Jak asi vypadáme?

Fotoalbum tématu (45) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:56

@Lady Apathy
Budete se možná divit, ale mně je identita gudrun volná. Radím vám, abyste to nedělala.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 14:57

@DonChichot Kéž by! :)

Lady Apathy
512 příspěvků 24.5.13 15:09

@DonChichot Budete se možná divit, ale nebudu se divit. Je to celé myšleno v nadsázce. A dočetla jste do konce? :-)

@Lady Apathy píše:
(Jakože nevložím - kdyby se chtěl někdo pohoršovat - taková potvora a blbka nejsem, abych tu věšela jména a fotky svých kamarádů, ale je strašně vtipné sledovat, že toho hromada sedí, jak zadek na hrnec :D)
DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 15:16

@uu
Já jen, že když jsem tě viděla, tak mne až udivilo, jak jsi tomu svému avataru podobná :-) Že u tebe to docela sedí.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 15:22

@uu aha… ja myslela, ze mate jako profilovku svoji fotku:D mno… me v petaodmdesatym byly dva mesice, takze to mou neznalost vysvetluje:D a rovnez me uklidnuje, ze tak bych fakt vypadat nechtela, se svym xichtem jsem ceklem spokojena:)

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 15:23

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 09:55

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 15:26

@uu mno jasne, ale vy zas treba nevite, kdo jsou timo kotipelto, rob halford, amon amarth, anette olzon, masha scream nebo treba skritek dobby… to je muj svet

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 15:56

@razorblade Tak to opravdu nevim :)

zuzaroza
729 příspěvků 24.5.13 16:27
@gudrun píše:
@chinin Vas mam zafixovanou v tvydove hnede sukni po kolena, tel. silonkach. Tak 45 az 50 drdol tmave vlasy(takova ucitelka).

A víte, že jo? Asi proto, že její příspěvky jsou vždy tak p r e c i z n í.

Garfie
4456 příspěvků 24.5.13 16:27

@razorblade Já z té vaší sestavy znám skřítka Dobbyho a Anette Olzon, ale taky Paulinu Porizkovou, šoklo mě, že ji neznáte…A v 1985 mi bylo deset a něco…
A taky jsem si bůhví proč myslela, že jste stejně stará jako já (ale to já si myslím vlastně skoro o každém). :-)

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 16:35

@Garfie ja se o ty ruzny hopsandy a hérečky moc nezajimam. treba minule mi kolega brutalne rozsiril obzory tim, ze me zpravil o existenci jakehosi individua jmenem gavriely:D obcas tady nakouknu do vlakna pekelne celebrity, ale nikdy jsem tam neprispela, protoze ty lidi proste neznam a nemam k nim co rict… a ti z meho ranku se oblekaji dobre - treba milovana anette!

EDIT: coz mi pripomnelo, ze jsem malem sla omylem pracovat do bulvaru - měla jsem tam napsat vzorovy clanek o nejakych jmenech ze showbizu - a ja totalne nevedela, ktera bije. nakonec i kdyz me vzali, jsem radsi nenastoupila:D

Garfie
4456 příspěvků 24.5.13 16:50

@razorblade ale ona je zrovna dost zajímavá postava, má za sebou zajímavý životní příběh, někdy si ji zkuste vygooglit :-) A má bezva moravskej přízvuk, když mluví, to mě baví…její manžel je Rick Ocasek, muzikant, toho možná znáte (ten pro bulvár není moc atraktivní), říkalo se jim „Kráska a zvíře“
Ale jinak je to fakt vtipný, já zase nemám TV a úplně mě míjí všechny ty hvězdičky z různých seriálů-už si taky občas připadám jako trubka…

hanija
164 příspěvků 24.5.13 16:53

@razorblade No mně přijde, že u Anette je to zrovna s oblékáním vždycky 50 na 50. Někdy se jí povede výborný outfit, jindy je to totální průser (ale jako mě její móda baví hrozně sledovat právě kvůli tomu, že se nebojí a riskuje :-)). Ale to už jsem asi OT :-D.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 19:42

@zuzaroza Presne proto : )

birkin
1862 příspěvků 24.5.13 20:46

Je to trapné, ale už se musím zeptat, neboť tomu nerozumím - co je to avatar, o kterém se tu občas mluví? Nebyl to nějaký potrhlý film před lety? A proč se o tom mluví tady? Děkuji za vysvětlení.

Coraline
1980 příspěvků 24.5.13 20:47

@birkin To je fotka, kterou máte pod nickem (přezdívkou) :D

blacken
2464 příspěvků 24.5.13 20:55

@Karin Jo, na tom něco bude, ale když už, tak s dovolením raději tuto :-D
http://i.dailymail.co.uk/…_634x784.jpg

birkin
1862 příspěvků 24.5.13 20:59

@Coraline Díky moc za vysvětlení, ale nedá mi to, budu se ptát stále asi blbě, ale uniká mi, proč se tomu neříká fotka či obrázek, ale avatar??? Tušíte to? Nějak se nemohu zbavit dojmu, jestli si tu komunikaci trochu nekomplikujeme…

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 21:18

@birkin, to bude asi stejny princip, proc se misto prezdivka rika nick. Ja myslim, ze je to jedno, dokud si rozumime.

Mags
149 příspěvků 24.5.13 21:24

@birkin Avatar představuje reprezentaci vaší osoby ve virtuálním světě. Prostě jste to vy, ale ne tak úplně; jste schovaná za nick a jakési zpodobnění (které viz. tato diskuse o vás něco vypovídá nebo má druhým něco evokovat).
Pojem jinak odvozený z hinduismu, kde je avatar ztělesněním boha na zemi.

Příspěvek upraven 24.05.13 v 21:25

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 21:25

@Mags Jezis to je kravina!

birkin
1862 příspěvků 24.5.13 21:35

@Mags Už chápu a vřele děkuji za odpověď! Víte, já jsem v těchto věcech taková „přízemnější“ (no, asi trochu natvrdlá) a dlouho jsem svůj avatar neměla. Při registraci jsem si musela zvolit jméno a zrak mi padl na tašku, tak jsem použila její název (a hlavně, jsme na blogu o módě, tak jsem chtěla nějakou „módní“ stylovou věc,,, na blogu o vaření bych se pojmenovala jinak). Fotku, tedy avatar, jsem přidala čistě z praktických důvodů, aby se mi mé příspěvky lépe hledaly a tolik nezapadly, když tam ta fotka není… Píšu, co si opravdu myslím, jinou identitu si nevytvářím. To jen na vysvětlení, proč se možná hloupě ptám… Každopádně vám děkuji za poučení.

Mags
149 příspěvků 24.5.13 21:47

@birkin Není zač. Vy jste to prostě vzala čistě prakticky=) To s tím, že to nejste tak úplně vy, jsem nemyslela nutně alternativní identitu (i když i to je realita ve virtuální realitě=)), ale spíš to, že pod avatarem, a tedy rouškou anonymity, můžete být třeba mnohem otevřenější, upřímnější, odvážnější než byste byla ve reálu.

katkarinka
1255 příspěvků 24.5.13 21:52

@gudrun má to duchovný podtext, ako tetovanie.

birkin
1862 příspěvků 24.5.13 21:54

@Mags Tak to je jasné, s tím nelze než souhlasit.

Stránka:  « Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek