Jak asi vypadáme?

Fotoalbum tématu (45) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Tojsemcelájá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 09:20

Jestli si slečna/paní/pan Gudrun koupil/a brýle, které prezentovala v jiné diskuzi tady, tak je to taková ta slovenská „podnikatelka“ Mojsejevová, nebo jak se jmenuje

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 09:36
@mikita.miki píše:
@Matka Vlčice ušetřete můj mladý nadějný život a nedávejte svoji fotku, já už tahle mám traumata z místních uživatelek a ještě vy, to by mě zabilo!! :-) škytnu, prdnu závistí a je po mě

Ukecala jste mě, budu si šetřit tento prostředek hromadného ničení na okamžik kdy usoudím, že se lidstvo již nutně potřebuje dostat na vyšší úroveň bytí. V současnosti by to bylo jen házení ryzích diamantů svi..ím.

@Radiacijka píše:
@gudrun jo a mam dva kokoty dokonce

To jsem tak nějako tušila. Že vy jste měla už pár fotek v galerii?

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 09:45
@Edith4B píše:
Asi odpadl…

Z tohodle musela Maruška minimálně na panáka.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 09:54
@real.blond píše:
JO JO, PRESNE TAK!

To jste si mohla ušetřit, ne?

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 10:09

@GalianosjednimL Mám, jsou to ti nejlepší chlapi na světě. Dá se s nimi bavit, jsou citliví, voňaví, krásní. Zrovna mi dva občas přespávají doma-dceřini kamarádi.
A s těmi vlasy jste se trefil, šílím z nich.

KlaudieS
1765 příspěvků 21.5.13 10:17
@birkin píše:
@razorblade To jsem si myslela původně něco podobného, ale pak jsem v představě přešla k muži a po některých výrocích Gudrun k té postavě z toho Almodovara…

Myslíte třeba jisté postavy ze Vše o mé matce? :D :D :D

birkin
1862 příspěvků 21.5.13 10:30

@KlaudieS Ano, myslím naprosto konkrétní postavu jménem Lola. Na stránce 4 této diskuse najdete i její fotografii.

cryptoprocta
179 příspěvků 21.5.13 10:33
@Matka Vlčice píše:
A nemohla bych vás poslat do pr*dele osobně? Napište kdy a kde.

:-D tak teď mám jogurt na monitoru. Ještě že jsem v práci sama :-)

KlaudieS
1765 příspěvků 21.5.13 10:37

@birkin A jo, jsem ale slepá…já si prve vzpomněla na Agrado, kamarádku/a hlavní hrdinky :).

Robena
1257 příspěvků 21.5.13 10:50

Jak asi vypadame? Asi tak, jako tato diskuze.

real.blond
6688 příspěvků 21.5.13 11:30

@Matka Vlčice ja to ale myslela na tu druhou, ne na vas:-) aby okusila vlastni medicinu, kdyz komentovala neco, co jsem psala ja a nepatrilo ji.

Navy_Girl
20 příspěvků 21.5.13 12:41
Tak je vidim

1. Gudrun
2. Real. blond
3. Katkarinka

Katkarince se omlouvám, ale prostě to tak mám.

katkarinka
1255 příspěvků 21.5.13 12:46

@Navy_Girl tak teraz som oprskla monitor :DDDD Ja som Vám za tú fotku vďačná, niekedy padne dobre povedať si, že vlastne nevyzerám až tak zle :)

Navy_Girl
20 příspěvků 21.5.13 12:48

Doufala jsem, že to na vás bude tak působit. :) Těžko říct, kde se to v mé hlavě vzalo.

shirla
882 příspěvků 21.5.13 13:02

@Navy_Girl
Mé představy o @katkarinka jsou poněkud usedlejší.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 13:16

@Navy_Girl Neunavuje vás to měnění nicků?

katkarinka
1255 příspěvků 21.5.13 13:17

@shirla hiii mne je tá slečna nejaká známa, kto to je? Neviem si zaradiť. Ale vlasy mám vo farbe vlasov môjho obrázku, to verejne ponížene priznávam :D

Navy_Girl
20 příspěvků 21.5.13 13:27

Neměním nicky. Otázka zněla jasně, Katkarince jsem se předem omluvila, ale odpověděla jsem podle pravdy. Nakonec - vzala to tak, jak to má být. Rozhodně v tom nebyla snaha ji urazit, či zesměšnit. Vám se nikdy nestalo, že jste si něco nesmyslně spojila v hlavě a napadlo vás to, i když jste věděla, že je to nevhodné, blbé a nepatřičné? Tady snad o nic nejde, ne? :)

Rakutenka
32 příspěvků 21.5.13 13:31

@katkarinka Herečka se jmenuje Geena Davis, obrázek je z filmu Dlouhý polibek na dobrou noc. Hrála v např. Thelma & Louise, Ostrov hrdlořezů. V civilu je hnědovláska/zrzka.

Alizon
1235 příspěvků 21.5.13 15:11

Moji predstavu o Sekhmet uz jsem popsala, ted i s fotkou (jen by mela mit vic vlnite vlasy), Corleone - proste musi mit tmave vlasy. Pri hledani fotek jsem narazila i na jednu pani, ktera vypada tak nejak jak si predstavuji Don Chicot (omlouvam se jestli jsem netrefila vek).
edit - ve skutecnosti vsichni nejaci pravnici

Příspěvek upraven 21.05.13 v 15:13

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 15:13

@Alizon
Věk možná jo, ale podobu ne. Nicméně takhle bych vypadat chtěla, protože by mne okolí začalo třeba brát konečně vážně.

Alizon
1235 příspěvků 21.5.13 15:17

@DonChichot Tak ted jsem zvedava, co na vasem vzhledu zpusobuje ze vas neberou vazne. Ja si vas opravdu predstavovala jako takovou sefovou ze ktere podrizeni a kolegove sednou na zadek, ale zaroven ji maji radi, jestli vite jak to myslim. Tedy berou ji kazdopadne vazne.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 15:21

Tak to ja si corleoneho predstavuju asi nejak takhle, minimalne nazory miva nekdy podobne:

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 15:22

@Alizon
Moje fotka je ve vláknu Prožíváte mejkap? Tam jasně uvidíte, že ze mne šéfová nikdy nebude.

Stránka:  « Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek