Jak asi vypadáme?

Fotoalbum tématu (45) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.13 10:20

Mno damy vidite… ja nekourim, mam prirodni oboci, vlasy si na cerno nebarvim, goticacky hadry nenosim… ale nezna blondyna taky nejsem, tak to svym zpusobem sedi:D

Guinea Pig
1190 příspěvků 22.5.13 10:49
@lioncity píše:
Boruvku19 si predstavuju jako moc hezkou brunetku s ofinou (to je dulezite :-) ), stihlou, studentku, tak kolem tech 19 nebo 20 let.

Proč s ofinou? Možná se nechám přemluvit :-) Ale zklamu Vás, ta 19 v nicku znamená něco jiného :-)

Tleilaxan
241 příspěvků 22.5.13 10:49

@Alizon Děkuju, fotil mě kamarád při nandávání masky v Benátkách :)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.13 10:53

@Borůvka19, proc s ofinou, to sama nevim, proste mi tam naskakuje ofina :-) Mozna me to cislo navedlo na vek, at to uz znamena cokoliv. Tak proste mlada no :-)

Guinea Pig
1190 příspěvků 22.5.13 10:54

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:09

Guinea Pig
1190 příspěvků 22.5.13 10:56

@lioncity jooo, já mladá já jsem, to zas jo. Moje maminka (zmiňovaná výše) říká: hlavně, že jsme mladí duchem! :-) Ale s tou ofinou možná něco udělám, mám v Praze kamarádku kadeřnici, tak třeba to tak dopadne.

birkin
1862 příspěvků 22.5.13 13:16

@InSanity To je skvělé! Ale já tou vikingskou bojovnicí myslela postavu, takovou tu tělesnou statnost, meče nenosím… Co se týče obličeje, tak se možná blížím zpěvačce Agnethě ze skupiny Abba.

Rosalyn
925 příspěvků 22.5.13 17:31

@Akitaken Nebyla jste včera v Plzni? U jednoho Penny Marketu byla uvázaná akita. :-)

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.13 20:32
@Borůvka19 píše: …heh :-) to zrovna ne…ale chápu, zdědila jsem totiž po mamince takovou tu těžkou nemoc „všechno vím, všechno znám, všude jsem byla, co nevím, to si domyslím a pak to všem musím vnucovat“. Ještě čekám, kdy se dostaví syndrom hluchoty („budeš jíst…ne…tak tady máš“).

Sestro!

Guinea Pig
1190 příspěvků 22.5.13 20:49

@Kokoska1 :-) :-) :-) je to všude stejný, co? :-)

Akitaken
4960 příspěvků 22.5.13 22:11
@Rosalyn píše:
@Akitaken Nebyla jste včera v Plzni? U jednoho Penny Marketu byla uvázaná akita. :-)

Né, já dřepím na druhý straně Německa, ale mohla jste vidět akity lidí, který znám. V Plzni vím celkem o třech „chovatelích“. Dva z toho jsou příšerní množkaři.
Ale klidně tam může být akit víc :-)

valery
1587 příspěvků 23.5.13 06:41

„katkarinka“,
Vás, resp. váš avatar? mám už navždy spojený s představitelkou Heleny z „Holek z porcelánu“.
To je ale podoba, až jsem se lek!
A další dvě indicie navíc: a) Slovenka, b) umí zpívat ;-)

http://youtu.be/0TFCzbriNl4

katkarinka
1255 příspěvků 23.5.13 11:16

@valery to je pekné, to sa mi páči! :)

MPSkrolew
1850 příspěvků 23.5.13 11:40

@DonChichot Mně se na té fotce líbíte, působíte mile. Podle toho, jak jste předtím popisovala, že nosíte army styl a kalhoty a že vám nesluší sukně a tak, jsem si myslela, že jste taková kostnatější, i v obličeji.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.13 11:54

@uu Vraj ako blondata Jana Kirschner, ked mala vlasx po ramena. Ja si to nemyslim, ale ked bola druha na miss tak ma tym vsetci otravovali. -:) Ja som mala predstavy o vyzore len u @RenaLange-ako Jane Fonda a u GreatSusan-ked dala fotku, tak som bola prekvapena, bola krajsia ako v mojich predstavach. Jedinny kto ma vyzorom sklamal bola @razorblade. Stymi recami o preberani medzi chlapmi som cakala nieco viac.

chinin
2788 příspěvků 23.5.13 12:25

Už nikdo nemá svoji představu o Chinin?? :-)

P. S.
Slibuji, že i pokud budu z té představy zklamaná, tentokrát raději vydloubu všechna tlačítka klávesnice, než abych to sem napsala.;-)

MPSkrolew
1850 příspěvků 23.5.13 12:42

@chinin No je to zvláštní, vaše příspěvky čtu opravdu ráda a mezi ostatními, kteří mi v tom množství občas splývají, vystupujete jasně, ale vizuální představu zrovna o vás vůbec žádnou nemám :-)

alter ego
906 příspěvků 23.5.13 12:51

Docela by mě zajímalo, jestli máte někdo svoji představu o mně. ;-)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.13 13:15
@alter ego píše:
Docela by mě zajímalo, jestli máte někdo svoji představu o mně. ;-)

Pokud je alter ego alena c. (to si prave nejsem jista a mozna jsem mimo a s nekym si to pletu), pak ja predstavu mam.

valery
1587 příspěvků 23.5.13 13:18

@katkarinka
som rada, že sa páči- film odporučam :-)

alter ego
906 příspěvků 23.5.13 13:18

@lioncity
Ne-e, já su někdo úplně jiné a su z Brna!

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.13 13:20
@alter ego píše:
@lioncity
Ne-e, já su někdo úplně jiné a su z Brna!

Aha, tak aspon mam jasno, to se mi neco popletlo :-)…akorat v tom pripade nemuzu slouzit, ja mam vizualni predstavu prave o A. C.

continuity
5853 příspěvků 23.5.13 13:26

@chinin ja mam ale nemuzu najit poradny obrazek ty predstavy, neco jako toto.

http://www.smh.com.au/…_245x400.jpg

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.13 13:28

@lioncity
Tak to teda nejsem JÁ.

Stránka:  « Předchozí 1 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 29 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek