Jak asi vypadáme?

Fotoalbum tématu (45) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 19:17

@gudrun A ten chlap vypadá, že právě dostal kritiku na svůj outfit :)

real.blond
6688 příspěvků 2.6.13 19:32

@gudrun ooo pokud jste ona zminena Tereza, tak jste fakt kocka!:-)

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.13 18:12

@katkarinka real blond bez podpatkov? to snad nie?! :D

katkarinka
1255 příspěvků 10.6.13 18:13

@kappa pravda! nevhodnu fotku som vybrala! :D

valery
1587 příspěvků 10.6.13 18:58
@indyka píše:
@gudrun Když jste tu psala, že jste byla na konzervatoři (aspoň jsem to tak pochopila) a žijete v Londýně, tak mě napadlo, že jste Darja Klimentová či prostě tančíte balet :-D

no tak já mám představu, a není vylouč, že zcela mimo mísu, že typická baletka je sofistikovaná, éterická bytost, co snad ani nevyměšuje, a když tak s odporem ;-),ve škole byla určitě šprtka s jedničkami od shora dolů, a to i z češtiny!!! a vulgární slovo by tedy nevyslovila ani za pytel hoven- takže na Gudrun mi to vůbec nepasuje - ledaže - ledaže by byla baleťák, bývalý? To by byla jiná ;-D
Hlavně nezapomínejme veškeré informace zde námi bez výjimky uveřejňované brát s velkou, ale opravdu velkou rezervou - jsme jen virtuální identity, v některých připadech možná pěkné i fantasmagorie, ale nic proti tomu, když je sranda…

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.13 19:20

@valery No mate hezkou predstavu par jich takovejch je ale vzhledem k tomu jaka je to drina tak rozkosne jemne baletky jsou jen fantasy. Jo a taky dost chlastaj :).

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.13 20:24

@gudrun A nenáviděj silonky, protože různých obalů končetin mají plné zuby? :D

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.13 20:34

@Kokoska1 Jojo nejdesivejsi jsou ruzove, boze jak ja je nenavidela.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.13 20:38

Jo a jak tu damy jecej ze maj puchyrek, nebo je boli nozenka z podpatku… Do spicek( baletnich bot) bych je nahnala vsechny a byl by pokoj, by i chuze na jehlach byla chuze ruzovym sadem:).

real.blond
6688 příspěvků 10.6.13 20:40

@katkarinka tak to beru! akorat by to fakt chtelo poradny podpatky:-D

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.13 20:42

@gudrun To má asi takovou logiku, jako kdybyste lidem postiženým povodní řekla „Tsunami na vás“ :D

blanche01
1248 příspěvků 10.6.13 20:43

Osobně jsem znala jednu bývalou baletku, nosila hladce sčesaný vysoký culík, měla strašně velký nos, zejména z profilu, byla velmi štíhlá s placatým hrudníkem, ale zato lýtka jako dělové koule. Pár let hopsala v souboru krajského divadla a ani ne ve 30ti letech skončila a dělala barmanku v lázeňském hotelu. Mě bylo 16-17 let a pamatuji si do detailů ty její nohy. No a jestli by takto měla vypadat gudrun, tak je mi jí upřimně líto

real.blond
6688 příspěvků 10.6.13 21:49

@blanche01 a nebyl to nahodou baletak? :-D

hanija
164 příspěvků 10.6.13 22:24

@valery Jo, taky jsem měla takovou představu, než jsem se s pár baletkama začala kamarádit. Ale to jsou nejdrsnější ženské, taková dřina jako je balet, není snad nic. Já jsem se jednou byla podívat na tréninku a od té doby se baletek bojím :-D.

katkarinka
1255 příspěvků 10.6.13 22:26

My sme mali v škole len baletnú prípravu a stačilo mi :D teraz som rada keď napasujem stehniská do základých polôh :D

Sibyla
2646 příspěvků 10.6.13 22:31

Moje známá balet dělala. Bylo jí patnáct, vážila 47 kg a dřela a dřela. Když jí baletní mistrová řekla, že musí aspoň tři kila shodit, něco jí docvaklo v hlavě a praštila s tím. Dost jsem ji obdivovala, že má už v patnácti svůj názor.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.13 22:48

@gudrun všetky „silonky“ sú out? :-)

valery
1587 příspěvků 10.6.13 23:25
@hanija píše:
@valery Jo, taky jsem měla takovou představu, než jsem se s pár baletkama začala kamarádit. Ale to jsou nejdrsnější ženské, taková dřina jako je balet, není snad nic. Já jsem se jednou byla podívat na tréninku a od té doby se baletek bojím :-D.

já sice neznám žádnou, ale myslím si to samé co vy- že balet na profi úrovni není pro žádný měkoty a tak bych s vytrénovanou baletkou rozhodně do pěstního, nebo spíše nožního souboje nešla, ale ta zafixovaná představa, že co baletka, to ladně zmírající labuť z baletu „Lebedinoje ózero“ tak ta je ve mně jak v koze, tak mi to nebořte ;-)

real.blond
6688 příspěvků 10.6.13 23:27

@Giulietta podobne nebo stejne? nekdy nosim do balerinek:-) mam je ve vice barvach

valery
1587 příspěvků 10.6.13 23:28
@Giulietta píše:
… a najlonky jsou taky peklo? (sorry za blbý dotaz, mám semotamo „áčka“ v četbě vláken). ;-(
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.13 23:30

@valery asi jo, i „krimplenky“. :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.13 23:43

@valery kašlite na antisilonkovú mániu. Jeden Hermes. :-)

valery
1587 příspěvků 11.6.13 10:42
@Giulietta píše:
@valery kašlite na antisilonkovú mániu. Jeden Hermes. :-)

už druhý den čučím na tuhle fotku Hermes sandálků na podpatku s bílými ponožkami - nemůžu se totiž rozhodnout; je to peklo? není to peklo?
ale jo! mě se to libí, protože je to rafinovaný- vidím k tomu rozevláté šifónové šaty nebo cosi jako kraťasy velmi ženského střihu (40. léta) s vysokým pasem a navrch s romantickou rozhalenkou…

valery
1587 příspěvků 11.6.13 10:44
@Giulietta píše:

to mi prozraďte, kde k takovým „silonkám“ přijít?

Stránka:  « Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek