Jak bojujete se stresem?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.5.13 20:18

@publicenemy Preklep ale diky. @kiwi Ja znam i takove zeny. Neustalou potrebu ujistovani" jsi uzasna" " chudinka unavena", " chudinka rodila 12 hodin", jo a ve finale " chudinka ma sve dny, no to musi odpocivat". TOHLE JE NA MNE RUDEJ HADR! Manipulujici ufnukanky me serou. Jeste mam takove moje oznaceni pro urcity typ zen a to " menstruacni zeny" furt to kazdymu cpou, furt maj nakej problem, a furt na ne nekdo musi brat ohled.

ofeliet
429 příspěvků 23.5.13 21:26

Asi jsem zůstala nepochopena :-). Muže potřebuju, asi bych ty věci zvládla i bez nich, ale nevím, nikdy jsem to nezkoušela. Kdo mě zná osobně, ví, že jako křehká bezbranná květinka rozhodně nepůsobím. Ráda se starám žensky a mám ráda, když se o mě někdo stará mužsky.
Za věšení ponožek nechválím, chválím za mužnost, obdivuju, podporuju, hlavně fyzické, intelektuální a „byznys“ výkony. Líbí se mi, když mi zase někdo vyjadřuje obdiv za ženské věci, je to pro mě přirozená hra mezi pohlavími.
Mou větu o zábavnosti partnera Kiwi úplně překroutila, já jsem chtěla říct, že mi nestačí zábavnost, potřebuju v muži oporu.

continuity
5853 příspěvků 23.5.13 21:34

Ja jsem asi divna, ale kdyz mne muz pochvali obed nebo babovku, mne to potesi.

taky ja jemu pochvalim tu policku. povesene pradlo tedy nechvalim, ale reknu, ze je super, ze to povesil (taky je, nemusim ja).

jituliiik
294 příspěvků 23.5.13 21:35

Jak bojujete se stresem v práci? Konkrétně s kolegyněmi-rektálními alpinistkami? Já jednu takovou mám a jsem z ní naprosto vyřízená. Je to takový ten typický chameleon, řídící se heslem „Kam vítr, tam plášť“. Snaží se bezpáteřně přizpůsobit všem, jen aby ona byla ta dobrá, co nic nepokazí a nic nedělá špatně. A když se něco semele, tak vždycky hodí všechno na vás. A není schopna ani nic vyřídit, jen se veze s ostatníma. Dovedete si to představit? Pracovat s takovým člověkem???

ofeliet
429 příspěvků 23.5.13 21:41

@continuity
Jsem ráda, že nejsem sama. Když mi muž pochválí oblečení, ocení moji snahu cvičit a zhubnout nebo mi řekne: Seš ještě holka! (v mém věku = kompliment :-) ) a já mu řeknu: Jsi skvělej, když makáš na tom, čeho chceš profesně dosáhnout, vidím, jak na sobě pracuješ a líbí se mi to…mám prostě pocit, že je svět v pořádku, chlap je chlapem a žena ženou :-). Za rovnost či stejnost pohlaví bych neměnila…

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.13 10:54

@jituliiik Strasne.Tihle lide jsou vetsinou ustraseni chudacci, ktere muzeme jen litovat. ALE pokud vas opravdu hodne sere, Usijte na ni boudu! Tihle lide se velmi lehce chytaj do vlastnich siti..

jituliiik
294 příspěvků 25.5.13 12:20

@gudrun No jo, jenže já nejsem taková svině, abych na někoho úmyslně něco šila. Ale souhlasím s Vámi, že tyto typy lidí jsou ustrašení chudáčci.

continuity
5853 příspěvků 25.5.13 12:22

@jituliiik ono realne staci si kryt zada. jednou to praskne a vychcance obecne nikdo nema rad.

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.13 10:26

@Olinka Poslušně hlásím, že mise splněna! Budu na Tebe myslet!

Esmee
4418 příspěvků 29.5.13 10:28

@Lama_z_Lana Gratulace!

Olinka
2582 příspěvků 29.5.13 10:44

@Lama_z_Lana Gratuluju!! Jsem si říkala, kdy máš ten den D a hodinu H… (Mně se dneska zdálo, že jsem byla na pohovoru v lékárně a chtěli mě vyzkoušet, tak jsem měla připravit gel z karboxycelulózy v methanolu (!!) a já nevěděla, jestli se to nechává nabobtnat zastudena nebo v horké vodě, inu, nebyl to pěkný sen…)

Nekudka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.14 21:11

Já jsem zkoušela všechno a na chvíli jsem se vždy dokázala uklidnit, ale jak jsem měla jít zase do práce pomalu jsem se z toho hroutila. Šéfová na mě od začátku seděla a já si všechno brala hrozně osobně. Nakonec mě známá donutila jít na jedno sezení s koučem, že mi to pomůže a když nebudu chtít nemusím tam chodit, ale nakonec jsem se rozhodla si to zaplatit, a naučila jsem se myslet uplně jiným způsobem a vnímat sebe i ostatní jinak a jsem v klidu.

Jonacka
8 příspěvků 7.10.14 21:51

O tom koučovi jsem už slyšela, prý na tom vážně něco je.ale nikde jsem žádný kontakt na takového kouče neviděla, ke komu si chodila? Já jsem z Blanska u Brna, takže bych chtěla někoho z okolí, bohužel jsem na nikoh nenarazila moji známí takové kontakty nemají…

mátogrády
11 příspěvků 8.10.14 11:07

Tak psychoterapie by nebyla od věci. Třeba přijdete na to, před kým a proč musíte za každou cenu obstát, proč je nutné uspět, z čeho pramení tíha zodpovědnosti za vlastní život. Stres je vlastně sekundární reakce, odstraníte-li podvědobou příčinu, odstraníte nebo alespoň zmírníte i stres.
Na příznaky stresu může fungovat skoro všechno, co už bylo zmíněné. Na každého bohužel něco jiného.

Na stres ze zkoušek se mi osvědčilo přidat si další studijní obor. To pak byl masakr - řešila jsem, jak naskládat všechny zkoušky do zkouškového, naučit se to obstojně během pár dnů. Samotná zkouška byla jen dílčí krok, který bylo nutné rychle zfouknout, protože na opakování opravdu nebyl čas.

A v jednom krátkém intenzivním zkouškovém období mě neuvěřitelně uvolňoval sex. Náhražkově pomáhala i autoerotika, protože partner nebyl vždy po ruce. Tohle těžce nymfomanické období se mi pak bohužel už nikdy nevrátilo. :-) Jasně, že to není pro každého. Chci jen říct, že pomoct může opravdu kde co.
Možná by stál za zkoušku autogenní trénink.

anahir
116 příspěvků 9.10.14 19:32

Autogenní trénink dělám asi 2 roky. Nepodaří se to hned, musí se to trénovat :-) Ale nevím o nikom komu by to ublížilo. Nejdřív jsem u toho usínala, pak dlouho trvalo než mi přestaly myšlenky bloudit bůh ví kde (ikdyž se jim to občas podaří i teď).

DiorkaFidorka
287 příspěvků 10.10.14 09:02

Jak už tady bylo napsáno i mně pomohlo studium VŠ při práci… to se začnete těšit, že máte změnu ze zaběhnutého pracovního systému a zkoušky jsem začala vnímat jako výzvu :-) Myslím, že tento přístup a zdravý nadhled mě hodně zocelily. Na druhou stranu, stres je vážně hodně individuální, tak nechci paušalizovat.
V posledním, nejzásadnějším stresu mi pomohla maminka - tím, že mi donesla žlutou homeopatickou tubičku s názvem Gelsemium 15CH. Pro někoho možná placebo, ale já vím, že mě to určitě pomohlo. Od té doby nedám na homeopatii (samozřejmě v rámci určitých mezí) dopustit. Nezatracovala bych ani bylinky - meduňku, heřmánek…

Nekudka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 16:07

Jestli máš ještě chuť to zkusit tak já jsem chodila k paní Kárné, sezení probíhali v Brně, na čase se s paní domluvíš jak se ti to bude hodit. Kontakt na ní najdeš na www.muj-osobnirozvoj.cz, je tam k tomu koučinku i něco napsané.

Karja
4837 příspěvků 17.10.14 16:48

@DiorkaFidorka Tak já si to naordinovala obráceně. Práce při studiu VŠ, je to klasika, ale záleží v jaké míře si tu práci naordinuje. Já přibírám a přibírám, je mi v práci hloupé odmítat a chodit jen některé dny (přece jen ji chci i po ukončení školy a složenky někdo platit musí, že). Na druhou stranu, běžet po osmičce v práci pracovat ještě do knihovny, sedět většinu večerů a víkendů doma nad PC není vždy super. Dá se to zvládnout, ale pokud se k tomu roze.erou i další věci, jakože se člověk musí stěhovat, nebo má nějaké rodinné či osobní problémy, už to přestává být taková legrace:-D.

Karja
4837 příspěvků 17.10.14 22:07

Teď mi došlo, že to je to samé, jako studovat dálkově, jen s tím rozdílem, že do školy chodím v týdnu. A to dělá spousta lidí, nechápu, co teda brečim:-D

zuzka.mel
5 příspěvků 21.10.14 22:11

Já osobně stres celkově moc nezvládám a vždycky jsem to tak měla. Jakmile se objevím v situaci kdy nejde vše podle plánu a něco je na poslední chvíli hned jsem celá bez sebe. Stačí že někam nestíhám dojít, o stresu v práci ani nemluvím, kolikrát ani nemůžu pořádně spát, asi si vše hodně beru ale už jsem prostě taková, závidím flegmatikům…

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.10.14 22:12

Jak bojujete se stresem?

žeru :(

dost_bot
2071 příspěvků 21.10.14 22:57

@Jiná Realita Nejsme příbuzné? :-)

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.10.14 23:24

@dost_bot
pokud jste schopna jíst halušky a zapíjet je šlehačkou, tak rozhodně :D

bohužel jsem fakt ten typ, co řeší duševní disharmonii jídlem. nezdravým, strašným, tučným a sladkým. včera jsem jen tam mezi řečí, po asi třech porcích halušek, dvou krajících chleba, jogurtu a dvou porcích polévky schramstla celé brambůrky a o hodinu později jsem to završila půl štrůdlem, jablkem, hruškou, sklenicí granka a kusem parenice.

to se nedá po sobě ani číst, natož to sníst :D

KKristýna
473 příspěvků 21.10.14 23:29

@Jiná Realita Ale buďte ráda, že při stresu jíst můžete. Mně se okamžitě vzbouří žlučník a několik měsíců blbě reaguje i na skývu chleba.

Morže
1094 příspěvků 21.10.14 23:38

@Jiná Realita Máme to samé. Pokud jsem ve stresu, nebo mě něco trápí, uklidním se horou jídla. Jsem pak schopná za jeden den sníst brambůrky (solené), čokolády, pak si koupit kebab, jako svačinku si dát nějaký ten zákusek ve formě dortíčku, zatlásknu to kolou nebo ještě lépe Kofolou a pak se samozřejmě divím, že nemůžu večer usnout, protože Kofolu vypiji samozřejmě před spaním. nějaké to kakao, litr silně slazeného černého čaje included a protože mám ještě hlad, protože jsem neměla žádné pořádné jídlo, vezmu nějaký rohlík a nejlépe vysočinu nebo paštiku kupovanou.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek