Jak asi vypadáme?

Fotoalbum tématu (45) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
chinin
2788 příspěvků 24.5.13 21:54

Chci podekovat vsem, ktere se zamyslely nad tim, jak si me predstavuji. Je to pro me strasne zajimavy zpusob jakesi zpetne vazby. Nejdriv mi prislo zvlastni, ze zatimco cast si me predstavuje jako stylovou pohlednou zenu, dalsi cast si me predstavuje jako prisnou (a osklivou) ucitelku ci urednici. Vtipne je, ze na obou predstavach je kousek pravdy - na to me privedla @zuzaroza - sice jsem myslim stylova (a me okoli me v tom utvrzuje;-)), ale zaroven jsem dost prisna, kriticka, precizni, coz se sice (aspon myslim) v me realne vizazi neprojevuje, ale logicky se to musi projevovat v mych prispevcich na MP, coz opet logicky vyvolava urcitou predstavu o vizazi… Jak uz jsem napsala, prislo mi to hodne zajimave. :-)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 21:59

@katkarinka Nestraste ze tohle mysli nekdo vazne.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 22:09

@chinin ja mam dneska zavistivy den, takze ti strasne zavidim tu preciznost:) kdybych ja byla precizni, kde jsem mohla bejt:D

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 22:12

@razorblade Jezis no tim me taky vytaci… Vono nez clovek precte ten silene dlouhej prispevek, tak vlastne uplne zapomene o cem je. Coz ovsem povazuji za plus pac si malo kdo opovazi oponovat pac nevi cemu ;0. Jinak co jsem z prispevku pochytila ma pani @chinin jasno, a to mam rada.

chinin
2788 příspěvků 24.5.13 22:19

@razorblade :-)

Neni co zavidet. Ta vlastnost je vyhoda i prokleti…

valery
1587 příspěvků 25.5.13 06:17
@chinin píše:
@razorblade :-)Neni co zavidet. Ta vlastnost je vyhoda i prokleti…

jak dojemné!!!
Btw: s čím „obchodujete“ - s deštěm?

zuzaroza
729 příspěvků 25.5.13 08:11
@chinin
@chinin píše: …dalsi cast si me predstavuje jako prisnou (a osklivou) ucitelku ci urednici.

Ošklivá v mých představách nejste:) Prostě jste se mi zhmotňovala hlavně v konturách té pečlivosti.

arpa
1250 příspěvků 25.5.13 09:02

Tak tomu říkám téma… abych řekla pravdu, o tom, kdo se skrývá za nickem, jsem dosud ani nepřemýšlela, ale letmým projetím diskuze musím napsat, že Sekhmet si představuju taktéž jako vikingskou bojovnici typu Agneta Fältskog (děkuji za inspiraci s originálním názvem, dohromady bych ho asi nedala, ale přesně vystihuje mou představu o ní). Je to docela zajímavé už proto, že ta přezdívka sama o sobě by spíše naznačovala někoho jako třeba Kleopatra :-).

Chinin si představuji jako rozevlátou intelektuálku menší postavy a kratších vlasů nějaké zářivé barvy :-). A rozhodně pohlednou!

Fallon
147 příspěvků 25.5.13 09:12

Já jsem si například Sekhmet podle přezdívky (zní mi to egyptsky) představovala jako nějakou exotickou ženu, cca 30-35 let, která má charisma a osobitý styl. Proto mi neštymuje, jak tady pár z vás psalo, že prý v některé diskuzi říkala, že je blond. A jinak si spoustu z vás asocijuju s profilovým obrázkem. Např. real. blond, razorblade, valery, ale třeba i Jina Realita :) ne samozřejmě jako modrého ptáčka, spíš obrazně. Ten ptáček je takový tlusťoučký a navíc sama uživatelka tady někde psala, že má „pár kilo navíc“. Jenže potom mě čekal šok, když v jiné diskuzi uveřejnila fotky svojí postavy. Málem jsem spadla ze židle z takový pěkný figury! A tehdy mi došlo, že my osobně se většinou vidíme dost zkresleně.
No a samozřejmě Gudrun - podle mě je to elegantní ženská, minimalistka 30-40 let, která ze všeho nejradši provokuje. Myslím, že je dost chytrá, i když její komentáře leckdy na první pohled působí jednoduše a omezeně, na druhý pohled zjistíme, že jsou dobře promyšlené.
MP Barbucha - pořád u její přezdívky vidím to strašidýlko z večerníčku. Ale přesto (nebo právě proto)jsem si ji naopak představovala jako pěknou ženskou, 30-35 let, trochu recesistku, někdy v některých komentářích až příliš „důležitou“ co se módy týče. Taky jsem si ji představovala jako hubenou, vysokou - tím nechci říct, že mi u Krause připadala tlustá - ve výborně padnoucím drahém kostýmku a v lodičkách, které má na v profilovce.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 12:17

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 09:55

real.blond
6688 příspěvků 25.5.13 12:20

Dneska vypadam fakt vyborne-tezka jsou rana opilcova:-D

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 12:24

@uu jezisi, doufam, ze to neni ta modelina, ktera mluvi s tim uplne priserne hrozne trapnym emerickym prizvukem! na to bych nemela nervy koukat:D

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 12:26

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 09:55

Garfie
4456 příspěvků 25.5.13 14:42
@uu píše:
@razorblade Ne, Petra Němcová to opravdu není. Pořízková má taky přízvuk, ale když žije 40 let mimo ČR, asi se nelze úplně divit. A rozhodně to není žádná vypatlaná modelka.

Přesně, Němcová získala přízvuk po roce v zahraničí, Pořízková na něj má docela právo, vzhledem k tomu, že tady není od osmi let. Jo a vede takový dost spořádaný život, s tím ošklivým Ocaskem žije už leta a mají tuším dvě děti…

Goku
411 příspěvků 27.5.13 13:56

Tak konkrétně Gudrun si představuju jako trpaslici (ne jako že je malá, ale prostě regulérní „samička od trpaslíka“), protože jsem kdysi psala lehce detektivní fantasy historku, kde trpaslice jménem Gudrun vystupovala:-).

Minky
125 příspěvků 27.5.13 20:34
@Mags píše:
@birkin Avatar představuje reprezentaci vaší osoby ve virtuálním světě. Prostě jste to vy, ale ne tak úplně; jste schovaná za nick a jakési zpodobnění (které viz. tato diskuse o vás něco vypovídá nebo má druhým něco evokovat).
Pojem jinak odvozený z hinduismu, kde je avatar ztělesněním boha na zemi.Příspěvek upraven 24.05.13 v 21:25
@gudrun píše:
@Mags Jezis to je kravina!

Souhlasím. Proč by se měl někdo prezentovat jako vyšívaný polštář? Je to kravina! :-)

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.13 20:46

@Minky Není to kravina, je to prostě věcné vysvětlení termínu. Si o tom něco přečtěte…
Jak se kdo prezentuje je jeho věc. Cože vy to máte? Bačkorky s mašličkou od Diora? ;)

Fretkodlak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.13 21:07

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 12:16

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.13 21:09

@Fretkodlak Ve smyslu zde užívaném (a ve smyslu dotazu) spíš: http://cs.wikipedia.org/wiki/Avatar

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.13 21:10

@Goku Chci fantasy historku s trpaslicí Gudrun! Prosím! :-)

Fretkodlak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.13 21:13

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 12:16

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.13 21:21

@Fretkodlak No, ten teda byl… :-/

indyka
625 příspěvků 27.5.13 21:22

Kéž by můj avatar ztělesňoval boha na zemi!!! (jsem na něm já osobně)

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.13 21:27

Můj avatar znázorňuje odkvetlou pampelišku.
Cítím jistou spřízněnost… :-)

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.13 21:37

Ja si chci zmenit avatar uz asi mesic, ale porad nemuzu prijit na nic vtipnyho, s cim bych se byla ochotna ztotoznit:)

Stránka:  « Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek