Ivana Trump "módní ikonou"?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
QueenOfSheba
118 příspěvků 22.11.16 12:56
Ivana Trump "módní ikonou"?!

Po přečtení následujícího článku nevím, zda se mám smát, nebo plakat:

https://www.novinky.cz/…umpovou.html

Vypichuji poslední odstavec:
„Na takto opulentní styl nejsou sice Češi zvyklí, dá se ale říci, že v kolikrát nezajímavých českých módních vodách by mohla být Ivana Trumpová zajímavou figurkou. A její diplomacie, stejně jako módní kreace, by mohly být vítaným osvěžením nejen v seriózních denících, ale i na titulních stránkách módních magazínů.“

A fotky těch módních kreací - opravdu „výživné“…

Tak co, kdo se těšíte na „vítané osvěžení“ zatuchlého českého módního světa? :D

Reakce:
Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.16 12:57

@QueenOfSheba Já jo, ale že by to bylo na extra téma?

QueenOfSheba
118 příspěvků 22.11.16 13:07

Proč ne, když se tu nedávno v nějaké diskuzi lidi hádali, jestli volit Hillary nebo Trumpa? Tohle aspoň souvisí s módou.

Gorilka
1097 příspěvků 22.11.16 14:24

Extravagance v místním rybníčku opravdu moc není.

VeronikK
1044 příspěvků 22.11.16 16:05

Náhodou je to zajímavé téema.
Osobně nemám ráda, když ženy neumí přijmout svoje stárnutí s určitou pokorou. Nelíbí se mi, že je Trumpová moc umělá a je to vidět, nepůsobí to podle mě moc dobře. Na druhou stranu, co jsem tak četla (v rozhovovrech s jinými ženami než IT), je v USA obrovský tlak na ženy, aby se snažily vypadat stále mladě. Asi si to nemůžeme představit.
Bohužel myslím, že zamrzla i co se týče módy. Její styl mi není blízký, ale musím uznat, že má odvahu a skutečně je, jak se píše v článku, opulentní. Když se v české politice objeví ženy, snaží se být obvykle spíše nenápadné. A to bez ohledu na vkus/nevkus.
Přes to všechno je to úspěšná a zřejmě schopná žena, která bývala krásná.
Takže myslím, že by nejvíce rozvířila vody bulváru, ale proč ne. Trochu zábavy do politiky a módy.

Jindrason
288 příspěvků 22.12.16 09:50

Na Trampa dobrý :)

Hayele
69 příspěvků 24.12.16 19:25

Oni maji Trumpovi obecne zvlastni styl: http://www.idesignarch.com/…ent-mansion/

Uncensored
20 příspěvků 02.01.17 17:15

Ten článek je dost vycucanej z prstu a nemyslím si, že jeho hlavním poselstvím je Ivanino oblečení. To byl spíš křečovitej pokus zakončit celej křečovitej článek, takže bych to vubec nebrala vážně :D

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek