Jak asi vypadáme?

Fotoalbum tématu (45) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Alizon
1235 příspěvků 21.5.13 15:40

@DonChichot
Tak ted tu ziram. Vase skutecne JA vypada docela jako moje realna sefova (jenomze te je o deset let min nez vam). Takze z toho si delam zaver ze vas neberou vazne, protoze proste vypadate mladsi nez jste.

Alizon
1235 příspěvků 21.5.13 15:43

@razorblade
No ja mela na skole spoluzaka, ktery byl taky takovy Corleone a vizualne dneska vypada docela jako ten pan na fotce - jen trosku svetlejsi vlasy, tak mam takovou asociaci. Stejna osoba to ale zrejme nebude, Corleone je podle vseho o neco mladsi nez ja a dotycny spoluzak.

termalni voda
79 příspěvků 21.5.13 16:53

Nedelam si moc predstavy o „virtualnich lidech“, na Modnim pekle mam vlastne predstavu jen o @chinin. Tu si predstavuji neco mezi Victorii Beckham, ale s delsimi zvlnenymi vlasy, jak psala @Karoleenah, a Stacy London, jak psala @sandrinn, proste jako elegantni sik zenu, ktera ma svuj styl. :-)

termalni voda
79 příspěvků 21.5.13 17:10

Jeste dodam, ze me prekvapilo, ze si tolik lidi (nyni 18) predstavuje @chinin jako „osklivou slecnu“ bez stylu a smrncu, coz je podle me v rozporu s jejimi prispevky a radami tady na Modnim pekle.

p. s.
A taky nechapu, proc byla chinin „uraminkovana“ za svuj prispevek:
„Jediné, co mě trochu zamrzelo (ne urazilo či podobně!), je představa @Jiná Realita o mně. Ne kvůli „nic moc“ vizáži dotyčné, ale kvůli tomu, že její představa evidentně postrádá smysl pro humor a styl, což jsou myslím charakteristiky, které mě dost vystihují.“

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 17:28

@Alizon ten pan na fotce je sheldon cooper ze serialu teorie velkeho tresku - ma socialni fobii, kazdeho urazi a mysli si o sobe, ze je jedinecny:D

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 17:31

@razorblade podla toho popisu zacinam mat pocit, ze socialnu fobiu ma tak 30-50% mojej fakulty :D

Ginevra
646 příspěvků 21.5.13 17:35
@termalni voda píše:
p. s.
A taky nechapu, proc byla chinin „uraminkovana“ za svuj prispevek:
„Jediné, co mě trochu zamrzelo (ne urazilo či podobně!), je představa @Jiná Realita o mně. Ne kvůli „nic moc“ vizáži dotyčné, ale kvůli tomu, že její představa evidentně postrádá smysl pro humor a styl, což jsou myslím charakteristiky, které mě dost vystihují.“

Asi proto, že touto reakcí (na příspěvek od @Jiná Realita) svůj proklamovaný smysl pro humor zrovna neprokázala.

continuity
5853 příspěvků 21.5.13 17:46

@DonChichot vite co, ono to mozna patri do vlakna priznani, ale vypadam typove hodne podobne jako vy. jsem poprve byla zaskocena, kdyz mi lide jenom na zaklade fotografie rekli, ze na ne pusobim hodne mile. pak jsem to nejak pochopila v cem to vezi a vy jste podobny typ. vypadate o nekolik let mladsi a tak nejak mile.

normalne jsem s tim kukucem sefovala deseti nebo kolika lidem a v pohode. pravda jedna divcina brecela, kdyz jsem odchazela, co asi neni uplne normalni, jenom nevim, jestli nebyla normalni ona nebo ja :D

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 18:30

@razorblade Sheldona miluju :D

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 18:34

@Kokoska1 Kdo by ho taky nemiloval! :-)
A on JE jedinečný ;)

katkarinka
1255 příspěvků 21.5.13 20:13

Mám pocit, že radiacijka sa asi prevtelila a máme tu miloše zemana :D

valery
1587 příspěvků 21.5.13 20:25
@DonChichot píše:
@Alizon
Věk možná jo, ale podobu ne. Nicméně takhle bych vypadat chtěla, protože by mne okolí začalo třeba brát konečně vážně.

"Slyším dona Quichota, cha cha cha cha, jak se tomu chichotá. cha cha cha cha… :-) :-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 20:34

@ionicera Jejda, to jsme se nepochopili :), ale neva i tak to jde pojmout. Grey x Gay
@MPSkrolew Nikola se ve mne zrcadli, to bude asi pricina.

Příspěvek upraven 21.05.13 v 23:48

Rahja
164 příspěvků 21.5.13 22:13

Vtipné téma. Představu mám jen o Mylady, nevím proč.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.13 22:17

@continuity
Fotka lže, já jsem strašně zlá a nepříjemná. A vůbec.
Ne, fakt bych nemohla nikomu šéfovat, nemám na to schopnosti a ani povahu a ani ambice.

real.blond
6688 příspěvků 21.5.13 22:20

@Rahja mylady je mladsi, krasnejsi a blondatejsi:-) ale tato dama je urcite taky mylady:-D

Mylady2
12413 příspěvků 21.5.13 22:33

@Rahja oooo to jsem polichocena :-D ale jsem mladší :-))) atd jak říká blondí

Edith4B
492 příspěvků 21.5.13 22:34
@real.blond píše:
@Rahja mylady je mladsi, krasnejsi a blondatejsi:-) ale tato dama je urcite taky mylady:-D

Fakt blondatejsi?!A ja si ji predstavuju jako brunetuB-).

continuity
5853 příspěvků 21.5.13 22:37

@DonChichot to je typicke, myslim si to o sobe taky :D

real.blond
6688 příspěvků 21.5.13 22:37

@Edith4B nene, blondatejsi:-) malicko min, nez ja:-D

Edith4B
492 příspěvků 21.5.13 22:52
@real.blond píše:
@Edith4B nene, blondatejsi:-) malicko min, nez ja:-D

http://trendpins.com/…/1684531.jpg já ji vidím nějak takto :-)

real.blond
6688 příspěvků 21.5.13 22:53

@Edith4B taky ne.. ale kocka je podobna! sakra, ja chci, abyste me taky tak videla:-D

Edith4B
492 příspěvků 21.5.13 23:07
@real.blond píše:
@Edith4B taky ne.. ale kocka je podobna! sakra, ja chci, abyste me taky tak videla:-D

http://4.bp.blogspot. com/_q2vBKS0O8JM/SSrsqFdjkWI/AAAAAAAAIKc/VBdlzwUiWSU/s400/strihy_ucesy_dlouhe_vlasy_hairstyle+(35).jpg vás nějak takto :-)

Edith4B
492 příspěvků 21.5.13 23:09

Sakryš, nejde mi to vložit:-(

real.blond
6688 příspěvků 21.5.13 23:11

@Edith4B nic se mi nezobrazi, skoda:-(

Stránka:  « Předchozí 1 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 29 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek