchový. Dle recenzí asi taky.
 https://www.youtube.com/watch?…

Bio Ionic má na Amazonu hodně chválený difuzér, dobře tvarovaný, velký údajně 15 cm (jako dlaň). Ale dle obchodu je samotný fén poměrně poruchový a dle recenzí na Amazonu taktéž.

To je fakt výběr :/ Chtělo by to asi ještě další tipy.

Kdybych já se v tom vyznala nebo to mohla někde vidět.. To je právě ten problém, jinak už bych měla vybráno dávno. Nebaví mě to.


Reklama

 Váš příspěvek

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama