Jak asi vypadáme?

Fotoalbum tématu (45) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.13 16:35

@Coraline Děkuji! To by se mi líbilo, já jsem taková ženská krev… no, a spíš dokonce smetana! :-)
Takže to byla lichotka, ne urážka, ahá!

hanija
164 příspěvků 23.5.13 16:37

@gudrun Vás si představuji takhle :-D. Ano, je mi jasné, že nejste asiatka, ale ten obličej, styl oblékání a chování (myslím dospělou verzi), to jste pro mě vy =).

Lady Apathy
512 příspěvků 23.5.13 16:39

Ač jsem zde před pár dny popsala svojí představu @gudrun, po přečtení několika komentářů v náhodně projitých tématech, mám pocit, že gudrun je jeden můj kamarád. Zvláště ty jedovaté kritické komentáře mi na něj úplně přesně sedí. Čiliže teď si gudrun představuji jako pohledného mladého muže a už to z hlavy asi nedostanu. Odteď budu úchylně natěšená sedět a vyhlížet polštářek s tím, co zase „kamarádovojméno“ napíše :D

MP Meri
1323 příspěvků 23.5.13 17:15

Tak to prr… @Don Chichot že není A. Č.? Nevěřím…

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.13 19:08

@hanija heee heee to je pěkná písnička! A gudrun má podobné brýle ;)

tv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.13 19:11
@MP Meri píše:
Tak to prr… @Don Chichot že není A. Č.? Nevěřím…

Je, já to tady sleduju dost dlouho a tuhle informaci si pamatuju.

MP Meri
1323 příspěvků 23.5.13 19:21
@tv píše:
Je, já to tady sleduju dost dlouho a tuhle informaci si pamatuju.

Že ano? Já už jsem tedy taky veterán… Jsem tu od skoro prvních článků starého pekla…

tv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.13 19:28
@MP Meri píše: Že ano? Já už jsem tedy taky veterán… Jsem tu od skoro prvních článků starého pekla…

Já taky…

Alizon
1235 příspěvků 24.5.13 10:44
@Alizon píše:
@katkarinka
Kdo je prosim A. C.?

Jste moc hodni ze jste mi za tento dotaz priklepli 4 zelena raminka - asi jsem vas pobavila svoji ignorantskou neznalosti, ale odpoved jsem porad nedostala a ja to opravdu nevim. Vysvetli mi to nekdo prosim, prosim.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 10:46

@Alizon J taky nevim vocogo.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 10:47
@Alizon píše:
Jste moc hodni ze jste mi za tento dotaz priklepli 4 zelena raminka - asi jsem vas pobavila svoji ignorantskou neznalosti, ale odpoved jsem porad nedostala a ja to opravdu nevim. Vysvetli mi to nekdo prosim, prosim.

Alena Cechova, coz je jedna z diskutujicich, ktere se na modnim pekle objevovaly uz mozna od pocatku.

katkarinka
1255 příspěvků 24.5.13 10:50

@Alizon jezkovy oci, mna to mrzi, ja som musela Vas dotaz prehliadnut. :/ Uz vam ale odpovedala lioncity.

Karin
3950 příspěvků 24.5.13 10:56

Já si @gudrun představuju jako Selmu Blair :D
http://www.topherecky.cz/…-blair-5.jpg

Alizon
1235 příspěvků 24.5.13 10:58

@lioncity @katkarinka
Tak dekuji, ja sice Modni peklo sleduji dost dlouho, ale driv jsem jenom cetla clanky a ani do komentaru moc nekoukala (okomentovala jsem snad trikrat pod svym krestnim jmenem, ktere je naprosto tuctove). Predpokladam ze se tato A. C. vyznacovala nejakou zvlastnosti? Nebo jde jen o proste „kdo je kdo“?

katkarinka
1255 příspěvků 24.5.13 11:00

@Alizon tazko povedat, ja si ju pamätam ze vzdy mala nejaky trefny a vyspely komentar a bola tu fakt asi odvzdy. A podpisovala sa celým menom aj s priezviskom, tak mozno to preto viacerým takto konkrétne utkvelo.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 11:08

@katkarinka, no presne, to bude tim celym jmenem, asi kazdeho napadne, jestli je opravdove nebo smyslene.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 11:24

To je fakt legrační číst si to tady. To myslím vážně.
Je to moje skutečné jméno, už jsem kdesi popsala, jak došlo k tomu, že ho už nemám, prostě se to tak zvrtlo, ale nikdo myslím netrpěl!
Já si ráda povídám s holkama a protože v reálném světě moc holek neznám, ukájím se zde.

katkarinka
1255 příspěvků 24.5.13 11:32

Tak, záhada vyriešená! :D

yako
3225 příspěvků 24.5.13 11:38

@DonChichot tak to mě fakt překvapilo, dlouho jsem si to myslela a pak jsem došla k závěru že to tak není. Myslím, že jste poněkud zmírnila projev. Jste mi sympatičtější než AČ :).

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 11:38
@hanija píše:
@gudrun Vás si představuji takhle :-D. Ano, je mi jasné, že nejste asiatka, ale ten obličej, styl oblékání a chování (myslím dospělou verzi), to jste pro mě vy =).

To je bezvadný. To je Korea? (nemám přehled)

MPSkrolew
1850 příspěvků 24.5.13 13:45

Taky potvrzuju, že @DonChichot je mi sympatičtější než A. Č., ačkoliv jedno jsou…

hanija
164 příspěvků 24.5.13 14:03

@publicenemy No mě právě napadla Gudrun, když jsem viděla ty brýle a pak mi to na ni úplně padlo :-D.
@DonChichot Jo, Lee Hyori je jihokorejská zpěvačka :-). Já tu písničku mám taky moc ráda.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:37

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 09:56

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:38

@uu
No ale podobáš se jí!

Lady Apathy
512 příspěvků 24.5.13 14:47
@Lady Apathy píše:
Ač jsem zde před pár dny popsala svojí představu @gudrun, po přečtení několika komentářů v náhodně projitých tématech, mám pocit, že gudrun je jeden můj kamarád. Zvláště ty jedovaté kritické komentáře mi na něj úplně přesně sedí. Čiliže teď si gudrun představuji jako pohledného mladého muže a už to z hlavy asi nedostanu. Odteď budu úchylně natěšená sedět a vyhlížet polštářek s tím, co zase „kamarádovojméno“ napíše :D

Ha ha há, (citovat sama sebe je trapné, vím, ale) začínám si být čím dál víc jistá :D Dokonce podle komentářů v galerii začíná sedět i to, co se mu nelíbí - cituji gudrun: „Tim to bude moc krajek, moc volanu, masle a saten. Vsechno takove viktorianske, kostymove, tezke. Ty boty jsou take moc. Uz trochu chapete co myslim?“ To je tak přesné! Ostatně ani s tou diakritiku se moc nemazlí. Ještě chvíli a vložím sem jméno i s fotkou, abyste věděli, kdo že to gudrun vlastně je :D
(Jakože nevložím - kdyby se chtěl někdo pohoršovat - taková potvora a blbka nejsem, abych tu věšela jména a fotky svých kamarádů, ale je strašně vtipné sledovat, že toho hromada sedí, jak zadek na hrnec :D)
Už se nemůžu dočkat, čím dalším mi zase gudrun svojí identitu potvrdí :D

Stránka:  « Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek