Jak asi vypadáme?

Fotoalbum tématu (45) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Goku
411 příspěvků 27.5.13 21:44

@publicenemy Asi byste z toho moc neměla, psala jsem to hlavně pro moje dva kamarády, se kterýma jsem lítala po lese a hrála si na elfy, šotky a trpaslíky, takže je tam plno narážek na naše hry a výmysly, který nikdo jinej stopro nepochopí, ale jestli chcete, pošlu vám odkaz:-).

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.13 21:46

@Goku Budu ráda! :-)

indyka
625 příspěvků 27.5.13 21:53

@razorblade Neee, vaše příspěvky čtu moc ráda a vždy vás poznám „z dálky“ podle ženy s bobrem a zástěrkou…pokud si ho vyměníte, aspon tam dejte trochu té žluté, prosím :-D

Morže
1094 příspěvků 27.5.13 22:05

Tak to já jsem nefalšovaná veverka! A hledám ten samej deštníček, co mám na avatáru, ale chci ještě červený s bílýma puntíkama :))

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.13 22:14

@Morže Tak veverka to je, ahááá! :-)

indyka
625 příspěvků 27.5.13 22:16

@Morže Občas jste veverka, občas morče, občas něco mezi… :-D

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.13 22:26

@indyka specialne kvuli vam jsem ji projela fotosopem:D

Minky
125 příspěvků 28.5.13 19:23
@publicenemy píše:
@Minky Není to kravina, je to prostě věcné vysvětlení termínu. Si o tom něco přečtěte…
Jak se kdo prezentuje je jeho věc. Cože vy to máte? Bačkorky s mašličkou od Diora? ;)

Botičky od Diora jsou minulostí. Teď jsem zvolila své reálné foto, byť otočena světu zády, ale nevylučuju, že se k botkám vrátím.

Minky
125 příspěvků 28.5.13 19:24
@publicenemy píše:
Můj avatar znázorňuje odkvetlou pampelišku.
Cítím jistou spřízněnost… :-)

Ale vy jste ještě minulý týden nebyla, pokud si pamatuju, odkvetlou pampeliškou, ne? Co se stalo? :-)

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.13 19:44

@Minky Minulý týden jsem nebyla ničím, jen jménem. Ale zachtělo se mi též obrázku :-)

valery
1587 příspěvků 28.5.13 22:09
@razorblade píše:
Ja si chci zmenit avatar uz asi mesic, ale porad nemuzu prijit na nic vtipnyho, s cim bych se byla ochotna ztotoznit:)

A co takhle břitvu, to je vyšší level ;-)

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.13 22:11

@valery ta neni vtipna:D uz jsem ale zvolila ednu bednu!:D

valery
1587 příspěvků 28.5.13 22:30
@razorblade píše:

Zlá Edna bedna- dobrá volba! Tu jsem namalovala neteři na skleněnou tabulku s nápisem "Nečum na bednu a uč se! - měla totiž před maturitou ;-)

Edith4B
492 příspěvků 29.5.13 00:02
@razorblade píše:

Zlá Edna bedna byla leta moje přezdívka a hrdě jsem ji nosila :-D

KlaudieS
1765 příspěvků 29.5.13 00:52

@Edith4B Edna Bedna něco fakt je? :D Můj taťka tak pojmenoval naši novou tv a babička z toho jména málem padla do mdlob, bo si myslela, že je to had :D.

pehot
713 příspěvků 29.5.13 01:30

@KlaudieS vy neznáte Ednu Bednu? http://www.pohadkar.cz/postava/edna/. ( já ten seriál milovala a vždycky mi bylo hrozně líto Mavis)

Barbyl
1472 příspěvků 29.5.13 02:40
@Garfie píše:
Přesně, Němcová získala přízvuk po roce v zahraničí, Pořízková na něj má docela právo, vzhledem k tomu, že tady není od osmi let. Jo a vede takový dost spořádaný život, s tím ošklivým Ocaskem žije už leta a mají tuším dvě děti…

Damy opravim vas. Pavlina Nemcova, pohledna, ale takova trosku husicka, ma desny prizvuk a mysli si, jak je to cool a sexy. Petra Nemcova, krasna, intelligentni, prezila tsunami v Thaisku, Velmi intenzivne se venuje charite…v CR si je dost pletou, Nevim jestli I ve svete, Tady v Australii je znama treba Jen prave Petra…

Garfie
4456 příspěvků 29.5.13 07:04

@Barbyl Aha vlastně, máte pravdu…Pavlína je ta starší, co má dospělého syna…každopádně ta s tím mizerným přízvukem je ale Petra. :-)

A teď koukám zpětně, že jsme si je ani nespletly, o Pavlíně (Němcové) nikdo nemluvil…myslím že všechny myslíme jednu a tu samou Petru (tsunami, Happy hearts,,, děsná čeština)

Příspěvek upraven 29.05.13 v 08:19

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.13 07:19

Řekla bych, že ve hře nejsou dvě osoby, ale už tři: Petra Němcová, Pavlína Němcová a Pavlína Pořízková.

sandrinn
961 příspěvků 29.5.13 08:14

@Barbyl Tak tady si s Váma dovolím nesouhlasit…Pavlína Němcová mi moc jako husička nepřipadá…vystudovala práva na Sorbonně, nadaci má taky, přízvuku jsem si nevšimla a když mluví, tak to má hlavu a patu…což se o Petře říct opravdu nedá…
http://www.ceskatelevize.cz/…iny-nemcove/
http://www.youtube.com/watch?…

Barbyl
1472 příspěvků 29.5.13 08:19
@sandrinn píše:
@Barbyl Tak tady si s Váma dovolím nesouhlasit…Pavlína Němcová mi moc jako husička nepřipadá…vystudovala práva na Sorbonně, nadaci má taky, přízvuku jsem si nevšimla a když mluví, tak to má hlavu a patu…což se o Petře říct opravdu nedá…
mate pravdu, ja uz si je asi taky pletu…ta s tim prizvukem byla parodovana v jedne reklame na McDonald, r.2009…pamatuju si, ze jsme to v praci kvuli klientovi resili, ktera je ktera, tak se mi to podarilo opet zamotat:(
razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.13 09:08

Tyjo lidi, ja vas obdivuju, ze nosite v hlavach takovy kraviny jako ktera modelka umrela pri tsunami a ktera vystudovala sorbonu:D:D:D… mno nebo.. obdivuju je asi trochu silny slovo:D

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.13 09:19
@sandrinn píše:

Ten kontrast je bozi!

real.blond
6688 příspěvků 29.5.13 09:25

Pro zajemce - 30.5. bude Petra Nemcova na Parizske v ramci Fashion Night, muzete se jit presvedcit o prizvuku nebo neprizvuku:-)

Barbyl
1472 příspěvků 29.5.13 09:28

@razorblade no nekdo to ma holt v pracovni naplni:)a vidite, jak jsme je mela nastudovany, tak rychle jsem je zapomnela…uz jen vim, ze jsme ji na jednoho klienta parodovali pro McDonald a jedna prijela na filmfest do Varu, a by tam sla na nobl veceri. ktera byla ktera jsem uz docela zapomnela, asi I proto, ze zrovan tyhle dve jsem osobne nepotkala.

Stránka:  « Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek